0

@BISHBASHBOSH Ja to wiem, ale hejterzy tego nie widzą.

0

@revolution33 poważny klub, poważna liga i barcelona? Kolega się chyba zagalopował.
Klub w którym co chwilę wybuchają kolejne afery, gruby i dekorama kompromitują się przy transferach; i chyba zapomiałeś, że liga która założyła kaganiec finansowy na drużyny z arbitrami, którzy popełniają najwięcej błedów.

7

Wszyscy doceniają Lewandowskiego tylko nie hejterzy z komentarzy.

0

@Alo_Vi Pierwszorzędną pozycją Pau i fawelarza jest środek, a drugorzędna boki. Jak na razie to Pau wygląda o niebo lepiej niż przepłacony tygrysek.

1

Fajnie oglądało się tych młodzików, lepiej niż zeszłoroczny pierwszy skład pod przywództwem wuefisty.
Najśmieszniejsze jest to, że Victor, który przyszedł za paczkę fajek może posadzić na ławkę Lewandowskiego, a nie fawelarz za 60mln XD

0

Można iść spać.

1

Endrick za dużo chipsów zjadł.

9

Endrick wygląda jakby zjadł wszystkie bezglutenowe ciasteczka Lewemu.

0

@FeriFcb nie mam, jestem gejem

0

Reklama impregnatu do drewna, czy to jakiś przekaz podprogowy?

0

@maj_lo ciągle mniej szpenty od jego plastikowej żonki

0

Po co się śpieszyć jeszcze mamy zimowe okienko.

0

Liczę, że wypuszczą fawelarza, żeby się znów skompromitował.
Widzę, że szpetna żonka fawelarza nic nie napisała po meczu z City.

1

Na Boga! Dajcie mu odejść.

0

Zostawcie Krakena. Będę musiał polować na koszulke z poprzedniego sezonu.

1

Grajków mamy na pozycję Olmo, ale Grubas z Dekoramą muszą z klubu hajs wynieść to na siłę będą sprowadzać kogoś kto nam w ogóle nie jest potrzebny.
Grubas na stadion to powinien wchodzić jak szczur kanałami, a kibice powinni pilnować, żeby normalną drogą tam nie wszedł.
Mamy graczy na poziomie, żeby wygrać ligę, ale jak zwykle ta gruba pała musi coś zwalić.
Grubasie kup defensywnego, bo Kraken drukuje mecze a Kristensen się tam nie nadaje.

0

@Tibu żółw dostał 150mln za podpis, a nicko ile?

5

@OldMc84 kiedy twoje kompetencje rosnął, a twój nowy pracodawca, który chce cię zwabić do swojej firmy oferuje ci obniżenie wypłaty xD

0

Czyli czeka na lepsze oferty, nie chce dołączać do tego kurvidołku.

2

Wyciągnął tyle ile chcą, bo wiedzą, że Nikosia nie kupimy, a kogoś ta banda klaunów musi kupić, żeby nie wyjść na idiotów i okrzyknąć sukces.

11

Chłop dobrze pisze, widać, że czyta moje wpisy.

6

Nikt za niego nie da więcej niż 10, szmatogłowi mogą dać 15.
Oni powinni siedzieć za defraudacje pieniędzy z tego transferu.

0

Oni nawet nie zarobią 20% na tych transferach co stracili na transferze fawelarza.

2

Wiecie, że to nie problem z "przekupionymi" sędziami, ze złymi prześcieradłami.
Problem jest w klubie a nie poza nim.

6

@Qaz123 jak rezerwowy za Pedriego to będzie dość często grał ;)

0

Już wzięli pożyczkę od bociana to kupią kolejnego flopa, na którego się napalili i za pół roku będzie płacz, bo mamy krakena i kristensena na defensywnym pomocniku.
Prześcieradła to już mają ból brzucha od śmiania się co się dzieje w szopie grubcia i dekoramy.

3

Nikt go nie kupi za więcej niż 5mln, a to i tak będzie cud.
Wszyscy jego zwolnnicy schowali się do nory i siedzą cicho.
Psy szczekają, a Robercik dalej tanczy ciabattę. Cza Cza Cza

0

Zobaczcie na sofascore statystyki fawelarza XD
Przecież pierwszy lepszy piłkarz z ekstraklasy lepiej by zagrał niż on.
Chłop ma 0 celnych podań, 0 wygranych driblingów, przez 45 minut dotknął 17 razy piłkę choć grał w czasie najbardziej intesywnej gry.

0

@dzefrej234 on nie potrafił piłki podać ani przyjąć, biegał jak kurczak byz głowy. Przez niego lewa strona nie istniała, tylko prawą atakowali.

0

@Deraxium Szkoda, że ludzie dopiero teraz się budzą, a jak w styczniu o tym już pisałem to wszyscy po mnie jechali i po Roberciku.
Niech teraz przyjdą i przeproszą za nowego nejmara.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?