1

@Midast tylko płotkę muszą sprzedać za 40 mln, żeby nie wyjść na idiotów, ale nikt go nie kupi za więcej niż 20.
Z fawelarskim tygrysem jest samo, kupili za 40-60, nikt więcej niż 20 nie za płaci za tego kota w worku.
Klub nie jest nawet w złej sytuacji, tylko jest jeszcze gorzej a oni co roku defraudują miliony dolarów.

1

Ja mam takie pytanie skąd my mamy wziąć pieniądza chociażby na Nico, już nie wspominając o innych?
Je jesteśmy na zasadach 1:1, nie mamy kasy, nikt z klubu nie chce odejść.
Mamy zamiar płacić za transfer cegłami ze starego stadionu czy w eurogąbkach?

3

Jamal ma w tym sezonie 3100 minut rozegranych. W przyszłym roku niech to będzie lepiej 1500-2000, bo skończy jak Pedri.

1

Tak by mogły wyglądać mecze codziennie gdyby powstała superliga, a nie granie z jakimiś czopkami. Wtedy by wyszło, która drużyna jest najlepsza i ma najlepsze przygotowanie fizyczne, żeby grać na 100% każdy mecz a nie odpoczywać grając z zespołami z końca tabeli.

2

@WiernyKibic111 rozumiem, że jak podłącza ci ścieki do kranu to też nie będziesz narzekał?.
Jak komuś się coś nie podoba to ma prawo wyrazić swoją opinię. Przestań być płatkiem śniegu, który nie ma własnego zdania i bierze co mu dają.

0

Paskudna asymetria.
ManCity miał na środku logo 22/23 i wyglądało to lepiej.
Najładniejsze koszulki ma Venezia i Juan Pablo II College Chongoyape.

1

Nie stać nas na Kimisia to jakim cudem będzie nas stać na Olmo?
Poza tym skąd my mamy wziąć pieniądze jak nikt z klubu nie chce odejsc.
Rolanda Makdonalda bajern nie kupi jak chłop leży połamany. Reszta nigdzie się nie rusza.

1

Ciekawe czy Young Leosia będzie w tym roku na koszulkach w czasie el classico.

0

@Kamil689 a co zakazany jest? co to za rasistowska liga? 88 też zakazane?
Buffon nosił 88,

0

@mika_barca Gundo powinien dostać i opaske

0

Jamal miej jaja i weź numer 69 i buduj swoją markę. Nie bierz pospolitych numerow albo numeru z historią.

3

Francja to był kraj kolonialny, a teraz skolonizowany ;)

6

Gundo też powinien zostać. Grał niewiele mniej, a zagrał najwięcej minut w poprzednim sezonie, młody to on już nie jest.

4

Na początku jechał na oparach z bajernu, potem weszło DNA barcelony i zrobił się z niego kapeć, ale wciąż kapeć lepszy niż inni w składzie.
Nie ma co oceniać trzeba zobaczyć co zrobi pod okiem Flicka, bo pod okiem wuefisty każdy spadał z klifu.
Pamiętajcie, że ten "drewniak" zrobił lepsze statystyki niż "legendy" klubu.

1

Kontuzja ręki, ręka do gry w piłkę kopaną mu nie jest potrzebna. Nie ma co panikować

0

Ciekawe skąd oni chcą wziąć pieniądze skoro nikt nie chce odejsc? Deco i Grubcio wyskoczą z kasy?

0

W zeszłym roku zobaczyliśmy, że nikt nie potrafił wejść w buty Gundo. On powinien tu zostać tak długo jak się tylko da.

2

Czyli nici z kasy i Nico. Teraz mamy piękny szpital. Gabi, FDY, Pedro i Ronald.
Najważniejsze w jakim stanie wrócą a nie kiedy wrócą. Zaraz żebyśmy nie mieli 5 Ansu fatich

1

@Pawlak1992 Kpiną to była już piłka zabrana Lewandowskiemu i druga ukradziona Haalandowi w 2023.

3

Jamal złota piłka.

2

AntyFutbol może to wygrać siłą przyjaźni jak pewien biały zespół

1

W zeszłym roku zamiast kupić za 40-50mln defensywnego pomocnika, którego potrzebowaliśmy na już, to kupili tygryska w worku, który z tego worka nie wychodził.
Teraz mamy lepszego grajka na celowniku, ale też na pozycję na którą już mamy kopaczy.
W tym roku w środku będą problemy. Rok pod okiem patałachów fizjoterapeutów + mistrzostwa to Gundo będzie grał na pół gwizdka. Do tego FDY, Pedri i Gavi zagadką będzie forma po powrocie.

0

"Lazio przygotowuje wstępną ofertę za Vitora Roque, która powinna przybrać formę wypożyczenia z opcją wykupu wycenioną na 25 milionów euro."
To nieżły deal barceloński kolejny raz na minusie jakby do tego doszło xD
Jakby ktoś się jeszcze dziwił, dlaczego sreal kupuje grajków po 100mln, a my Oriola za 3 XD

2

Może grubcio i jego przydupas deco zaczęliby odpowiadać za swoje błędy?

1

@Faro 7 by mu pasowała. Mógłby zrobić sobie logo 7amal.
Plotkę trzeba pogonić, ale kto go kupi za 40, a za mniej go nie sprzedadzą bo wstyd

0

Jamal będzie lepszy od messiego. Problem może być w pozostałych osobach w drużynie i trenerze. Sam w pojedynke nic nie wygra.

1

Zapomieliście jak Oriol grał dobrze w presezonie i na początku sezonu, a potem dopadło go magiczne DNA Barcelony tak jak każdego nowego piłkarza no i było co było.

0

Bardzo dobrze, łysy Kraken musi być. Szybciej odejdzie fawelarski tygrysek niż defensywnie ofensywny Kraken.

0

@Barcaa12 w niemczech jest drogo. Niech ktoś mu powie, żeby do polski przyjechał zęby zrobić.

8

@FCBarcaOfficial szczawi uspokój się. Brat zaraz da ci tabletki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?