1

Kolejny kapitan, który nie potrafi przyznać się do błędu. Brawo. Jesteście wzorcem dla młodzieży.

1

Gdyby nie ta czerwona byśmy to wygrali. Gdyby...

0

@Sebolinho chyba na noszach

0

Typowa barca w LM. Flick to powinien im wiadro zimnej wody wylać, bo chłopaki się grzeją za bardzo.

0

Ale czop mógł wyjść

0

Dobrze, że mamy tego dzieciaka XDDD

0

2 lata temu to straciliśmy tak mało bramek tylko dlatego bo działała jeszcze obrona. Ten czop to się nadaje do wsadzenia sobie go w d

2

Mogli wziąć Szczęsnego za pół darmo. inaki i stegen to się nadają do grania w ekstraklasie. 2 czopki

1

@fart ale z takimi ogórkami to wstyd gubić punkty, a tak może się zdarzyć jak nie dostaną karnego.

0

Coś nie widzę prześcieradeł wygrywających w tym roku ligę mistrzów. Strasznie słabo wygląda ich ta gra w tym roku

0

Ale przekombinowali tę akcję

3

@MesQueUnClub96 wiadomo. Zacznie się po 60 minucie.

3

Strach coś napisać, bo zaraz dostanę 25 lat albo 100zl grzywny.

5

Komentatorzy więcej krzyczą niż ten mekambe robi na boisku.

1

W Hiszpanii to już by dostali karny i jeszcze pogłaskanie po główce.

0

@1kondziu1 Bajern zawsze presował i grał z kontry, oni prawie nie grali pozycyjnie, a tak wyglądało to za wuefisty. Stanie w miejscu i podawanie, a nuż coś się uda.

6

@1kondziu1 przecież lewy najlepiej odnajdywał się w takiej grze jaką teraz grają. A nie to co grali rok temu.

0

@Bananowysong szkoda, że Venezia od tego roku już nie jest z kappą i koszulki mają koszmarne.

0

@Wiktor91 tak samo jest w F1. Amatorzy i profesjonalni na twiterze wrzucają super koncepty, a malowania bolidów jak sraczki wyglądają.

0

@PeterMaro przedsezon mieliśmy jaki mieliśmy i od razu były głosy, żeby wuefista wrócił. Polecam komentarze pod meczami

2

Zaraz nie będzie rotacji i wszyscy będą biegać po 90 minut. To jest prawdziwy problem w tym roku.

2

@on1977 Lewy najpierw w Polsce grał mniej intensywnie, a potem trafił do niemieckich specjalistów. Niestety barca raczej słynie z niezbyt dobrych lekarzy i fizjo.

1

@Comentateiro wróć do komentarzy z przedsezonu. Tam ludzie pisali, żeby wuefista wrócił. Kibice mają pamięć złotej rybki.

5

Kappa dla Venezii potrafi zrobić super koszulki co roku, a potężne nike robi koszulki jakby je projektowali w paintcie.
Zawsze mnie to zastanawiało czemu fanowskie projekty koszulek wyglądają lepiej niż robione przez projektantów wielkich firm.

0

@arasz1819 te czarne są mega. Jedyny minus to logo spotify.

0

Haaland będzie jeszcze lepszy. Problemem Haalanda jest to, że urodził się w Norwegii i nie ma szans na jakiekolwiek trofeum z reprezentacją.
Niemcy ubolewali kilka lat temu, że Lewy nie jest niemcem. Lewy w głębi duszy też pewnie trochę ubolewał.

0

@Pustelnik Jak kiedyś Ancelotti odejdzie z Realu to potem spotka się z tym męczennikiem prowadząc reprezentacja brazylii.
Można mu współczuć.

0

@adukla Teraz będą jeszcze bardziej anemiczne.

0

@RC28 Z duralexu prawie się nie tłukły. Nigdy nie wiedziałem, ani nie słyszałem, żeby komuś szklanka z duralexu się potłukła.

0

@ziomal88 madrycki hejter, mój największy fan

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?