Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dajcie gola Krystynie jezu
9
Góra drabinki
Hiszpania, Niemcy, Portugalia, Francja.
Dół drabinki
Anglia i jakieś bambiki.
Mam nadzieję, że Szwajcaria wyjebie anglie z tego turnieju.
0
@Hindus Piątek ma więcej goli na euro niż messi, to o czym my mówimy. Messiemu daleko do Lewego.
5
Przydałaby się taka Krystyna w Barcelonie. Brakuje tam kogoś z taka gigantyczną aurą, niestety, ale lewy mu nie dorasta do pięt w tym aspekcie.
3
Anglia, Belgia, Francja antyfootball.
1
Szkoda.
Gdyby wczoraj odpadli anglicy i dziś francuzi to byłoby pięknie.
0
Ja tam widzę tylko dwa nazwiska, na których trzeba się skupić.
Nico Williams
Joshua Kimmich
10
On już rok temu powinien odejść.
Idź do USA do kolegów pograć sobie na emeryturze. Dobrą kasę dostaniesz i sobie pograsz w lidze hamburgerowej.
0
Jak Hiszpania wygra mistrzostwa to Jamal powinien dostać złotą piłkę.
Trzask pękniętych dup prześcieradeł byłoby słychać w Sosnowcu.
4
Wypowiadają się na tematy i o świecie, o którym nie mają zielonego pojęcia.
Od małego żyja w złotej klatce to nie wiedzą jak wygląda rzeczywistość.
0
Siła przyjaźni vs umiejętności.
1
Jakbym Barce widział xD
1
@tbas Na Krychowiaka nas stać nie to może Puchacza kupimy.
1
@fart Jak nie sprzedamy Arajło to dostaniemy drugiego Oriola, bo na nic więcej nas nie stać.
1
@Kamilos84 Komornik, Kredyt i Nico.
0
Deco powinien cegłe wysrać i Nico sprowadzić, to powinien być priorytet. On zaraz będzie 2x tyle wart.
0
Barceloński deal. Kup drogo sprzedaj tanio/oddaj za darmo.
2
@Comentateiro On już ma emeryturę. z 5mln na ręke dostaje rocznie od barcelony, a gra tyle co nic.
0
Fati równie dobrze może pójść grać w golfa jak kiedyś Bale.
Ma kontrakt nie musi się na nic zgadzać.
0
Dziadzie za 15 lat to już ciebie na świecie nie będzie.
0
On to już powinien się pogodzić z odejściem rok temu.
4
Mam nadzieję, że bezdomnych niemców a nie na bezdomnych subsaharyjskich nachodźców.
0
Do 2027 będzie ciągnął bajeczną pensje jak na takiego połamanego młokosa i nigdzie nie pójdzie. Po 2027 pójdzie 2-3 lata do arabusów i skończy karierę.
Jeżeli chcą go odbudować to powinni go wysłać do słabej ligi, żeby złapał pewność sobie i zaczął masowo strzelać gole.
4
Super szkoda, że z okazji dnia mężczyzny nic nie dostaliśmy. Z okazji kobiet i LGBT dostaliśmy artykuł.
Chyba największym targetem tej strony są mężczyźni, ale co ja tam mogę wiedzieć.
0
Maciek z gazety Podlaskiej napisał, że porto może zapłacić 6.9mln, a deco chce 13mln. Ja tam Maćkowi wierzę bardziej niż pismakom z Hiszpanii.
0
Panie Areczku podwyżki i owocowe czwartki są dla zarządu i Robercika, dla pana jest 10zł/h i umowa o dzieło.
4
Nikt nie da więcej (nawet arabusy) niż 20 baniek za takiego połamańca, a ci chcą 40.
Wyślijcie go na rok na turnus rehabilitacyjny do ciechocinka to wróci jak nowy.
1
Hejterzy nie widzą, że nawet Lewy z dwoma lewymi nogamic jest groźniejszy i absorbuję większą ilość obrońców niz jakikolwiek inny polski napastnik.
A Lewemu to powinni zakazać wykonywania tych rzutów karnych z baciattą.
W ogóle to powinni zmienić zasady, że karny wykonuje się z miejsca i by nie było takich cyrków.
2
Tutaj jest cyrk jak z Wisłą Kraków, Ly Vannem i Matsem Hartlingiem.
Przyszli dzień dobry my po barca vision, jutro będą pieniążki.
Oni nie wiedzą jak się interesy robi? Powinni im pokazać zabezpieczonie z banku na tę tranzakcje, a ci im uwierzyli na krzywy ryj xD
4
Żółw już gra jak rasowy realczyl. XD dej rzut karny panie władzo