1

Borussia powoli wykorzysta wszystkie okazje na ten mecz. Sreal jak zwykle przeczeka i strzeli 2 gole.

4

Fart, sędziowie i siła przyjaźni. Tego nie pokonasz.

2

Pan Piłkarz Robert Lewandowski to jest najmocniejszy i największy filar tej drużyny i hejterzy dupa cicho.

0

Żeby go kupić trzeba sprzedać Pedriego albo FDY. Nas nie stać na Krychowiaka.

0

Ja Oriola Krakena Romeu będę bronić. Czego się spodziewaliście po 32 letnim chłopie za 3mln? Gdyby to był kocur to nawet 32 latka nikt by nie sprzedał za 3mln.
Pewnie była rozmowa w gabinetach
Xiavi: Lapcio kupimy Kimmicha?
Lapcio: Kimmicha mamy w domu
A w domu korki zakłada Kraken.

49

Bat w dłoń i trzeba rozruszać to towarzystwo na treningach i w siłowni, bo mają formę jak komputerowe piwniczaki.
Nawet Pan Piłkarz Robert Lewandowski zmarniał przez te DNA Barcelony.

0

Pakuj mandżur i do oldboyów z Inter Miami.

1

Hejterzy dupa cicho. Kto wam te punkty będzie zdobywał? Fawelarz, który nic nie pokazuje na boisku czy Ferran?
Psy szczekają karawana idzie dalej.

0

Brązowa jedenastka idealnie pasuje do naszych ;)

0

@DamianPSV Torres to jest porażka. Z tego fawelarza może coś jeszcze wyrośnie, ale z Torresa już nie.

4

Czytam 25lat, a tam Messi i nie mogę połączyć kropek.
Nie wiem czy ja coś robie źle czy redaktor.

0

@Inmessionate10 To są te nazwiska, które przewijają się ostatnio w kontekscie odejścia.

1

Lewandowski jest nie do ruszenia, to nie jest jakis FDY, Araujo, Rafinia, Ter Stagen czy Xiavi.
Flick wie, że to nie jest problem roberta, tylko poprzedniego trenera i drużyny, która nie była drużyna, tylko dzieciaków z łapanki i uchodzców z innych klubów, ktorych nikt nie chciał.
Ile w tym roku widzieliście bramek strzelonych po zgranej przemyślanej akcji? Wszystko było ciągnione na talencie poszczególnych graczy, a nie na zgranej taktyce.
Jakie piłki dostawał Robert od Mullera a jakie dostaje od Rafinii? Gdyby Robert grał w 100% jak w Bajernie czyli dostawiałby tylko nogę, to by strzelił max 5 goli, bo oni nawet podawać nie potrafią.

3

@BISHBASHBOSH Bo wszyscy się koncetrują na Lewym, hejterzy tego nie widzą.

4

Dziękujemy Ci Oriol Kraken Reomeu. Na zawsze w naszych serduszkach

0

Śmiesznie by było gdybyśmy jeszcze przegrali na zakończenie i po wspaniałych zmianach wuefisty

0

@Sebolinho bo to broń ostateczna. Barceloński Kraken

5

Mam nadzieję, że Flick wybije z głowy Robercikowi granie jako 10-tka. Bo czasami on tam przeszkadza, a nie ma go tam gdzie jest potrzebny.

4

Kunde xD.
Lewy znów najadł się falafeli i myśli, że jest 10-tką.

0

@19Macio93 taktyka wuefisty.

0

Te nasze ataki są jak współżycie z kastratem. Niby jest akcja, ale dzieci z tego nie będzie.

0

Coś czuję że szybciej stracimy gola niż go strzelimy.

0

Co oni robią xD przepychani jak pachołki.
Jeszcze tamten leży na murawie jakby go piorun strzelił.

0

Flick przyjdzie z batem to raz dwa uzdrowi Pedriego, FDY, a młodych zagoni na siłownię, bo wyglądają leszcze pod względem fizycznym/siłowym.

0

DNA barcelońskie. Dobrze, że Flick przychodzi z nastawieniem, że obrona jest najważniejsza, bo bez niej nie można pressowac

0

Wygrywamy. Można zaciągnąć hamulec i wpuścić Oriola, żeby bronić wyniku.

0

Pan Piłkarz. Pomachaj Roque na pożegnanie.

0

Czemu ten Lewy tak się cofnął aż za pole karne po tym jak oddał piłkę pedriemu. Chłop za daleko uciekł.

1

Znów ten Jamal. Daj temu dzieciakowi odpocząć. Na koniec swojej kariery trenerskiej załątwi mu jeszcze kontuzje.

27

Jak Gavi wróci w 100% zdrowy to będzie jednym z głównych grajków Flika, jak nie najważniejszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?