Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ha Ha! Fawelarz za 40mln nawet nie jest w podstawowym składzie jak Robercik odpoczywa na ławce XD
0
Zwykły krzykacz i sprzedajna kura.
5
Admina strumyków ze śmiechu to pewnie już brzuszek boli.
2
@Pawlak1992 psychofanom tego nie przetłumaczysz.
1
Jak Lewandowski na koniec kariery trafi do Znicza Pruszków to też będziecie robić newsy o jego golach, przecież to podobny poziom.
13
Pokazany tylko jeden heteroseksualny związek.
Za związki LGBTQ+ dostajecie jakiś social score?
0
@olciak22 Możesz napisać coś więcej o tej odwadze?
Co do ciężkiem pracy to raczej to dotyczy każdego sportowca.
3
Doprowadzić go do stanu, żeby przyszedł testy medyczne i sprzedać. Gwarancja do bramy i się nie znamy.
6
Piłkarze to powinni się martwić o wyniki, a nie o trenera, bo z tego są rozliczani.
0
Lewy to musi Szczawiemu w menażce przynosić sojowe kotleciki, że nawet na 15 minut nie chce wpuścić fawelarza.
1
Pomyliłem się o 5 minut, ale jest i on.
Potężny Oriol, dupnął monasterka w przerwie i jest MOC!
1
@mildan1704 tutaj nigdy nie było zaplanowanych akcji, tylko same bazujące na indywidualnych umiejętnościach i wykończeniu słabszego fizycznie przeciwnika w ostatnich minutach.
0
Jak to teraz jest z ochraniaczami? Kiedyś to chyba było obligatoryjne, że mają mieć długie ochraniacze, a teraz wszyscy grają bez, nawet w samych skarpetkach.
1
@mightyanaldevastator dupne se monsterka i będę miał moc
2
70 minuta i Szczawin wpuści Jokera - Oriola ;)
1
@th@les na naszego rodzynka Oriola
1
@Rabona_1 to taki drugi Dembele. Tylko Dembele jeszcze potrafił szybko biegać.
0
@michasfcb89 gdyby Barca grała w premier league to oni w tym momecie już by nie mieli kim grać. Pewnie stare zahartowane byki jak Gundo i Lewy by dali radę.
0
Pedri w tym sezonie rozegrał tylko 1500 minut.
Gundogan 3000, Kunde 2800, Lewandowski 27000.
Fawelarz za 40mln, 13 razy w kadrze i rozegrał 190 minut.
2
Szklany chłopiec znów do szpitala.
Xavi wykończył pedriego ciekawe czy też wykończy Jamala przed odejściem.
2
Tydzień odpoczynku a Pedri dalej zmęczony i nic mu się nie chce.
4
Mamy marzec a fawelarz dalej się aklimatyzuje na ławce rezerwowych.
Dobrze wydane 40mln.
5
Nie wiem kto jest bardziej odklejony płaskoziemcy czy hiszpańscy dziennikarze (i polscy, którzy to potem przepisują)?
0
Zostawcie Robercika!
Nie sprzedawajcie go!
On ciągle strzela gole!
Weźcie ankę i fawelarzowego tygrysa.
0
Tutaj by się przydał mem z Jaworowicz "Pani my nie wiedzioł co podpisujemy. Doli to my podpisali".
Oni po pijaku te umowy podpisuje czy po prostu są niepełnosprawni umysłowo?
1
@slayer Ja bym powiedział, że gdyby messi założył korkotrampki i zagrał w nich na betonowym szkolnym boisku to byłby gorszy od Ciebie.
0
Zdajecie sobie sprawę, że to liga na poziomie ekstraklasy?
Cyrk z miami za 100mln i dostaje co chwile baty.
0
Jak skreślą zero to można go wymienić za Oriola + 1mln. Deal?
0
Ten klub to jest mem. Wydali masę kasy nic nie wygrywają, jeżdża dookoła świata jak cyrk i przegrywają z miejscowymi drużynami. Wszystko reklamują twarzą messiego, który nawet nie wychodzi na boisko.
3
W studio mąja rację. Murzyn podciął naszego.