2

Ha Ha! Fawelarz za 40mln nawet nie jest w podstawowym składzie jak Robercik odpoczywa na ławce XD

0

Zwykły krzykacz i sprzedajna kura.

5

Admina strumyków ze śmiechu to pewnie już brzuszek boli.

2

@Pawlak1992 psychofanom tego nie przetłumaczysz.

1

Jak Lewandowski na koniec kariery trafi do Znicza Pruszków to też będziecie robić newsy o jego golach, przecież to podobny poziom.

13

Pokazany tylko jeden heteroseksualny związek.
Za związki LGBTQ+ dostajecie jakiś social score?

0

@olciak22 Możesz napisać coś więcej o tej odwadze?
Co do ciężkiem pracy to raczej to dotyczy każdego sportowca.

3

Doprowadzić go do stanu, żeby przyszedł testy medyczne i sprzedać. Gwarancja do bramy i się nie znamy.

6

Piłkarze to powinni się martwić o wyniki, a nie o trenera, bo z tego są rozliczani.

0

Lewy to musi Szczawiemu w menażce przynosić sojowe kotleciki, że nawet na 15 minut nie chce wpuścić fawelarza.

1

Pomyliłem się o 5 minut, ale jest i on.
Potężny Oriol, dupnął monasterka w przerwie i jest MOC!

1

@mildan1704 tutaj nigdy nie było zaplanowanych akcji, tylko same bazujące na indywidualnych umiejętnościach i wykończeniu słabszego fizycznie przeciwnika w ostatnich minutach.

0

Jak to teraz jest z ochraniaczami? Kiedyś to chyba było obligatoryjne, że mają mieć długie ochraniacze, a teraz wszyscy grają bez, nawet w samych skarpetkach.

1

@mightyanaldevastator dupne se monsterka i będę miał moc

2

70 minuta i Szczawin wpuści Jokera - Oriola ;)

1

@th@les na naszego rodzynka Oriola

1

@Rabona_1 to taki drugi Dembele. Tylko Dembele jeszcze potrafił szybko biegać.

0

@michasfcb89 gdyby Barca grała w premier league to oni w tym momecie już by nie mieli kim grać. Pewnie stare zahartowane byki jak Gundo i Lewy by dali radę.

0

Pedri w tym sezonie rozegrał tylko 1500 minut.
Gundogan 3000, Kunde 2800, Lewandowski 27000.
Fawelarz za 40mln, 13 razy w kadrze i rozegrał 190 minut.

2

Szklany chłopiec znów do szpitala.
Xavi wykończył pedriego ciekawe czy też wykończy Jamala przed odejściem.

2

Tydzień odpoczynku a Pedri dalej zmęczony i nic mu się nie chce.

4

Mamy marzec a fawelarz dalej się aklimatyzuje na ławce rezerwowych.
Dobrze wydane 40mln.

5

Nie wiem kto jest bardziej odklejony płaskoziemcy czy hiszpańscy dziennikarze (i polscy, którzy to potem przepisują)?

0

Zostawcie Robercika!
Nie sprzedawajcie go!
On ciągle strzela gole!
Weźcie ankę i fawelarzowego tygrysa.

0

Tutaj by się przydał mem z Jaworowicz "Pani my nie wiedzioł co podpisujemy. Doli to my podpisali".
Oni po pijaku te umowy podpisuje czy po prostu są niepełnosprawni umysłowo?

1

@slayer Ja bym powiedział, że gdyby messi założył korkotrampki i zagrał w nich na betonowym szkolnym boisku to byłby gorszy od Ciebie.

0

Zdajecie sobie sprawę, że to liga na poziomie ekstraklasy?
Cyrk z miami za 100mln i dostaje co chwile baty.

0

Jak skreślą zero to można go wymienić za Oriola + 1mln. Deal?

0

Ten klub to jest mem. Wydali masę kasy nic nie wygrywają, jeżdża dookoła świata jak cyrk i przegrywają z miejscowymi drużynami. Wszystko reklamują twarzą messiego, który nawet nie wychodzi na boisko.

3

W studio mąja rację. Murzyn podciął naszego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?