Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Barca2022 szkoła nejmara
2
Lewy to tam pewnie z Gundo i Ter Stegenem układają skład. Myślicie, że lewy wpusci tygrysa z fawel? Dobre żarty, jego miejsce jest na ławie i dłubanie w nosie.
4
Komentarz usunięty
1
@michal1899 Skąd te kwoty?
Połamany, leniwy FDY za 90mln?
Oni mogą pójść za wymianę 1:1, bo Barcelona nie ma siły przebicia na rynku, do tego ma kosę z Bajernem za Lewego.
5
"Nowy nejmar", "od stycznia wyśle drewniaka na emeryturę".
Specjaliści przemówili, a karawana tańczy w rytmie bachatty.
1
Zobaczycie, ze 2024/2025 będzie gorszy niż ten sezon.
Gungo w następnym sezonie zaciągnie hamulec ręczny tak jak Lewy, do tego L4 dla Pedriego i FDY, nie wiadomo jaki wróci Gavi.
To będzie stracony ostatni sezon Lewego i Gundo.
Z fawelskiego tygrysa nic nie wyjdzie.
Jamal skończy na L4 jak Pedri, bo ile można tyrać dzieciaka.
0
Zobaczcie jak oni grają, przecież to jest poziom okręgówki. Prostopadłe podanie, które toczy się przez pół boiska i nikt nogi nie wystawia, 0 krycia przy innych bramkach i stoją jak pachołki.
Zaraz będą komentarze jak to z Messim byśmy wygrali ligę mistrzów.
0
Dzień świstaka. Rok temu był takie same potrzeby i nic z tego nie wyszło.
1
@Zbyszard to jest flop od razu o tym pisałem. Gdyby tam była nadzieja to by go wpuszczał.
3
Fawelarza sprzedać dopóki ktoś da się nabrać na jego talent.
Bez powodu Szczawie nie trzyma go na ławce. Cienki Bolek i tyle.
1
Powinni go wypożyczyć do niższej ligi, ale nie do Anglii, bo tam znów go połamią.
W niższej lidze jakby zaczął strzelać to by się podbudował mentalnie, tylko jeszcze pasowałoby go podkładać.
1
Będzie grzał ławę z tygrysim fawelarzem.
0
Nasz tygrysi fawelarz to jedynie z czym walczy to z gilami w nosie siedząc na trybunach, bo nawet na ławkę go ostatnio nie biorą.
1
On chyba zapomiał, że fauluje w 29 minucie, a nie w 89. Mógł go puścić pomachać do niego jak Jan Paweł II do polaków i liczyć na bramkarza.
1
U nas były Alternatywy 4, a u nich Camp Nou 4.
Tylko w Alternatywach był Stanisław Anioł, a w Barcelonie jest odpowiednik Józefa Balcereka.
8
Nikt tutaj normalny nie przyjdzie grać, a nie zdziwiłbym się gdyby taki Gundo chciał odejść.
16
Laporta: stawiamy na stabilność. Jest chvjowo, ale stabilnie.
Klauny
0
Jeżeli to by była perła to sreal, by go nie wypuścił z rąk.
To będzie taki sam gniot jak Roque.
0
Niech szmatogłowi wykupią ten klub, bo tutaj i tak nic dobrego już nie będzie z takimi durniami sterującymi tonący statek.
0
To już trzeba było wziąć tego mądejrzego z dwójki Hernandez - Oscara.
1
Panie trenerze toniemy!
Czas kupić koszulkę srealu, bo to nie jest klub tylko cyrk i to z takimi głupimi małpami, które obrzucają się fekaliami.
1
Czytam komentarze i wy to chyba macie pamięć złotej rybki i zapomnieliście już co ta drużyna odwalała przez 3/4 sezonu.
Wam to są mózg resetuje po 3 średnich meczach.
Razem z Laportą możecie harnasie pić, bo widzę że byście się razem dogadali.
3
To musi być spóźnione prima aprilis xDDD
Nic tylko iść i oddać stolec pod Camp Nou.
Koleś zniszczył tyłu zawodników, a ci go zostawiają.
Mam nadzieję, że Gundo jakimś cudem odejdzie z tego śmietniska.
Za to co robią z tym klubem życzę im ligi konferencji i srogi wpirdol w każdym klasyku.
1
Chłop przegrał ligę jak frajer. W lidze mistrzów miał farta i dostał samych bambików. Rozegrał 3 dobre mecze i ci już chcieli go zostawić. Chorzy ludzie.
0
Może niech kupią Ansu Fatiego? Za dyszkę i jest wasz.
2
Madryckie płaczki i ich KlaunTV
0
Pssst turbaniarze nie chcecie kupić vitora roque aka nowy nejmar za 50mln?
Już się zaaklimatyzował w Europie i fawelarz jest gotowy do gry.
2
Śmieszne. Ona gra w niszowym sporcie, a Iga w królewskim sporcie, który śledzi cały świat. ;)
0
Dziadzie. Zainwestuj w siłę przyjaźni jak w srealu.
0
Zamiast meczu niech zrobią konkurs matematyczny kangur. Drużyna z większą ilością punktów wygrywa mecz.
Będzie ciekawiej niż kolejny wprdol od strealu.