0

Typowy Rekin za 40mln XDDDD

0

U Tuska Katarzyna już wursty wrzuca na grill, bo stary zaraz nie wytrzyma xD

0

Aufiderzein~! Aufiderzein~! Aufiderzein~! Aufiderzein~! Aufiderzein~!

1

Powinni bronić się przez atak tak jak to robili cały czas, a ten zdjął Jamala i Nico wpuszczając Rekina z Wisły.

1

[mem] koniec mistrzostw, do widzenia [/mem]

4

Jeżeli niemcy trafią to hiszpania przegra, bo zdjęli najlepszych grajków.

0

Dobry mecz nie to co te padaki z anglikami i francuzami

0

Bezzębny rekin wchodzi

0

@reloaded do 2027 ciągle nie będzie nas stać na niego.

0

Co to za feministka gra u niemców?

0

@Jamen jak dzieciak pokemony

0

die deutsche Maschine kommt in Schwung

0

Pedri ma już sezon z głowy. Po co nam ktoś kto będzie grał kilka meczy w sezonie, kolejne kilka człapał, a reszte siedział na L4.

0

Pedri ma już kolejny sezon z głowy.

1

@Lucyfffer bo ty akurat wiesz, że to był płacz pod publikę. Każdy facet, a w szczególności taki, który się kreauje na macho o sylwetce boga będzie płakał pod publikę.
Zejdź na ziemię.

2

@Bananowysong przechodząc z niemieckiej maszyny do hiszpańskiej padaki prowadzącej przez wuefistę.
Niektórzy będą przekłamywać rzeczywistość, żeby dopiec Lewemu.

0

Najpierw to on musi wyciągnąć palec z nosa, żeby uderzyć pięścią w stół.

0

Wiadomo co z fawelarskim tygryskiem? Zostaje grzać ławę na przyszły sezon czy zostanie gdzieś wypożyczony?

3

Haha gdzie są ci co krytykowali Krystyne? Teraz schowali się do swoich lepianek.
Ci sami zaraz będą krytykować Lewego i wpychać messiego do klubu o którym już zapomiał, że istnieje.

1

Jego to powinno się pozbyć. Kasa kosmiczna, a co chwile na L4, a jak gra to człapie po boisku.

2

@lntrowertyk potwierdzam. Od miesiąca remontuje dom i łapa sama rośnie, a wcześniej ręką jak wykałaczka.

0

Czyli twarzą barcelony będzie połamany przepłacony młodziak.
Z niego nic nie będzie. Trzeba było się go pozbyć rok temu. Teraz nikt za niego nie zapłaci więcej niz 10mln.

1

Wpuściłby Felixa, on na końcówkę mógłby coś ugrać.

0

Ronaldo mógłby pójść na kurs baciaty do Anki, wtedy by strzelał karne tak dobrze jak Robercik ;)

0

Robercik tańcząc baciatę przed karnym by strzelił XD

2

Portugalia gra dziś jak my przeciwko Barbastro. No my może jeszcze mniej skutecznie wtedy zagraliśmy.

0

Niech wpusci Felixa.

0

@PatrychoO Widać, że głównie wkurza się na siebie, że to on popełnia błędy.

0

@Herato na sofascore, tylko 4 ma lepszą

1

@Nazio_87 a piątek ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?