Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bulbulator właśnie też o tym pomyślałem z 15 minut temu, że mógłby troche tego zrzucić, żeby szybkości złapać.
0
100mln na Barca Srał, a nawet nie stać ich na jednego komentatora co mówi po chrześcijańsku.
0
Jamal i Nikoś na skrzydła i można grać, inaczej to trochę lipa.
0
Jakby Lewy tak przyjął to już byście pisali, że od sęka mu się piłka odbiła.
1
Dobrze, że strzelał miał miejsce.
6
Ale robert opalony. Jeszcze jeden sezon w barcelonie i będziemy mieć nowego Olisadebe w reprezentacji.
3
Chiciałbym poznać biznesmenów, którzy kupili BarcaOne, mam kilka pomysłów na biznes.
6
Barca srał nie działa to trzeba oglądać na strumyku.
0
@Filipppe Puchar Tymbarka to może być jedyny puchar w sezonie, to lepiej odpalić z grubej rury.
6
Odebrać opaskę FDY, bo z niego kapitan jak z koziej dupy trąbka. Rolandowi Makdonaldowi też odebrać, bo nie potrafi przyjąć krytyki na klatę do tego gra na dwa fronty. Niby całuje herb, a potem robi maślane oczy do bajernu.
Pan Piłkarz ze Znicza Pruszków powinien dostać opaskę i Gundo.
0
Jak nie wygramy tego to będzie wstyd.
Olmo powinien wejść od początku pokazać za co się zapłaciło 60 melonów.
Ostatnie zdanie i nazwisko trenera troche źle przeczytałem.
0
@togi3222 To będzie last dance Robercika, takie z przytupem, żeby zamknąć mordy hejterom.
1
@Fake69 jak mesi człapał to oszczędzał siły, jak Roburcik człapie to go od drewniaków wyzywają.
1
Parkinsona to maGrubcio jak podpisuje czeki dla deko i mu się ręka omsknie i dopisuje jedno dodatkowe zero.
8
Tomaszu żółta kartka za wątpienie w Pana Piłkarza, jeszcze jedna i lecisz na czarną listę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Aveiro Rok temu trzeba było się pożegnać z klasą, a wuefista niepotrzebnie go trzymał.
4
Pozbyć się FDY do anglii i Nikoś dawaj do nas. Kasa od bociana już jest.
4
Goździki, pudełko ptasiego mleczka i żegnamy.
0
@barteq bułeczkę ocierasz o alvaro
0
@Barcafan2020 to był żart napisany do napinacza.
0
@umtiti jak na razie to jest lepszy w kontuzjach.
2
@Pablozeusz tak samo FDY, a potem pójdzie za darmo do arabusów na 2 lata.
0
@krzakov sezonowiec? kibicuje od 2022
0
@ACRAB95 po to mają sztab ludzi wokół siebie, żeby ktoś im to wytłumaczył. Chyba, że sztab ludzi to jest rodzina ssąca kase jak pijawki.
0
Komentarz usunięty
8
Kiedy miałeś zatańczyć na grobie kariery pewnego drewniaka z warszawy, a to on tańczy ciabatte na twoim.
2
Tygrysek z faweli zamiast pokazać się przy każdej możliwej okazji to chłop odwala takie cyrki. Mam nadzieję, że poleci do arabów i już więcej go nie zobaczymy.
1
@Czarny_ck przecież fawelarza nawet na ławie nie będzie za to co odwala i miga się od wszystkiego.
1
@ACRAB95 dziwne jest to, że kolesie zarabiający miliony są zbyt głupi, żeby zrozumieć, żeby wydać kilka groszy na dentystę i ortodonte.