Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Typowy Rekin za 40mln XDDDD
0
U Tuska Katarzyna już wursty wrzuca na grill, bo stary zaraz nie wytrzyma xD
0
Aufiderzein~! Aufiderzein~! Aufiderzein~! Aufiderzein~! Aufiderzein~!
1
Powinni bronić się przez atak tak jak to robili cały czas, a ten zdjął Jamala i Nico wpuszczając Rekina z Wisły.
1
[mem] koniec mistrzostw, do widzenia [/mem]
4
Jeżeli niemcy trafią to hiszpania przegra, bo zdjęli najlepszych grajków.
0
Dobry mecz nie to co te padaki z anglikami i francuzami
0
Bezzębny rekin wchodzi
0
@reloaded do 2027 ciągle nie będzie nas stać na niego.
0
Co to za feministka gra u niemców?
0
@Jamen jak dzieciak pokemony
0
die deutsche Maschine kommt in Schwung
0
Pedri ma już sezon z głowy. Po co nam ktoś kto będzie grał kilka meczy w sezonie, kolejne kilka człapał, a reszte siedział na L4.
0
Pedri ma już kolejny sezon z głowy.
1
@Lucyfffer bo ty akurat wiesz, że to był płacz pod publikę. Każdy facet, a w szczególności taki, który się kreauje na macho o sylwetce boga będzie płakał pod publikę.
Zejdź na ziemię.
2
@Bananowysong przechodząc z niemieckiej maszyny do hiszpańskiej padaki prowadzącej przez wuefistę.
Niektórzy będą przekłamywać rzeczywistość, żeby dopiec Lewemu.
0
Najpierw to on musi wyciągnąć palec z nosa, żeby uderzyć pięścią w stół.
0
Wiadomo co z fawelarskim tygryskiem? Zostaje grzać ławę na przyszły sezon czy zostanie gdzieś wypożyczony?
3
Haha gdzie są ci co krytykowali Krystyne? Teraz schowali się do swoich lepianek.
Ci sami zaraz będą krytykować Lewego i wpychać messiego do klubu o którym już zapomiał, że istnieje.
1
Jego to powinno się pozbyć. Kasa kosmiczna, a co chwile na L4, a jak gra to człapie po boisku.
2
@lntrowertyk potwierdzam. Od miesiąca remontuje dom i łapa sama rośnie, a wcześniej ręką jak wykałaczka.
0
Czyli twarzą barcelony będzie połamany przepłacony młodziak.
Z niego nic nie będzie. Trzeba było się go pozbyć rok temu. Teraz nikt za niego nie zapłaci więcej niz 10mln.
1
Wpuściłby Felixa, on na końcówkę mógłby coś ugrać.
0
Ronaldo mógłby pójść na kurs baciaty do Anki, wtedy by strzelał karne tak dobrze jak Robercik ;)
0
Robercik tańcząc baciatę przed karnym by strzelił XD
2
Portugalia gra dziś jak my przeciwko Barbastro. No my może jeszcze mniej skutecznie wtedy zagraliśmy.
0
Niech wpusci Felixa.
0
@PatrychoO Widać, że głównie wkurza się na siebie, że to on popełnia błędy.
0
@Herato na sofascore, tylko 4 ma lepszą
1
@Nazio_87 a piątek ma