Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Człowieku 2.5 roku nic nie zrobiłeś, a a nagle teraz coś ogarniesz?
0
Lepszy trener wygrałby z Villareal, a nie stracił 3 gole w 10 minut.
Wygrałby z Athletic i nie upokorzyłby się przeciwko 4 ligowemu Barbastro.
0
Jakby co to Papszun jest wolny. Przecież gorzej niż wuefista to nie wypadnie. Ba! Założyłbym się o 10zl, że wypadłby lepiej.
0
@koozzi Dokładnie. Chellenge to powinno być zmuszenie sędziego do podejścia do ekranu.
20
Zauważcie mentalność tych czopków z zarządu, oczywiście deco poleciał po swojego przyjaciela czopka, a nie najlepszego możliwego trenera na rynku.
Kolejny sezon to będzie lizanie się po fujarkach w akompaniamencie wyzwisk z trybun w czasie przegranych meczy.
2
@robsesh pomyliłeś strony, to nie fanklub realu
0
Laporte powinni wywalić za szkodzenie klubowi.
Powinien wuefistę 3 miesiące temu zwolnić i dać nowemu trenerowi ułożyć drużynę na przyszły sezon.
Nagle okazałoby się, że piłkarze potrafią grać zespołowo.
Przyszły rok też będzie przegrany.
4
Ale cyrk xDD czyli grali na zwolnienie trenera, który jeszcze dorzucił do pieca swoją konferencją xD
Ten klub to większy mem niż PSG
0
@niepijpiotrek Pan Kraken, to Pan Specjalista. Robota wykonana
2
Jest Kraken. Dawaj mój łysy bohaterze. Kiedyś lumpeksie kupię twoja koszulkę
0
@szyper ja im nie współczuję, dobrze im tak ;)
0
@szyper a jak jest od 10 lat z piłkarzami Legii? Największe wypłaty, włosy postawione na żel, obcisłe spodnie i dwie lewe nogi.
Gundogan dobrze ich wtedy podsumował.
2
@Hary87 chodzi o to że oni nawet nie próbują grać. Stoją jak te pachoły
3
@PJ777 Powinien zdjąć Ferrana on nic nie robi. A przy drugiej bramce doskonale widać jak dwóch pilnuje Roberta, a dzięki temu Fermin wchodzi na puste pole.
Ale ten wuefista nic nie widzi.
1
Mamy Tygryska, pokaż pazur.
1
Pan Robercik wziął na siebie obrońców, to młody miał miejsce.
Ferrana zostawił na boisku. Tragedia.
1
Wpuść Felixa, mu się chce biegać.
Sciągnij tego bezzębnego rekina.
2
Victor nawet się nie rozgrzewa. Chłopa nawet na jakiś pachołków z ogona ligi nie chce wystawić.
1
Jezu tego połamanego Pedriego, który ledwo co człapie spakować do pudełka i sprzedać. W tym roku to jest wrak piłkarza.
0
@masik86 jesteśmy*, a nie będzimy
1
@Adam065 co ma lewy zrobić jak oni piłki nie potrafią podać celnie. Nie widzisz, ze jak muchy w smole się poruszają.
3
Przecież oni się nie ruszają bez piłki. Tam nikt się nie wystawia. Wyglądają jak stojące pachołki.
6
Znów wróciły mecze na zwolnienie trenera.
2
Ten mecz to stypa. To wygląda jakby dwóch spadkowiczów grało, a nie druga i ostatnia drużyna.
Tutaj powinien być gol za golem i wygrywać z nimi fizycznie.
0
Jeżeli do jutra Laporta nie odwoła swoich to wypierd.
A co powiedział?
Żebym wypierd.
8
Pan Piłkarz na murawie, a 40mln na ławie ;)
Wszystko się zgadza.
1
To już w ogóle Real będzie wszystko wygrywał.
Oh wait, to nie ta liga. ;)
2
Jak wuefista posadzi Pana Piłkarza i nie da mu wygrać trofeum Panini to trafi już na stałe na czarną listę.
Za to, że ostatnio Robercika ściągnął powinien iść na kolanach na jasną górę.
0
Oddać im w rozliczeniu grzacza ławek Victora Roque i dopłacić 35mln. Fawelarz nie jest wart więcej niż 15.
9
Do choroszczy.
Na badania?
Na stałe.