Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@waletpl śmierć jednego to tragedia, śmierć wielu to tylko statystyka.
1
@ziomal88 hejterzy nie mieliby pożywki, gdyby te miernoty nie odwalały takich cyrków.
2
Kolejny masterplan Gangu Olsena.
1
Ten grubas dostałby zawału serca po 15 minutach, przewracając się połamałby nogi.
Niech on już siedzi na L4 u arabusów i się nawet nie zbliża do katalonii.
0
@Benz Koleś jeszcze wrócił, żeby się kłócić i dostać. To nie jest normalne zachowanie normalnego człowieka to on jest zdegenerowany i otoczenie w którym przebywa.
0
@Atlas będą przez pół roku mówić, że musi się zaklimatyzować, albo go jakoś zarejestrują na lewo jaka Gaviego.
17
Grubcio szczekał na Nike, nie szanując podpisanego kontraktu to teraz Nike pokiwa palcem i sprowadzi na ziemię gang Olsena.
1
@Wojtek84 nie bez powodu Messi wykręcał tam liczby choć i tak nie jakieś wspaniałe.
W lidze to samograj, bo tam nie ma rywalizacji, to już większa jest w Niemczech.
1
@Pustelnik żółwik nie chce wystawić główki że skorupki he he.
0
@pstrasiu mam nadzieję, że nic się nie zmieni i Pan Piłkarz zdobędzie trofeum panini. Dupska madryciarzy to by pękly aż w sonsowcu by było słychać huk.
2
Galaktyczny atak z madrytu dalej bez gola, a emetyr z Polski już 3. He he
1
@kanver_ kto? ;)
0
Niby taki grubasek, a się nieźle rusza. To nasz tygrys z faweli był bardziej drewniany.
2
@mightyanaldevastator W temacie rodziny? Było przed jedno transferem, że jego ojcec chyba z wujkiem się kłócą ze wszystkimi w poprzednim klubie i mieszają mu w głowie. Do tego jakieś przekręty z kasą szły.
0
Potężny atak 0 vs 3 emeryt z Polski
0
@yaqx gdzie? no nie wiem spytaj się grubego, bo to on gada, że już zaraz będzie kasa.
7
Życzę mu odcięcia się od rodziny, bo to jakieś patusy. Może z chłopaka coś wyrośnie i wróci do nas.
1
@Criell myślę, ze to nie było wina klubu ani jego brata, tylko Grubasa i jego przydupasa, którzy nie potrafili zagwarantować mu zarejestrowania od 1 meczu. Poza tym my nawet nie mamy 60 mln, żeby go wykupić.
2
6. Przebudzenie Robercika
0
@mightyanaldevastator jak wejdzie w buty Tomasza Młynarza to Robert kończy sezon z 30 golami. Ale w życiu Roberta to nawet Stachurska nie może zastąpić Tomasza.
5
Dobry mecz. Jest dynamika, nie ma stypy. Ciekawe jak ten Olmo się spisze.
Ważne kolejne 3 pkt.
2
Jeszcze gol Rafini albo Lewego i będzie git.
0
@BISHBASHBOSH skuleni leżą pod kołdrą i płaczą xD
0
@Patro98 odpowiedź znów się schowali do nory, wyjdą jutro
1
@Michas_13 są chęci i cały czas jadą na 5 biegu, a nie na wstecznym jak za wuefisty.
2
Dobrze się ogląda ten mecz nie to co te padali z zeszłego roku 1:0 i stypa na boisku. Nikomu się biegać nie chciało.
3
R00000BERCIK G00000L
0
@Barcafan2020 na eleven leci, oni chyba się wymieniają meczami
0
Już drukowanie meczu.
0
@Rarenzio a ja widziałem wszystkie mecze z nim w Barcelonie i widzę, że podaje częściej niż wcześniej. Do tego cofa się do rozgrywania.