Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Kiedy miałeś zatańczyć na grobie kariery pewnego drewniaka z warszawy, a to on tańczy ciabatte na twoim.
2
Tygrysek z faweli zamiast pokazać się przy każdej możliwej okazji to chłop odwala takie cyrki. Mam nadzieję, że poleci do arabów i już więcej go nie zobaczymy.
1
@Czarny_ck przecież fawelarza nawet na ławie nie będzie za to co odwala i miga się od wszystkiego.
1
@ACRAB95 dziwne jest to, że kolesie zarabiający miliony są zbyt głupi, żeby zrozumieć, żeby wydać kilka groszy na dentystę i ortodonte.
1
To Pedri i FDY odpadną w przedbiegach.
1
@Czarny_ck fawelarz do odstrzału, trzeba tego Pau Vitora sprawdzić przez sezon może nie będzie trzeba nikogo kupować
0
Błędy obrońców przy tych golach to jest poziom spadkowiczów z ekstraklasy.
0
Jakbyśmy mieli XYZ ciągle w barcy to byśmy wygrali lige mistrzów odcinek 69 w komentarzach.
0
@picznik no idź do prześcieradeł i się zmocz tam.
4
Pamiętacie jeszcze plotki o Bernardo Silva? Pamiętacie plotki o 50 innych piłkarzach, którzy nawet nie byli blisko transferu?
0
Kolejne pociotki i powujki. Tutaj nigdy nie będzie dobrze, bo swój swojego zatrudnia.
0
Z Nike to oni już renegocjowali tę umowę?
0
@Nefari przecież my bierzemy kredyt na Nikosia, a ty piszesz po co nam 20 baniek?
Tutaj kieszenie to mają dziury wyżarte z biedy.
1
Grubcio wóz albo przewóz.
0
@revolution33 czyli lepszy fawelarz za 60mln że zmiennymi?
Ha ha ha.
1
@paquito88 hejterzy jak zwykle schowali się w swoich norach ;)
0
Pan Piłkarz dziś dobry mecz. Widać, że woli ten styl gry niż wuefisty, w którym wszyscy człapali i nie chciało im się biegać.
Jak wszyscy wrócą do gry a przede wszystkim Gavi to będziemy maszyna do strzelania goli.
W ogóle co ten kunde miał na głowie w tym meczu?
3
@BISHBASHBOSH tak może być. Wuefista nie chciał fawelarza, a Flick może nie chciał olmo.
3
Szczerze to na jego miejscu usiadłbym na ławie do końca kontraktu czyli do 2031.
Przyśpieszyli jego transfer, obiecali mu granie, bo Pan Piłkarz miał gorszy okres.
Mógł sobie dalej grać między fawelami i dojść do siebie po kontuzji, i coś tam pograć do połowy brazylijskiego sezonu.
Nikt go nie chciał oprócz dekoramy i grubasa, to teraz na złość powinien siedzieć na ławie i dostawać X mialionów rocznie za grzebanie w nosie. Napisałbym, że może to ich czegoś nauczy, ale tych dwóch idi0tów nic nie nauczy.
7
Daje 3 miesiące i będzie płacz, że połamany, nie gra na swojej pozycji, że był za drogi.
Nawet prześcieradła tak nas nie wyrvchają jak wyrvcha nas Grubcio i jego padawan.
Iks de.
0
@LukaszFan na horyzoncie innych transferów nie widać, a kupić coś muszą, żeby odbębnić sukces. Nie ważne kogo ważne, żeby kupic. Przykład ostatnio fawelarz.
0
@paquito88 Głupi kibic musi dostać jakaś kiełbase w oknie letnim, żeby czuł, że jego klub jest tym największym i najlepszym. Dlatego Grubcio i dekorama sprowadzą niepotrzebnego Olmo, zamiast zrobić wszystko, żeby sprowadzić Williamsa i w przyszłości na nim zarobić. Olmo dobił do sufitu.
1
Głupi lud (kibic) musi dostać jakąś kiełbasę, żeby czuł się syty.
Gdyby nie Olmo to nie byłoby żadnego transferu w tym okienku i byłby wstyd.
A to, że on nie jest nam potrzebny tak jak nie był potrzebny tygrys z faweli to już inna sprawa.
1
Najlepsze co mogło spotkać polskiego kibica obok złotej piłki za 2020 i 2021 rok.
0
@Pawlak1992 nie chce mi się czytać 30 komentarzy, w których wszyscy wyśmiali ten pomysł.
ŻEGNAM
0
@Pawlak1992 Teraz 02 innych osób sobie pomyśli, że twoj jest prowokujący do tego dość głupi. Cyk i już by go nie było, a tak to sobie wisi.
0
Będę tęsnił Ty (specjalnie z wielkiej litery) kochany Krakenie
0
@FcPortoFan1999 Mnie obchodzi. Jak nie są finansowani z mojej kieszeni to mogą nawet na księżyc latać i startować w turnieju picia wódki.
USA ma to najlepiej załatwione. Wszyscy sportowcy są sponsorowani przez prywatnych sponsorów i przed nimi się tłumaczą z osiągów.
U nas jest patologia, bo jadą ludzie, którzy są wybierani przez dziadów ze związku i finansowani z naszej kieszeni.
2
@Kgorecki2500 Pamiętam jak mbank wchodził ze 20 lat temu i miał dobrą ofertę dla młodych i karte za free. Teraz to nie wiem kto tam trzyma kasę jak to jest bank mem i przynajmniej raz w tygodniu jakieś afery.
0
@FcPortoFan1999 ale kopacze na siebie zarabiają, a oni żyja z naszych podatków.