Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobrze, że dziś bez jakiś kontyzji czy mikro urazów. Czysty mecz i genialny wynik.
1
Przypomnijcie co pisaliśmy rok temu jak wuefista był dyrygentem.
1
Co tu się dzieje..
3
Jutro Trygrys z faweli strzeli Realowi i będzie impreza xD
2
Cała drużyna odbudowana. Jeszcze rekina wód wysokoprocentowych odbuduje XD
2
Po co Lewemu ta reprezentacja, niech już sobie ją odpuści, żeby nie było, że wróci jako flak znów.
2
Wreszcie uśmiech na twarzy piłkarzy, w zeszłym roku to co mecz była stypa o przepchnięcie 1:0
5
Dobrze, ze Pedriego ściąga, nie ma co ryzykować.
0
Po ramieniu. Poprawcie ten celownik.
1
Jakimś cudem pod wodzą Flicka Lewemu chce się biegać presować i odbierać piłkę obrońcom.
Wuefisto zmarnowałeś jeden sezon Robercikowi i całej Barcelonie.
1
Gdyby Robertowi nie zabrali Karnego i gdyby nie kunde to już by miał 6 bramek.
0
Kulasy na trybunach
0
Haha zabawne. Wielki atak prześcieradeł.
0
Szkoda, że kasy nie mieliśmy na sprowadzenie Szczęsnego. Pograłby jeszcze ze 2 czy 3 lata i w tym czasie szukać kogoś młodego.
3
Z którym kolegą poszedłbyś na drinka: Z Ferranem.
Widać do czego stworzony jest nasz Rekin wód 40%.
4
@waletpl nie zapominajcie o Bernardo Silvie.
0
@Pani_Ka Oni zawsze odpalają po 70 minucie jak już przeciwnik nie ma siły biegać. Tutaj po prostu wychodzi jakość piłkarzy i ich fizyczne umiejętności, a nie genialna taktyka.
1
Przyszedł z farmerskiej ligii w której miał zespół odstający o kilka klas od innych drużyn to i wykręcał liczby strzelając farmerom.
W takiej Anglii to mekambe by wiedział na ławie.
4
Vini i żółw tragedia. Oni grają taką padakę jak my za czasów szczawiego.
Lepiej mogli kogoś kupić za Kroosa i dać Endrickowi pograć na 9.
Ewentualnie ściągnąć Haalanda. Żólw pasuje tam jak pięść do nosa.
2
Haha najlepszy atak w historii XDDDD
0
Haha tutaj nawet nie ma Varu tylko od razu leci gwizdek i 11.
3
@clyde mopa ma na głowie
0
Za 10 minut się obudzą. Palmiarze muszą wytrzymać, albo jakimś cudem strzelić gola.
1
@adamek20151 jeszcze ma szybkość
2
@Peciak Dlatego wuefisty powinni się pozbyć w marcu i dać flickowi pograć z poprzednią kadrą, wtedy by wiedział kogo zostawić kogo się pozbyć, jakich transferów potrzebujemy.
Jakbyśmy wsadzili Ficka wcześniej wtedy byśmy zobaczyli prawdziwy potencjał poprzedniego składu i jak słabym trenerem był Szczawi.
0
@esem91 my krypto kibice prześcieradłem
3
U prześcieradeł już zwalniają trenera, sprzedają żołwia i rasistę xD
1
@Kapitan9 Jakbyśmy serio wygrali to byłby to dość duża szpila w stronę bajernu.
Szkoda, że Bajern gramy u siebie jakbyśmy grali u nich i wygrali to by było coś.
1
Z Bajernem w dupę, Borussia na remis, reszta musi być wygrana.
1
Nie obraziłbym się gdyby przegrali albo zremisowali ;)
Pewnie odpalą w 70 minucie jak grajki z Las Palmas opadną z sił.