Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RC28 Z duralexu prawie się nie tłukły. Nigdy nie wiedziałem, ani nie słyszałem, żeby komuś szklanka z duralexu się potłukła.
0
@ziomal88 madrycki hejter, mój największy fan
3
Digi dong zmartwychwstał. Z dnia na dzień został pozdrowiony.
On nie wytrzyma tempa niemieckiej maszyny, zaraz się połamie albo będzie człapqł po boisku.
2
Zwykła szklanka, szkoda, że nie z duralexu.
Chłop odpadł po małym kontakcie co będzie jak kiedyś trafi na rzeźników?
Kolderki to my już dawno nie mamy, zaraz nam skarpety pospadają.
1
@swiergol2 jestem kibicem, brak interpunkcji zmylił moje 49iq
1
@FCB17 przecież masz we wpisie. Rozumiem, że typowy kibic słabo czyta, ale aż tak?
1
@Wojtek84 No właśnie mu krew z nosa leciała, a nie z nogą.
0
Olmo to tylko dostał w nos czy coś z nogą?
22
Rekina nic nie broni od lat. Jego powinno się pozbyć za 15mln i kupić kogoś młodego.
1
To samo chciał zrobić LEwy, ale do niego był przyklejony obrońca.
0
Mmmmmm Kraken wruć do nas.
0
Flick z Barcelony zrobił 80 cm Kanone 5 Gustava. Nie moge doczekać się El Cassico jak wystrzelimy z armaty.
0
Jamalek mmmmm gra jak młody Ebi Smolarek
5
A galaktyczny napad ze stolicy musi strzelać gole z karnych xD
1
Dobrze, że Kraken ma klauzulę strachu i nie wyjdzie dziś na boisko.
2
@kaamil1910 teraz to nie mam prawdziwego jeansu, tylko jakieś mieszanki. Jak kiedyś jedna para i 5 lat służyła to teraz po pół roku dziura na dupie się robi od przetarcia od siedzenia na fotelu. Przerabiałem wszystkie mainstreamowe marki jak i bardziej egzotyczne, wszędzie dziadostwo.
2
@TheNekro94 ciekawe kiedy Ronaldo przyjdzie do ekstraklasy pobić kolejny rekord, bo to taki sam poziom MLS
19
Oni grają w 12, a my jutro będziemy grać przeciwko 12.
0
@MesQueUnClub96 opalony wyciągnąłby kartę rasizmu gdyby nie było varu
0
@jedrek7000 po 10 karnych powinni dostawać 1 gratis
1
Obrzydliwy zespół, który gra obrzydliwy football.
0
Straszny rasizm ze strony realu.
0
Oczywiście przewracają się na kolejne karne. Najlepiej niech w polu karnym chodzą na czworaka.
2
Pewnie przepychają 1:0
0
Czy oni nie potrafią normalnie wygrać, tylko zawsze na farcie?.
2
Jak zwykle real gra w 12.
1
Mamy najmłodszą szatnie w lidze, tam nie ma ludzi w wieku Roberta. On ma inne zainteresowania i inne obowiązki niż nastolatkowie. W Bajernie było widać na zdjęciach jak często gdzieś wychodzi z innymi piłkarzami, a w szczególności z Tomaszem Młynarzem.
Najwięcej kawasów w szatni to robią pseudo dziennikarze z kataloni.
1
@Jvstin09 wcześniej był kwas w szatni, nie grali na wynik dla zespołu, tylko żeby strzelić gola, żeby nikt im nie mógł niczego zarzucić.
Młodzi, starzy, wszyscy tak grali.
2
Czyli co Digi Dongowi powiedzieli, że wraca trenować albo idzie pod nóż i nagle ozdrowiał?
0
@addept typowi hejterze znad wisły. Reszta świata by się cieszyła i gratulowała.