1

Dobrze, że dziś bez jakiś kontyzji czy mikro urazów. Czysty mecz i genialny wynik.

1

Przypomnijcie co pisaliśmy rok temu jak wuefista był dyrygentem.

1

Co tu się dzieje..

3

Jutro Trygrys z faweli strzeli Realowi i będzie impreza xD

2

Cała drużyna odbudowana. Jeszcze rekina wód wysokoprocentowych odbuduje XD

2

Po co Lewemu ta reprezentacja, niech już sobie ją odpuści, żeby nie było, że wróci jako flak znów.

2

Wreszcie uśmiech na twarzy piłkarzy, w zeszłym roku to co mecz była stypa o przepchnięcie 1:0

5

Dobrze, ze Pedriego ściąga, nie ma co ryzykować.

0

Po ramieniu. Poprawcie ten celownik.

1

Jakimś cudem pod wodzą Flicka Lewemu chce się biegać presować i odbierać piłkę obrońcom.
Wuefisto zmarnowałeś jeden sezon Robercikowi i całej Barcelonie.

1

Gdyby Robertowi nie zabrali Karnego i gdyby nie kunde to już by miał 6 bramek.

0

Kulasy na trybunach

0

Haha zabawne. Wielki atak prześcieradeł.


0

Szkoda, że kasy nie mieliśmy na sprowadzenie Szczęsnego. Pograłby jeszcze ze 2 czy 3 lata i w tym czasie szukać kogoś młodego.

3

Z którym kolegą poszedłbyś na drinka: Z Ferranem.
Widać do czego stworzony jest nasz Rekin wód 40%.

4

@waletpl nie zapominajcie o Bernardo Silvie.

0

@Pani_Ka Oni zawsze odpalają po 70 minucie jak już przeciwnik nie ma siły biegać. Tutaj po prostu wychodzi jakość piłkarzy i ich fizyczne umiejętności, a nie genialna taktyka.

1

Przyszedł z farmerskiej ligii w której miał zespół odstający o kilka klas od innych drużyn to i wykręcał liczby strzelając farmerom.
W takiej Anglii to mekambe by wiedział na ławie.

4

Vini i żółw tragedia. Oni grają taką padakę jak my za czasów szczawiego.
Lepiej mogli kogoś kupić za Kroosa i dać Endrickowi pograć na 9.
Ewentualnie ściągnąć Haalanda. Żólw pasuje tam jak pięść do nosa.

2

Haha najlepszy atak w historii XDDDD

0

Haha tutaj nawet nie ma Varu tylko od razu leci gwizdek i 11.

3

@clyde mopa ma na głowie

0

Za 10 minut się obudzą. Palmiarze muszą wytrzymać, albo jakimś cudem strzelić gola.

1

@adamek20151 jeszcze ma szybkość

2

@Peciak Dlatego wuefisty powinni się pozbyć w marcu i dać flickowi pograć z poprzednią kadrą, wtedy by wiedział kogo zostawić kogo się pozbyć, jakich transferów potrzebujemy.
Jakbyśmy wsadzili Ficka wcześniej wtedy byśmy zobaczyli prawdziwy potencjał poprzedniego składu i jak słabym trenerem był Szczawi.

0

@esem91 my krypto kibice prześcieradłem

3

U prześcieradeł już zwalniają trenera, sprzedają żołwia i rasistę xD

1

@Kapitan9 Jakbyśmy serio wygrali to byłby to dość duża szpila w stronę bajernu.
Szkoda, że Bajern gramy u siebie jakbyśmy grali u nich i wygrali to by było coś.

1

Z Bajernem w dupę, Borussia na remis, reszta musi być wygrana.

1

Nie obraziłbym się gdyby przegrali albo zremisowali ;)
Pewnie odpalą w 70 minucie jak grajki z Las Palmas opadną z sił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?