Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Destroyer_of_Worlds ale tylko wtedy jak messi nie wygra euro
2
Jaki fart xD przestań tą baciate tańczyć przez karnym
0
Lewy z tym tańcem to ma farta
2
Chłopu mógł nogę połamać. Znów czarnuch (sędzia) przekupiony
0
Lewy dogadał się z żółwiem na remis.
10
Ale złapał żółwia za skorupę xD
0
@DonCarletto pierdlny beton ha tfu na ten zwiazek i trenerow
0
Czemu Bułka nie gra? On powinien być następcą Szczęsnego.
0
dumbele XD dobrze, że to on nas atakuje
0
Jak Vini nie zdobędzie w tym roku złotej piłki to mam nadzieję, że dostanie nagrodę fair play XD
2
To ten zwyciężca złotej piłki w tym roku?
0
Według transfermarkt chłop w 34 mecze stracił 80 bramek i kosztuje 1mln€.
Co jest nie tak ze skaułtami bercelony czy ze statystykami transfermarketu?
0
Niech im dadzą w rozliczeniu Ferrana + kasę.
0
Dla mnie Yamal powinien wybrać swój numer i tworzyć jego historię.
Yamal miej jaja i weź 69
4
Araujo, Ferranem i Oriolem to już trzeba się pożegnać za hajs kupić wiliamsa i kimmicha.
Do tego trzeba się pozbyć połamańca FDY.
8
@a1a w wieku 12 lat trafiasz do Lecha.
W wieku 22 lat jako młoda gwiazda trafiasz do pierwszej drużyny.
W wieku 24 lat jakiś turecki średniak zgłasza się po ciebie i kupuje za 2m€.
Zaczynasz grać dla reprezentacji Polski, największy sukces to baraże do euro 2032.
W wieku 31 wracasz do ukochanego Lecha za 200tys€ i tam kończysz karierę.
Nazywasz się Łukasz Jamal.
0
@Paulinho1912 Szkoda, że od 2011 gdzieś do 2018 dzięki rudemu i łysemu straciliśmy możliwość pokazania czegoś w europie, bo zatrudniali na trenerów leszczy.
Nawałka coś ugrał dlatego, bo dostał samograja. Najlepsze pokolenie od 50lat.
0
Niech Robertowi i krakenowi dadzą jakiś mecz pożegnalny i konieć kariery w reprezentacji.
Robertowi zostały 2 lata grania w Europie to niech do tego się przyłoży, a potem to już tylko emerytura u turbanów albo hamburgerów.
0
Hiszpania dziś to jak barcelona, niby presują są pod bramką, a nie mogą skończyć.
0
Ja bym strzelił
1
Anglia coś słabo jak na predententa do wygrania turnieju.
Jak niemcy wygrają to Kroos pewnie skończy ze złotą piłką.
1
Bladzi duńczycy jeszcze to wygrają.
1
Przez to globalne ocieplenie w anglii mocniej słońce świeci to i piłkarze tacy opaleni.
0
Chore jest podpisywanie umowy za 15 lat.
90 mln będzie mniej warte za 15 lat niż jest teraz. W 2014 90mln było 2x więcej warte niż jest teraz.
Takie umowy powinny być podpisywane na 5 lat, za 5 lat znów będą płakać i renegocjować umowę to co robią teraz.
0
@Gruak on jest po prostu tak głupi
2
Fajne te hawkeye. Oglądam pierwszy mecz z tym i zobaczyłbym to też w La lidze.
0
Dobra ale nikt go nie chce tak samo jak nikt nie chciał fawelarza grzebiącego w nosie.
1
Oni serio nie mają nikogo lepszego od 60 letniego Pepe?
0
To pokazuje jak Socios są upośledzeni. Od roku nie mamy defensywnego pomocnika, a oni na pierwszym miejscu stawiają nico.
0
Kebappe już może być spokojny o złotą piłkę, której nie dostanie. To klątwa za to, że żabojady nie dały piłki Robercikowi.