Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeżeli do jutra Laporta nie odwoła swoich to wypierd.
A co powiedział?
Żebym wypierd.
8
Pan Piłkarz na murawie, a 40mln na ławie ;)
Wszystko się zgadza.
1
To już w ogóle Real będzie wszystko wygrywał.
Oh wait, to nie ta liga. ;)
2
Jak wuefista posadzi Pana Piłkarza i nie da mu wygrać trofeum Panini to trafi już na stałe na czarną listę.
Za to, że ostatnio Robercika ściągnął powinien iść na kolanach na jasną górę.
0
Oddać im w rozliczeniu grzacza ławek Victora Roque i dopłacić 35mln. Fawelarz nie jest wart więcej niż 15.
9
Do choroszczy.
Na badania?
Na stałe.
6
Mieliśmy konia trojańskiego, a teraz mamy konia fawelarskiego.
Wszyscy, którzy mówili, że Vitor wywali z Barcelony Pana Piłkarza Roberta Lewandowskiego powinni go teraz przeprosić i uderzyć w pierś, że zwątpili.
14
Dzieciaki z wielką kasą bez dyscypliny. Druga legia.
Nielicząc wyjątków to są mentalni przegrywi. Gundo już nawet nie strzępi sobie ryja i nic nie gada w wywiadach, bo zobaczył, że to nie ma sensu.
1
Jestem ciekaw czy inne dywizje nie są sponsorowane przez męskich kopaczy, którzy przyciągają sponsorów i sprzedają bilety.
Były ostatnio newsy, że inne dywizje też są przepłacane, a tę kasę muszą skądś mieć.
1
@selstei Przeszkadzało bagieciarzom, bo wygrałby z żółwiem.
0
Właśnie Barcelona, gazety i inni zawodnicy powinna walić w bębny, żeby Robercik dostał złotą piłkę. Powinni wywierać presję. Niestety ten klub teraz nie jest jednością, tylko zlepkien indywidualistów, dlatego nic takiego się nie stanie.
0
Gdyby nie wuefista to miałby 2 gole straty...
8
Kraken wchodzi. Mój łysy ulubieniec
0
@Rivaldinho11 ważne, że jest stabilny chlopak
4
Oddajcie karnego Robercikowi. Co ty zrobiłeś wuefisto
2
Dziękuję Pani Piłkarzu Roberciku.
2
Roque przychodzi pogonić polskiego drewniaka z barcelony
Robert zaczyna tańczyć baciatę i wykrzykuje adiós, adiós!
Roque odchodzi z barcelony
kurtyna.
1
Tu powinien przyjść nowy trener i on ocenić co jest nie tak z zawodnikami.
Tak każdy po przyjściu spada z rowerka i oni jakimś cudem tutaj nie widzą żadnych korelacji.
Szkoda, że nie pozbyliśmy się wuefisty w lutym-marcu, żeby nowy trener miał czas ocenić zawodników.
Czekamy na sezon 25/26, bo następny napewno jest przegrany.
9
@45 jeszcze by przyszedł z lekarzami i okazałoby się, że Pedri może grać więcej niż 5 męczy w sezonie.
0
To samo będzie po 3 meczach przyszłego sezonu.
4
@ZwyklyKibicBarcy04 czyli będzie tak zwany cykl barcelońskiego wuefisty.
Zawodnicy grają dobrze dopóki jeszcze mają mental z poprzedniej drużyny, a potem wszystko spada jak wchodzi filozofia szczawiego.
0
Hary bez trofeum Kejn. Jak tam rekord Robercika?
1
Siła przyjaźni.
2
Potężny Polak w pojedynkę zatrzymuje wielki real. ZOBACZ JAK
0
Faul przeszcieradeł
2
JEST!!!! Finał niemiecki i bvb wygrywa!
23
Niemiecki finał i wygrana BVB to by było coś.
13
@Orłoś Tutaj nie ma problemu z lewandowskim, tylko z całym klubem. Gdyby został w Bajernie to dalej by kręcił kosmiczne liczby. Tam wszyscy grają dla zespołu, a nie na indywidualne statystyki.
U nas młodym odbija i często grają na siebie, żeby się pokazać. Tutaj nie ma drużyny tylko indywidualiści.
6
To nie problem Robercika, że jego agent tak rozegrał mastermindów z Barcelony i taki kontrakt sobie załatwił.
Laporta doskonale pasuje do sprawy dla reportera.
Pani redaktur jo nie wiedzioł co podpisuje
0
@korn234 To czemu nonstop są newsy o messim, który z barceloną nic nie ma wspólnego od 3 lat?