0

@Bulbulator właśnie też o tym pomyślałem z 15 minut temu, że mógłby troche tego zrzucić, żeby szybkości złapać.

0

100mln na Barca Srał, a nawet nie stać ich na jednego komentatora co mówi po chrześcijańsku.

0

Jamal i Nikoś na skrzydła i można grać, inaczej to trochę lipa.

0

Jakby Lewy tak przyjął to już byście pisali, że od sęka mu się piłka odbiła.

1

Dobrze, że strzelał miał miejsce.

6

Ale robert opalony. Jeszcze jeden sezon w barcelonie i będziemy mieć nowego Olisadebe w reprezentacji.

3

Chiciałbym poznać biznesmenów, którzy kupili BarcaOne, mam kilka pomysłów na biznes.

6

Barca srał nie działa to trzeba oglądać na strumyku.

0

@Filipppe Puchar Tymbarka to może być jedyny puchar w sezonie, to lepiej odpalić z grubej rury.

6

Odebrać opaskę FDY, bo z niego kapitan jak z koziej dupy trąbka. Rolandowi Makdonaldowi też odebrać, bo nie potrafi przyjąć krytyki na klatę do tego gra na dwa fronty. Niby całuje herb, a potem robi maślane oczy do bajernu.
Pan Piłkarz ze Znicza Pruszków powinien dostać opaskę i Gundo.

0

Jak nie wygramy tego to będzie wstyd.
Olmo powinien wejść od początku pokazać za co się zapłaciło 60 melonów.
Ostatnie zdanie i nazwisko trenera troche źle przeczytałem.

0

@togi3222 To będzie last dance Robercika, takie z przytupem, żeby zamknąć mordy hejterom.

1

@Fake69 jak mesi człapał to oszczędzał siły, jak Roburcik człapie to go od drewniaków wyzywają.

1

Parkinsona to maGrubcio jak podpisuje czeki dla deko i mu się ręka omsknie i dopisuje jedno dodatkowe zero.

8

Tomaszu żółta kartka za wątpienie w Pana Piłkarza, jeszcze jedna i lecisz na czarną listę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Aveiro Rok temu trzeba było się pożegnać z klasą, a wuefista niepotrzebnie go trzymał.

4

Pozbyć się FDY do anglii i Nikoś dawaj do nas. Kasa od bociana już jest.

4

Goździki, pudełko ptasiego mleczka i żegnamy.

0

@barteq bułeczkę ocierasz o alvaro

0

@Barcafan2020 to był żart napisany do napinacza.

0

@umtiti jak na razie to jest lepszy w kontuzjach.

2

@Pablozeusz tak samo FDY, a potem pójdzie za darmo do arabusów na 2 lata.

0

@krzakov sezonowiec? kibicuje od 2022

0

@ACRAB95 po to mają sztab ludzi wokół siebie, żeby ktoś im to wytłumaczył. Chyba, że sztab ludzi to jest rodzina ssąca kase jak pijawki.

0

Komentarz usunięty

8

Kiedy miałeś zatańczyć na grobie kariery pewnego drewniaka z warszawy, a to on tańczy ciabatte na twoim.

2

Tygrysek z faweli zamiast pokazać się przy każdej możliwej okazji to chłop odwala takie cyrki. Mam nadzieję, że poleci do arabów i już więcej go nie zobaczymy.

1

@Czarny_ck przecież fawelarza nawet na ławie nie będzie za to co odwala i miga się od wszystkiego.

1

@ACRAB95 dziwne jest to, że kolesie zarabiający miliony są zbyt głupi, żeby zrozumieć, żeby wydać kilka groszy na dentystę i ortodonte.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?