Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Cieszynkę to mógłby sobie darować jak gra na viagrze i mu pała stoi.
1
Jestem ciekaw jak wyglądają komentarze na katalońskich forach Barcelony. My wiadomo, że będziemy stać po stroje Wojtusia, a ciekawe jak oni to widzą.
0
@La Pulgaa czyli mamy mieć jednego "kimmicha" zamiast dwóh do rotacji?
Czyli teraz też jest git, że jak ktoś nam z przodu wypadnie to nie ma kim go zastąpić i gramy padakę?
0
Goleador, od sęka się odbiło.
0
Panie Flick, nie podoba mi się Pan. Proszę przemyśleć swoje zachowanie.
Powinien wystawić Wojtusia dać mu się rozegrać przed ważnymi spotkaniami. Choć złego się tam dzieje.
Szklany Digi Dong znów narzeka, żeby się nie skończyło na tym, że w grudniu będzie miał operację i znów wypadnie na pół roku. Operacje, którą wszyscy mu proponowało już kilka miesięcy temu.
1
@zodiak_10 po meczu patataj na więbłąda i do domu
1
Zauważcie jak wyglądają trybuny u arabów. Jakby ktoś saturacje w kamerze na 0 ustawił. Sama biel i szarośc, 0 koszulek klubowych itp.
1
@Arekvip XD weźcie już skończcie z tym messim, to że strzela gole w lidze na poziomie ekstraklasy to nie znaczy, że by strzelał gole w LM.
0
@PJ777 w realu ktoś z dwójki vinicius mbappe musi odejeść, bo to nigdy nie zadziała, jeden i drugi ma wywalone ego. Z nich nie będzie drugiego dueatu benzema + ronaldo.
0
@Wojtazsoo Dudka boli, że w swoim pramie poszedł grzać ławe w realu i robić atmosferkę.
4
Stary alkoholik co już od 25 lat nie powinien się odzywać.
Chłop nic nie osiągnął w piłce klubowej, co on może wiedzieć.
1
@tomek1656 no właśnie mamy balde i tyle, a gdzie rotacja? Gerard gra tragicznie.
0
@Mattems przede wszystkim jako polak kibicuje Bobusiowi (bo już za naszego życia takiego piłkarza nie będzie), potem drużynie.
0
@Carlosss Bo to jest gracz na zwojowanie MLS, a nie europy.
Wszyscy się podniecają golami w MLS oldboyów z barcelony, a Mateusz Bogusz ma tylko 3 bramki mniej od Messiego.
0
@626 ale, że od razu na konserwy przerabiać? ;)
9
Bobuś cała Polska jest z tobą. Regeneruj się, bo trzeba strzelać gole. Nawet jak niczego nie wygramy w tym roku, a Bobuś utrze nosa rasiście, żółwiowi i całemu galaktycznemu atakowi białej drużyny to będę zadowolony.
8
@KobeFR zawistne polaczki. Smutne jest to, że gdyby to samo się stało innemu zawodnikowi barcelony albo messiemu to już by po widły sięgali.
36
Gdyby to był Pedri, Fati, Olmo czy inna szklanka z naszej zastawy to już by wrócił do szpitala.
1
Vini spadająca gwiazda. On i żółw w ogóle nie mają przywiązania do swojej reprezentacji.
0
@Pawlak1992 tylko po co miałby się cofać? Teraz to tylko real, Barcelona albo emerytura u arabów za kosmiczne pieniądze.
Jakby chciał podjąć wyzwanie to odbudowanie ManU.
0
@Cyzix skończy się tym, że połowa będzie grać tu, a druga tam i mierzyć się będą najlepsi z czopkami żeby zapchać kalendarz meczami.
5
Dlatego niech on rzuci tę reprezentację, zaraz wszystko straci.
Na szali po jednej stronie jest pietruszka, a po drudze zdrowie i puchary.
0
Trzymać kasę na blond Vikinga, tylko ktoś na poziomie Haalanda może zastąpić Bobusia.
2
XD Dumbele to raczej na wykresie piłkarskim IQ jest po lewej stronie. On tylko potrafi szybko biegać i nic więcej.
1
Nie obraziłbym się gdyby Robercik był zmiennikiem blond wikinga.
0
@Stinger_ oczywiście, że powinien. W zeszłym roku wuefista też go katował.
1
Flick 2 razy pasem przez dupę dał i Bobusiowi dechciało się być rozgrywającym xD
15
Zamiast dmuchać na dzieciaka wiedząc co się stało z Fatim to go katują.
Powinien jak żółw powiedzieć, ze on tylko gra w turnieju, bo jest za młody, żeby się przemęczać.
5
Rudy i lato przepili najlepszą polską generację piłkarzy wszechczasów nie zatrudniając odpowiednich trenerów. Nawałka dostał samograja, którym ugrał mniej niż powinien.
4
Betoniarek to jest pan piłkarz.