0

@RC28 Z duralexu prawie się nie tłukły. Nigdy nie wiedziałem, ani nie słyszałem, żeby komuś szklanka z duralexu się potłukła.

0

@ziomal88 madrycki hejter, mój największy fan

3

Digi dong zmartwychwstał. Z dnia na dzień został pozdrowiony.
On nie wytrzyma tempa niemieckiej maszyny, zaraz się połamie albo będzie człapqł po boisku.

2

Zwykła szklanka, szkoda, że nie z duralexu.
Chłop odpadł po małym kontakcie co będzie jak kiedyś trafi na rzeźników?
Kolderki to my już dawno nie mamy, zaraz nam skarpety pospadają.

1

@swiergol2 jestem kibicem, brak interpunkcji zmylił moje 49iq

1

@FCB17 przecież masz we wpisie. Rozumiem, że typowy kibic słabo czyta, ale aż tak?

1

@Wojtek84 No właśnie mu krew z nosa leciała, a nie z nogą.

0

Olmo to tylko dostał w nos czy coś z nogą?

22

Rekina nic nie broni od lat. Jego powinno się pozbyć za 15mln i kupić kogoś młodego.

1

To samo chciał zrobić LEwy, ale do niego był przyklejony obrońca.

0

Mmmmmm Kraken wruć do nas.

0

Flick z Barcelony zrobił 80 cm Kanone 5 Gustava. Nie moge doczekać się El Cassico jak wystrzelimy z armaty.

0

Jamalek mmmmm gra jak młody Ebi Smolarek

5

A galaktyczny napad ze stolicy musi strzelać gole z karnych xD

1

Dobrze, że Kraken ma klauzulę strachu i nie wyjdzie dziś na boisko.

2

@kaamil1910 teraz to nie mam prawdziwego jeansu, tylko jakieś mieszanki. Jak kiedyś jedna para i 5 lat służyła to teraz po pół roku dziura na dupie się robi od przetarcia od siedzenia na fotelu. Przerabiałem wszystkie mainstreamowe marki jak i bardziej egzotyczne, wszędzie dziadostwo.

2

@TheNekro94 ciekawe kiedy Ronaldo przyjdzie do ekstraklasy pobić kolejny rekord, bo to taki sam poziom MLS

19

Oni grają w 12, a my jutro będziemy grać przeciwko 12.

0

@MesQueUnClub96 opalony wyciągnąłby kartę rasizmu gdyby nie było varu

0

@jedrek7000 po 10 karnych powinni dostawać 1 gratis

1

Obrzydliwy zespół, który gra obrzydliwy football.

0

Straszny rasizm ze strony realu.

0

Oczywiście przewracają się na kolejne karne. Najlepiej niech w polu karnym chodzą na czworaka.

2

Pewnie przepychają 1:0

0

Czy oni nie potrafią normalnie wygrać, tylko zawsze na farcie?.

2

Jak zwykle real gra w 12.

1

Mamy najmłodszą szatnie w lidze, tam nie ma ludzi w wieku Roberta. On ma inne zainteresowania i inne obowiązki niż nastolatkowie. W Bajernie było widać na zdjęciach jak często gdzieś wychodzi z innymi piłkarzami, a w szczególności z Tomaszem Młynarzem.
Najwięcej kawasów w szatni to robią pseudo dziennikarze z kataloni.

1

@Jvstin09 wcześniej był kwas w szatni, nie grali na wynik dla zespołu, tylko żeby strzelić gola, żeby nikt im nie mógł niczego zarzucić.
Młodzi, starzy, wszyscy tak grali.

2

Czyli co Digi Dongowi powiedzieli, że wraca trenować albo idzie pod nóż i nagle ozdrowiał?

0

@addept typowi hejterze znad wisły. Reszta świata by się cieszyła i gratulowała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?