0

Jeżeli do jutra Laporta nie odwoła swoich to wypierd.
A co powiedział?
Żebym wypierd.

8

Pan Piłkarz na murawie, a 40mln na ławie ;)
Wszystko się zgadza.

1

To już w ogóle Real będzie wszystko wygrywał.
Oh wait, to nie ta liga. ;)

2

Jak wuefista posadzi Pana Piłkarza i nie da mu wygrać trofeum Panini to trafi już na stałe na czarną listę.
Za to, że ostatnio Robercika ściągnął powinien iść na kolanach na jasną górę.

0

Oddać im w rozliczeniu grzacza ławek Victora Roque i dopłacić 35mln. Fawelarz nie jest wart więcej niż 15.

9

Do choroszczy.
Na badania?
Na stałe.

6

Mieliśmy konia trojańskiego, a teraz mamy konia fawelarskiego.
Wszyscy, którzy mówili, że Vitor wywali z Barcelony Pana Piłkarza Roberta Lewandowskiego powinni go teraz przeprosić i uderzyć w pierś, że zwątpili.

14

Dzieciaki z wielką kasą bez dyscypliny. Druga legia.
Nielicząc wyjątków to są mentalni przegrywi. Gundo już nawet nie strzępi sobie ryja i nic nie gada w wywiadach, bo zobaczył, że to nie ma sensu.

1

Jestem ciekaw czy inne dywizje nie są sponsorowane przez męskich kopaczy, którzy przyciągają sponsorów i sprzedają bilety.
Były ostatnio newsy, że inne dywizje też są przepłacane, a tę kasę muszą skądś mieć.

1

@selstei Przeszkadzało bagieciarzom, bo wygrałby z żółwiem.

0

Właśnie Barcelona, gazety i inni zawodnicy powinna walić w bębny, żeby Robercik dostał złotą piłkę. Powinni wywierać presję. Niestety ten klub teraz nie jest jednością, tylko zlepkien indywidualistów, dlatego nic takiego się nie stanie.

0

Gdyby nie wuefista to miałby 2 gole straty...

8

Kraken wchodzi. Mój łysy ulubieniec

0

@Rivaldinho11 ważne, że jest stabilny chlopak

4

Oddajcie karnego Robercikowi. Co ty zrobiłeś wuefisto

2

Dziękuję Pani Piłkarzu Roberciku.

2

Roque przychodzi pogonić polskiego drewniaka z barcelony
Robert zaczyna tańczyć baciatę i wykrzykuje adiós, adiós!
Roque odchodzi z barcelony
kurtyna.

1

Tu powinien przyjść nowy trener i on ocenić co jest nie tak z zawodnikami.
Tak każdy po przyjściu spada z rowerka i oni jakimś cudem tutaj nie widzą żadnych korelacji.
Szkoda, że nie pozbyliśmy się wuefisty w lutym-marcu, żeby nowy trener miał czas ocenić zawodników.
Czekamy na sezon 25/26, bo następny napewno jest przegrany.

9

@45 jeszcze by przyszedł z lekarzami i okazałoby się, że Pedri może grać więcej niż 5 męczy w sezonie.

0

To samo będzie po 3 meczach przyszłego sezonu.

4

@ZwyklyKibicBarcy04 czyli będzie tak zwany cykl barcelońskiego wuefisty.
Zawodnicy grają dobrze dopóki jeszcze mają mental z poprzedniej drużyny, a potem wszystko spada jak wchodzi filozofia szczawiego.

0

Hary bez trofeum Kejn. Jak tam rekord Robercika?

1

Siła przyjaźni.

2

Potężny Polak w pojedynkę zatrzymuje wielki real. ZOBACZ JAK

0

Faul przeszcieradeł

2

JEST!!!! Finał niemiecki i bvb wygrywa!

23

Niemiecki finał i wygrana BVB to by było coś.

13

@Orłoś Tutaj nie ma problemu z lewandowskim, tylko z całym klubem. Gdyby został w Bajernie to dalej by kręcił kosmiczne liczby. Tam wszyscy grają dla zespołu, a nie na indywidualne statystyki.
U nas młodym odbija i często grają na siebie, żeby się pokazać. Tutaj nie ma drużyny tylko indywidualiści.

6

To nie problem Robercika, że jego agent tak rozegrał mastermindów z Barcelony i taki kontrakt sobie załatwił.
Laporta doskonale pasuje do sprawy dla reportera.
Pani redaktur jo nie wiedzioł co podpisuje

0

@korn234 To czemu nonstop są newsy o messim, który z barceloną nic nie ma wspólnego od 3 lat?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?