1

Temat messiego też się zamknął 5 sierpnia 2021

0

Jak ktoś musi mówić jak jest to coś jest nie tak.

0

Mogli go zostawić w faweli jeszcze pół roku. Doszedłby do siebie po kontuzji i może by coś jeszcze pokazał. No ale grubcio i koledzy to nie są najostrzejsze ołówki w piórniku.

3

Niemiecka maszyna już ruszyła.
Wystarczyło przewietrzyć szatnie po wuefiscie i już są wyniki.

0

Wypożyczyć go do bundesligi do jakiegoś średniaka i niech mu dadzą grać.
Od grzania ławy to do gry nie wróci.
Największym problemem jest jego pensja, bo nikt nie będzie tyle mu płacił.

5

Jak odpali pod skrzydłami normalnego trenera a nie wuefisty to będzie w Barcelonie do 40-stki.
Anka nie będzie chciała przenieść się do Kalifornie, bo tam jest syf.

0

Pewnie sam musiał pójść do psychiatry po tym co sie dzieje w tym cyrku.

1

Pamiętacie zeszłoroczna sagę z defensywnym pomocnikiem?
To w tym roku będzie to samo i skończymy z kimś na poziomie Oriola.
Już zaczyna się powolne obniżanie poziomu.

0

@snupson czyli idealnie pasuje do stylu flicka. Flick chce do przodu, a on oo barcelońsku podaje do tyłu. XD

1

@Alistar74 czy ten zawodnik jest teraz z nami w pokoju?

0

Messi to ciągle jest w topce za te mistrzostwa, czy za co? XD
No chyba nie za tą farmerską ligę XD
Gavi za co się tam znalazł? Za wyniki w fife, w którą gra jak jest połamany? xD

2

Wygrać ligę możemy, tylko jak srealowi noga się powinie. Liga jest zabetonowana.
U nas nawet nie ma finansowych perspektyw, żeby kupić 1 dobrego grajka za kase, a co dopiero kogoś z topu. Nasz max to jakiś grajek za 50 melonów w ratach, albo ktoś komu kończy się kontrakt.
Mam nadzieje, że kubice pogonią grubego Lapcio jak zobaczą, że nawet nie zbliżamy się w lidze do prześcieradeł i nikt do tego klubu nie chce przyjść.
Za rok pewnie odejdzie Lewy i Gundo, kręgosłup drużyny i kim oni zostaną zastąpieni?
Przyszły sezon to pewnie połamany Pedri i FDY. Z Gavim też nie wiadomo w jakiej dyspozycji po kontuzji.

2

Fatiego sprzedać. Tylko jaki głupek da za niego więcej niż 10mln? Chyba tylko szmatogłowi.

1

Czemu nie ma bramek Iniesty i Nejmara? Oni grają w mocniejszej lidze.

8

No to już mamy podwaliny pod Deal Barceloński. My dajemy Fawelarza (40 melonów) za Javiego (20 melonów). Tygrysek odpali za 2-3 lata i go odkupimy za 100 czy 120m.
Lapcio ty to masz łeb do interesów.

0

Już widzę, że jak Pan Piłkarz idzie grać do kraju 3 świata.
Pan Piłkarz nigdzie się nie rusza jak Hajto z Polsatu.

0

Wygrali przez fart, bo w pierwszej połowie to 3 gole mogli na spokojnie stracić.

0

@Encore i oriol odpali w presezonie

3

W Madrycie to musi bardzo świecić słońce, że wszyscy piłkarze tacy opaleni mocno

0

@trolownik skończyła się tiki taka, zaczęła się tiki sraka to nie ma wyników.

23

Toksyczny klub i toksyczni kibice. Nie znam normalnego kibica realu.

0

BVB psycha siadła już się nie podniosą.

0

@Herato może dlatego bo nie był czekoladowy?

0

Zawsze jest to 70 minuta i 1:0.
Teraz tylko czekać na 2:0

1

@AdrianFCB10 tam Messi nie gra

0

Pograne. Do widzenia

1

@don'T.R.I.P.e a za wszystkim stoją żydzi i liczą szekle

2

Chciałbym, żeby Barcelona w przyszłym roku atakowała jak Borussia dziś, bo nasi to nonstop spali albo człapali po boisku.

0

W szatni stary przypomni im o sile przyjaźni i prześcieradła po przerwie odpalą.

3

Rasista znów swoje i będzie płakać na konferencji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?