Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kto kibicuje Kubicy ten idealnie się czuje jako kibic Barcelony.
Vamos Lewy!
4
Katalońska hiena dziennikarka znów wyssała nie napiszę z czego newsa, żeby się klikało.
3
@FCBparasiempre Olmo będzie pół roku się aklimatyzował, a potem go sprzedadzą za 25mln.
0
Bardzo dobrze, nie ma co sięśpieszyć. Jak się barca śpieszy to się grubcio cieszy.
Z rejestracją zawodników też nie ma co się śpieszyć. Deal z nike? Kasa za barca one? Powoli.
1
@QUNJ no ja nie wiem, ja przynajmniej mam koszulke oriola romeu, a ty to pewnie masz koszulki krystyny. Straszny hejter jesteś. Pewnie krypto madryciarz.
1
@Rifek czyli napią się jak plandeka na żuku
1
@QUNJ ale to ty masz awatara z klaunem nie ja.
1
@Benz jakby nie skakał to by nie dostał. Jeszcze wrócił się kłócić.
9
@MesQueUnClub96 ile messi ma zlotych pilek bez kontrowersji?
4
Widzę, że redaktor Bartosz Pluciński to swój chłop. Barca na 1 i trofeum panini dla Pana Piłkarza.
1
Czyli dostał za swoje. Myśli, że ma syna gwiazdę to może wszystko.
8
Potwór pressingu
1
Coraz lepiej wygląda, widać, że bierze przykład z Robercika. Forma kozak
1
@dziku77 Już coś takiego istnieje nazywa się Harlem Globetrotters.
My musimy zrobić Laporta Globetrotters.
3
1/4 ligi w USA, 1/4 ligi w azji, 2/4 w Hiszpani.
Po co lecieć do stanów na jeden mecz jak można tam rozegrać 1/4 ligi?
1
@Konstanty23 roland makdonald = Ronald Araújo
7
Żeby nie wchodził w rytm tak jak wchodził pewien fawelarz.
1
Tutaj doczłapie się do końca kontraktu, pójdzie za darmo do szmatogłowych i tam nagle będzie zdrowy.
2
@jarkszon chyba inne mecze oglądaliśmy.
1
@jeronimofrancisco jakby mieli dobrych prawników i negocjatorów to by mieli zapis o zmniejszenie pensji za absencje. Albo po prostu niższa podstawa + kasa za występy.
1
Najlepszy kapitan zaraz po Ronaldzie Makdonaldzie.
3
@PatrychoO Goat
9
Oni wygrywają Super Puchar, a my przegraliśmy Puchar Tymbarka.
Znamy swoje miejsce.
1
@KacperVEB szybciej ktoś wyskoczy z kapelusza jak Jamal niż kogoś kupimy.
5
Ciekawe jak to wyglądało. Mozliwe, że to wina rehabilitantów/masażystów.
1
@Encore pewnie ma nagranego na kasecie VHS z komuni, na której póxniej był nagrany p0rnos starych, a on go nadpisał jakimś Bobbim
1
Dajcie tylko Ednricka. Niech pokażą swojego fawelarza.
1
@PaPo Możemy liczyć na potknięcie realu. Ale oni nawet drugi skład mają moceniejszy niż my.
2
Mamy za mało czekoladek w drużynie. Robert ostatnio się opalił na alvaro.
1
Akcja czekoladek. El Czekoladki