6

Kompromitacja w lidze
Kompromitacja w puchara
Dziad do wuefisty: ej może zostaniesz jeszcze co?

1

Gen frajerstwa, czyli to co u nas.

2

Guardiola ma dna Barcelony

4

Ja pierdole madrycki fart jak zawsze.
To już mają ligę i ligę mistrzów można się rozejść.

0

City jak my frajerzy przegrają na własne życzenie.

3

Co to był za strzał? XD

2

Pajac out z boiska sio sio

0

Chłop pijany, że złote dziecko zdjął.

0

Haaland dziś giga drewno, a wy na Robercika narzekacie.

10

Dotknął szczekacza i ten już płacze jak mały piesek

0

Srealski fart jak zwykle

0

City się odbije. Spokojnie.

0

W Madrycie to mocno świeci słońce, że wszyscy oni tacy opaleni.

1

Jestem za City, bo jak sreal przegra to mój kumpel będzie miał ból dupska.

2

Bo to jest prawdziwy piłkarz, który przyszedł grać w piłkę a nie siedzieć na plaży jak te pizdusie.
To on powinien po tym roku dostać opaskę kapitana, a nie te pizdusie.

3

Piłkarze to najemnicy. Gdzie więcej płacą tam grają.
Tylko wychowankowie czują prawdziwa więź z klubem.

0

Zdjęliśmy spodnie i wypieliśmy dupę. Sami bez zmuszania.

0

Bobek biegaj szybciej. Idź na 9 i nie graj jako 10 przez chwilę.

1

Obrona koncertowo spierdoliła ten awans.

6

Dobra to nie oni wygrywają z nami tylko my oddaliśmy ten mecz za darmo.

2

Dobra Szczawiego nie ma, to możemy jeszcze to wygrać jak brat prowadzi.

0

10-ciu na obronę i wybijać piłkę na auty

1

Szkoda, że u nas tak ten baran nie grał.

13

Jeden błąd i jest pograne. Trzeba było już go puścić i liczyć na bramkarza.

0

@Barcafan2020 papy wali jakby krecik pukał w taborecik

0

Srealczycy płaczą o wycenę Jamala, oni chyba są ślepi i nie widzą co on robi na boisku.

2

Mamy to! XDDDDD Teraz autobus do finału

0

To samo co ostatni mecz. Do 20 minut pressing i się zmęczą.

0

Ale się rzucili na naszego husarza.

1

Jdziemy! Ważne, żeby strzelić pierwszą bramkę, a potem nie zrobić głupich błędów.
Daliśmy radę u bagiet to tym bardziej damy radę u nas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?