2

Żółta dla żółwia!

0

Srafinia to nigdy nie strzeli. Ile ten koleś ma akcji to głowa mała

0

@Maysterme studio na tym samym poziomie

1

Trzeba liczyć na madryckiego farta i może coś wpadnie przez przypadek

0

40 milionowy fawelarz dalej na ławie, a dzieciak od 1 minuty.

0

Jaja jak berety

0

Ale sreal pada na kolana w polu karnych przed Wielkim City

0

Białe City vs Czekoladowy sreal

6

Cyrk z chorymi klaunami.

0

10 powinien dostać Oriol. Po defensywnym Krakenie ten numer już nie będzie nikomu ważył, a Oriol to dźwignie. Skończyć z jakimiś tradycjami, zabobonami. Zdjąć presje z innych zawodników. To tylko numer.
Jamal powinien zrobić psikusa i zacząć grać w numerze 69 i pracować na swoje nazwisko, a nie być porównywanym do innych.

0

Lewandowski zarabia około 1700zł na godzine po podatkach. On jak śpi to kupuje sobie 3 makbuki xD

0

Żeby Złote Dziecko strzelało to musi być obsłużony jak Lewandowski w Bajernie przez Tomasza Młynarza, u nas takich osoób oprócz İlkaya nie ma.
U nas atak to jeden wielki chaos i brak kontrataków. Tylko pytanie czy to wina trenera czy stylu zawodników.

0

Wymienić za Modera. Więcej chłop nie jest wart.

3

Biega jak głupi, tzn jak Dumbele. Tylko Dumbele potrafił czasami dośrodkować.

0

Mógłby na siłę kartkę złapać a nie go ściąga.

0

Chłop co nie strzelił. Ale dziś słaby ten mecz. Niby są szanse, a nikt ich nie wykorzystuje.

0

Vitor Vector profesjonalny grzacz ławy.

1

"Wygląda na to, że koncepcja związana z posłaniem do gry Vitora Roque na wysoko ustawioną linię obrony Las Palmas znów nie zostanie zrealizowana. "
He He He. Sprowadź fawelarza za 40mln, mów wszystkim od 4 miesięcy, że nie pasuje do koncepcji.
Lewy przed sezonem "chciałbym schodzić w 70-80 minucie, bo ostatnie 15 minut jest najgorsze dla zawodnika"
Szczawi w sezonie "Lewy, pompa! Jakie 3000 minut, jeszcze 1000 pobiegasz"
"Byszczku Vitorku, ty młody jeszcze jesteś masz czas na grę"

8

Tym się różni Lewandowski od Krystyny, Miessiego czy Nejmara. Oni przechodząc do PSG wybrali emeryturę i worek pieniędzy, a później już gorzej liga farmerów i liga turbanów.

1

Teraz pytanie czy Pedri jest potrzebny? Jak ma siłę i chce mu się grać to robi różnice.
Nie robi różnicy jak człapie po boisku albo się połamie i pół sezonu siedzi na kanapie.

2

@Kamil689 jakim leaderem? On miał zawsze siano w głowie.

13

Przecież on ma że 20kg nadwagi, co chwil się łamie. Niech spada na drzewo zdrajca.
Pograć to on może w siatkonogę na plaży w Barcelonie.

0

W Barcelonie jest w trakcje adaptacji, w reprezentacji jest w trakcie adaptacji.
Tymczasem 16 letni dzieciak wchodzi z buta do reprezentacji i pierwszego składu barcelony, a zaraz po nim kolejny 17-letni "gówniarz".
Jak Robercikowi oczy się zamknął to Vitor ciągle będzie w trakcje adaptacji.

0

Gdyby sprzedali pół drużyny to by mieli kasę na złotego chłopca, tylko czy on by chciał przyjść do zespoły w którym zostałyby same bambiki? No kurva wątpie.
Teraz gra w zespole, w którym może wszystko wygrać to czemu w swoim peaku miałby przejść do średniaków?
Laporta to musi wciągać proszek do prania, bo nic innego by tak na niego nie podziałało.

4

Krzyż na drogę i spadaj do PL. Z takim zachowaniem to szybko dostaniesz bananami.

2

Wypychacie Roberta, a jak na razie to nie ma jego następcy. Jego nemesis, który miał wysłać go na emeryturę do MLS grać w farmerskiej lidze z Messim, siedzi ma ławie i dłubie w nosie od 3 miesięcy.

2

Za tyle to chłop już powinien stać w turbanie ze spakowaną walizką.

0

Zamiast zainwestować w dzieciaka, do dobrej szkoły go puścić to pcha beztalencie w piłkę.

9

Czy doczekamy się artykułu o mężczyznach w Barcelonie i ich związkach? Taki sam jaki był na dzień kobiet. Dzień mężczyzn już był, a artykułu nie ma.

2

Ból dupy byłby gdyby sprowadzili złote dziecko - Haalanda.
W realu jest teraz za dużo czekoladek z wywalonym ego, może być toksycznie w szatni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?