4

Człowieku 2.5 roku nic nie zrobiłeś, a a nagle teraz coś ogarniesz?

0

Lepszy trener wygrałby z Villareal, a nie stracił 3 gole w 10 minut.
Wygrałby z Athletic i nie upokorzyłby się przeciwko 4 ligowemu Barbastro.

0

Jakby co to Papszun jest wolny. Przecież gorzej niż wuefista to nie wypadnie. Ba! Założyłbym się o 10zl, że wypadłby lepiej.

0

@koozzi Dokładnie. Chellenge to powinno być zmuszenie sędziego do podejścia do ekranu.

20

Zauważcie mentalność tych czopków z zarządu, oczywiście deco poleciał po swojego przyjaciela czopka, a nie najlepszego możliwego trenera na rynku.
Kolejny sezon to będzie lizanie się po fujarkach w akompaniamencie wyzwisk z trybun w czasie przegranych meczy.

2

@robsesh pomyliłeś strony, to nie fanklub realu

0

Laporte powinni wywalić za szkodzenie klubowi.
Powinien wuefistę 3 miesiące temu zwolnić i dać nowemu trenerowi ułożyć drużynę na przyszły sezon.
Nagle okazałoby się, że piłkarze potrafią grać zespołowo.
Przyszły rok też będzie przegrany.

4

Ale cyrk xDD czyli grali na zwolnienie trenera, który jeszcze dorzucił do pieca swoją konferencją xD
Ten klub to większy mem niż PSG

0

@niepijpiotrek Pan Kraken, to Pan Specjalista. Robota wykonana

2

Jest Kraken. Dawaj mój łysy bohaterze. Kiedyś lumpeksie kupię twoja koszulkę

0

@szyper ja im nie współczuję, dobrze im tak ;)

0

@szyper a jak jest od 10 lat z piłkarzami Legii? Największe wypłaty, włosy postawione na żel, obcisłe spodnie i dwie lewe nogi.
Gundogan dobrze ich wtedy podsumował.

2

@Hary87 chodzi o to że oni nawet nie próbują grać. Stoją jak te pachoły

3

@PJ777 Powinien zdjąć Ferrana on nic nie robi. A przy drugiej bramce doskonale widać jak dwóch pilnuje Roberta, a dzięki temu Fermin wchodzi na puste pole.
Ale ten wuefista nic nie widzi.

1

Mamy Tygryska, pokaż pazur.

1

Pan Robercik wziął na siebie obrońców, to młody miał miejsce.
Ferrana zostawił na boisku. Tragedia.

1

Wpuść Felixa, mu się chce biegać.
Sciągnij tego bezzębnego rekina.

2

Victor nawet się nie rozgrzewa. Chłopa nawet na jakiś pachołków z ogona ligi nie chce wystawić.

1

Jezu tego połamanego Pedriego, który ledwo co człapie spakować do pudełka i sprzedać. W tym roku to jest wrak piłkarza.

0

@masik86 jesteśmy*, a nie będzimy

1

@Adam065 co ma lewy zrobić jak oni piłki nie potrafią podać celnie. Nie widzisz, ze jak muchy w smole się poruszają.

3

Przecież oni się nie ruszają bez piłki. Tam nikt się nie wystawia. Wyglądają jak stojące pachołki.

6

Znów wróciły mecze na zwolnienie trenera.

2

Ten mecz to stypa. To wygląda jakby dwóch spadkowiczów grało, a nie druga i ostatnia drużyna.
Tutaj powinien być gol za golem i wygrywać z nimi fizycznie.

0

Jeżeli do jutra Laporta nie odwoła swoich to wypierd.
A co powiedział?
Żebym wypierd.

8

Pan Piłkarz na murawie, a 40mln na ławie ;)
Wszystko się zgadza.

1

To już w ogóle Real będzie wszystko wygrywał.
Oh wait, to nie ta liga. ;)

2

Jak wuefista posadzi Pana Piłkarza i nie da mu wygrać trofeum Panini to trafi już na stałe na czarną listę.
Za to, że ostatnio Robercika ściągnął powinien iść na kolanach na jasną górę.

0

Oddać im w rozliczeniu grzacza ławek Victora Roque i dopłacić 35mln. Fawelarz nie jest wart więcej niż 15.

9

Do choroszczy.
Na badania?
Na stałe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?