Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kolejny kapitan, który nie potrafi przyznać się do błędu. Brawo. Jesteście wzorcem dla młodzieży.
1
Gdyby nie ta czerwona byśmy to wygrali. Gdyby...
0
@Sebolinho chyba na noszach
0
Typowa barca w LM. Flick to powinien im wiadro zimnej wody wylać, bo chłopaki się grzeją za bardzo.
0
Ale czop mógł wyjść
0
Dobrze, że mamy tego dzieciaka XDDD
0
2 lata temu to straciliśmy tak mało bramek tylko dlatego bo działała jeszcze obrona. Ten czop to się nadaje do wsadzenia sobie go w d
2
Mogli wziąć Szczęsnego za pół darmo. inaki i stegen to się nadają do grania w ekstraklasie. 2 czopki
1
@fart ale z takimi ogórkami to wstyd gubić punkty, a tak może się zdarzyć jak nie dostaną karnego.
0
Coś nie widzę prześcieradeł wygrywających w tym roku ligę mistrzów. Strasznie słabo wygląda ich ta gra w tym roku
0
Ale przekombinowali tę akcję
3
@MesQueUnClub96 wiadomo. Zacznie się po 60 minucie.
3
Strach coś napisać, bo zaraz dostanę 25 lat albo 100zl grzywny.
5
Komentatorzy więcej krzyczą niż ten mekambe robi na boisku.
1
W Hiszpanii to już by dostali karny i jeszcze pogłaskanie po główce.
0
@1kondziu1 Bajern zawsze presował i grał z kontry, oni prawie nie grali pozycyjnie, a tak wyglądało to za wuefisty. Stanie w miejscu i podawanie, a nuż coś się uda.
6
@1kondziu1 przecież lewy najlepiej odnajdywał się w takiej grze jaką teraz grają. A nie to co grali rok temu.
0
@Bananowysong szkoda, że Venezia od tego roku już nie jest z kappą i koszulki mają koszmarne.
0
@Wiktor91 tak samo jest w F1. Amatorzy i profesjonalni na twiterze wrzucają super koncepty, a malowania bolidów jak sraczki wyglądają.
0
@PeterMaro przedsezon mieliśmy jaki mieliśmy i od razu były głosy, żeby wuefista wrócił. Polecam komentarze pod meczami
2
Zaraz nie będzie rotacji i wszyscy będą biegać po 90 minut. To jest prawdziwy problem w tym roku.
2
@on1977 Lewy najpierw w Polsce grał mniej intensywnie, a potem trafił do niemieckich specjalistów. Niestety barca raczej słynie z niezbyt dobrych lekarzy i fizjo.
1
@Comentateiro wróć do komentarzy z przedsezonu. Tam ludzie pisali, żeby wuefista wrócił. Kibice mają pamięć złotej rybki.
5
Kappa dla Venezii potrafi zrobić super koszulki co roku, a potężne nike robi koszulki jakby je projektowali w paintcie.
Zawsze mnie to zastanawiało czemu fanowskie projekty koszulek wyglądają lepiej niż robione przez projektantów wielkich firm.
0
@arasz1819 te czarne są mega. Jedyny minus to logo spotify.
0
Haaland będzie jeszcze lepszy. Problemem Haalanda jest to, że urodził się w Norwegii i nie ma szans na jakiekolwiek trofeum z reprezentacją.
Niemcy ubolewali kilka lat temu, że Lewy nie jest niemcem. Lewy w głębi duszy też pewnie trochę ubolewał.
0
@Pustelnik Jak kiedyś Ancelotti odejdzie z Realu to potem spotka się z tym męczennikiem prowadząc reprezentacja brazylii.
Można mu współczuć.
0
@adukla Teraz będą jeszcze bardziej anemiczne.
0
@RC28 Z duralexu prawie się nie tłukły. Nigdy nie wiedziałem, ani nie słyszałem, żeby komuś szklanka z duralexu się potłukła.
0
@ziomal88 madrycki hejter, mój największy fan