Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
Jak Gavi wróci w 100% zdrowy to będzie jednym z głównych grajków Flika, jak nie najważniejszy.
0
@a1a Oriol to moj ulubiony pilkarz tego sezonu, jak będzie gdzies tania jego koszulka to na pewno ją kupię.
0
@Sebolinho zapomniałem. Równie dobrze mogliby wygrać puchar Tymbarka
2
@a1a cudowny trener wszystko widział, dlatego remisując lub przegrywając mecz robił zmiany i wpuszczał Oriola,.który ledwo biega.
14
Zabawne jest to, że Roque miał wywalić Lewandowskiego, a sam pałuje walizkę.
Zabawne jest to, że wuefista chciał pozbyć się Lewandowskiego, a sam spakował już walizkę.
Pana Piłkarza się nie rusza. Panu piłkarzowi się piłkę podaje a on robi piu piu i strzela gole.
10
Czyli żadnego trofeum w tym sezonie?
0
Kuszczak jeszcze młody jest. Dobry, bo polski.
0
@Edii7777 Dembele to prosty zawodnik. Szybko biegał i nic więcej, ale podawał. Rafinia nie podaje, tylko marnuje okazje.
3
Niestety w Barcelonie nigdy nie będzie kogoś takiego jak Tomasz Młynarz. Tam są młode gwiazdki grające na swoje konto, a nie na konto drużyny. Tam gra za dużo osób bojących się o swoje miejsce w drużynie. Lepiej widzieć swoje nazwisko na pierwszej stronie gazety, a nie kogoś innego z zespołu.
Ja tam wierzę jeszcze w Robercika i że odżyje pod wodzą nowego/starego trenera.
Ważne, żeby Stachurska mu nie przeszkadzała swoją baciatą.
1
@szyper są GWIAZDY i gwiazdeczki, te drugie szybko spadają.
0
Spadł z wysokiego konia. Czas wskoczyć na konia na biegunach i zaczął wszystko od nowa, powoli.
Powinien dume schować w kieszeń i pójść do jakiegos trenera na przyuczenie, potem jakieś mały klub trenować.
Teraz ma 0 umiejętności trenerskich.
2
@Elvisek przecież wuefista nie miał złych grajków. Chyba ludzie zapomieli co on pokazywał w meczach z 4 ligowcem.
0
Ciekawe mnie co będzie z fawelarskim tygryskiem.
Ma Roberta swoją dawną maszynę do strzelania goli, ale to nie jest ten sam szybki Robert co kiedyś, który potrafił zatańczyć na pięcie odwrócić się i gola strzelić.
Czy postawi na młodego energicznego fawelarza bez techniki.
Ja liczę, że Robert przeżyje druga młodość, bo pokazał już w tym roku, że jesscze może jak reszta nie gra piachu.
0
@BORO_12 niech on przestanie brać lewe L4 xD
2
Niech żyje wielki niemiec. Nasza nowa nadzieja na jutro!
Może wyprostuje FDY i Pedriego, może Gavi wróci zdrowszy niż przed kontuzją.
Najważniejsze, żeby Robercik się dobrze czuł, a on się czuje dobrze w niemieckiej filozofii.
4
Szkoda, że wuefista i grubcio zmarnowali 4 miesiące nowego trenera.
7
Pewnie jeden był fanem wuefisty, a drugi nie.
6
Gorzej nie będzie. Przynajmniej trenować będą musieli, a nie w fortnajta grać.
2
@korn234 styl barceloński czyli jaki? 2 podania do przodu i wycofanie do bramkarza?
1
@19Riki20 to jest tiki-sraka. 2 podania do przodu, a potem jedno długie do bramkarza.
24
To byłby dobry wybór. Robert nonstop narzekał na zbyt słabe treningi. Tutaj musi przyjść trener z twardą ręką i złapać młokosów za chabety i nimi potrząsnąć.
Zobaczcie jak wyglądają piłkarze prześcieradeł, a jak nasi. Nasi to jakieś chuderlaki bez mieśni. Tylko Pan Piłkarz Robercik jakoś trzyma formę choć już też widać duże spadki.
5
Nie strzela - źle
Strzela - źle
Ogarnijcie się.
3
Nic tutaj się nie zmieni.
Pudrują trupa.
2
Uwielbiam to zdjęcie. Idealnie pasuje do Dumbele.
2
Ten to powinien pakować manatki, a nie szczeka. Może arabusy kupiliby go za 20 balonów, bo nawet oni więcej za niego nie zapłacą.
3
Zapomnieli o woźnym Panu Alvaro, który jest za powołaniem Papszuna.
Co przemawia za Papszunem?
Najtanszy✓
Nie może być gorzej niż za Xaviego✓
0
@kaamil1910 no fajnie. Robert Kubica przed wypadkiem miał kontrakt z ferrari i co to zmienia?
Pedri to teraz czlapiacy po boisku wrak.
1
Może jakiś inny trener wyprostowałby Felixa.
0
Już wpuść krakena i tak bronią już wyniku.
0 ambicji do strzelenia kolejnego gola.
Odnoszę wrażenie, że oni strzelą jedną bramkę i schodzi z nich ciśnienie, że już więcej nie trzeba.
2
Ten samobój to byłaby już wisienka.