0

@Destroyer_of_Worlds ale tylko wtedy jak messi nie wygra euro

2

Jaki fart xD przestań tą baciate tańczyć przez karnym

0

Lewy z tym tańcem to ma farta

2

Chłopu mógł nogę połamać. Znów czarnuch (sędzia) przekupiony

0

Lewy dogadał się z żółwiem na remis.

10

Ale złapał żółwia za skorupę xD

0

@DonCarletto pierdlny beton ha tfu na ten zwiazek i trenerow

0

Czemu Bułka nie gra? On powinien być następcą Szczęsnego.

0

dumbele XD dobrze, że to on nas atakuje

0

Jak Vini nie zdobędzie w tym roku złotej piłki to mam nadzieję, że dostanie nagrodę fair play XD

2

To ten zwyciężca złotej piłki w tym roku?


0

Według transfermarkt chłop w 34 mecze stracił 80 bramek i kosztuje 1mln€.
Co jest nie tak ze skaułtami bercelony czy ze statystykami transfermarketu?

0

Niech im dadzą w rozliczeniu Ferrana + kasę.

0

Dla mnie Yamal powinien wybrać swój numer i tworzyć jego historię.
Yamal miej jaja i weź 69

4

Araujo, Ferranem i Oriolem to już trzeba się pożegnać za hajs kupić wiliamsa i kimmicha.
Do tego trzeba się pozbyć połamańca FDY.

8

@a1a w wieku 12 lat trafiasz do Lecha.
W wieku 22 lat jako młoda gwiazda trafiasz do pierwszej drużyny.
W wieku 24 lat jakiś turecki średniak zgłasza się po ciebie i kupuje za 2m€.
Zaczynasz grać dla reprezentacji Polski, największy sukces to baraże do euro 2032.
W wieku 31 wracasz do ukochanego Lecha za 200tys€ i tam kończysz karierę.
Nazywasz się Łukasz Jamal.

0

@Paulinho1912 Szkoda, że od 2011 gdzieś do 2018 dzięki rudemu i łysemu straciliśmy możliwość pokazania czegoś w europie, bo zatrudniali na trenerów leszczy.
Nawałka coś ugrał dlatego, bo dostał samograja. Najlepsze pokolenie od 50lat.

0

Niech Robertowi i krakenowi dadzą jakiś mecz pożegnalny i konieć kariery w reprezentacji.
Robertowi zostały 2 lata grania w Europie to niech do tego się przyłoży, a potem to już tylko emerytura u turbanów albo hamburgerów.

0

Hiszpania dziś to jak barcelona, niby presują są pod bramką, a nie mogą skończyć.

0

Ja bym strzelił

1

Anglia coś słabo jak na predententa do wygrania turnieju.
Jak niemcy wygrają to Kroos pewnie skończy ze złotą piłką.

1

Bladzi duńczycy jeszcze to wygrają.

1

Przez to globalne ocieplenie w anglii mocniej słońce świeci to i piłkarze tacy opaleni.

0

Chore jest podpisywanie umowy za 15 lat.
90 mln będzie mniej warte za 15 lat niż jest teraz. W 2014 90mln było 2x więcej warte niż jest teraz.
Takie umowy powinny być podpisywane na 5 lat, za 5 lat znów będą płakać i renegocjować umowę to co robią teraz.

0

@Gruak on jest po prostu tak głupi

2

Fajne te hawkeye. Oglądam pierwszy mecz z tym i zobaczyłbym to też w La lidze.

0

Dobra ale nikt go nie chce tak samo jak nikt nie chciał fawelarza grzebiącego w nosie.

1

Oni serio nie mają nikogo lepszego od 60 letniego Pepe?

0

To pokazuje jak Socios są upośledzeni. Od roku nie mamy defensywnego pomocnika, a oni na pierwszym miejscu stawiają nico.

0

Kebappe już może być spokojny o złotą piłkę, której nie dostanie. To klątwa za to, że żabojady nie dały piłki Robercikowi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?