Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chłop ozdrowiał jak Nejmar XD
0
@Jorginho odnoszę wrażenie, że tutaj dużo osób ma jakis kompleks i wstydzi się bycia polakiem.
1
Ale żółw biegł, u nas takiego biegacza nie ma.
0
@Conradxc dla Polaków erę
15
61 goli z 96 meczach dla BARCELONY, a p0laki i tak będą go nazywać drewnem.
Powinniście się cieszyć, że żyjecie w erze Lewandowskiego, a nie jakiś Żewłakowów.
4
Rychło w czas. Banda nieudaczników.
0
@Kapitan9 ja hajter? poczytaj moje komentarze
3
Ale piecze hejterów. Robercik jeszcze 2 lata z nami, a hejterzy mogą mu buty czyścić, w których tańczy ciabattę.
2
@maroon wymiana pokoleniowa, za darmo to dobry deal xD
10
@Faro pewnie siedzi na czacie i wypisuje coś o drewniaku z polski
3
@maroon Najlepiej to Haalanda, bo będzie nam 9 potrzebna.
2
Mam nadzieję, że nie odejdzie. Zostanie i będzie grał, albo będzie siedział na ławie i otrzymywał ogromną pensje. Sami go namawiali, żeby przyszedł. Był najlepszym piłkarzem zeszłego sezonu, a teraz po roku go wywalają, bo Grubas i jego przydupas kupili Olmo, który nikomu nie jest potrzebny i mają jeszcze większe dziury w kieszeniach.
Toksyczny klub do którego nikt nie chce przyjść.
1
To była pierwsza składna akcja w meczu? Czy było coś więcej?
3
@GucioH Ja się będę cieszył jak z grupy wyjdziemy.
3
Pedri dziś słabo. Non stop gubi piłkę, albo źle podaje.
1
Szkoda, że się od Lewego nie odbiła ta piłka.
1
Pau powinien wejść za Lewego po 80 minucie.
2
@RC28 Jak muppet
0
Mógł podać do Pana Roberta.
3
ALE PIĘKNIE STRZELIL, bez żadnych tańców ciabatty.
Pan PIŁKARZ!! Wybawca Barcelony.
0
@Konstanty23 XD skisłem
0
@Koziol333 hejterzy, nic na nich nie poradzisz. Jak Robercik strzela to wracają do nory.
0
@LatajacyHolender to też prawda
2
@Frogens od tego jest. Ma wsadzić sęka tak, żeby strzelić gola.
5
Pan Piłkarz. Wielki Polak. Potężna dostawiona noga. To jest to co powinien robić cały czas, a nie udawanie 10-tki.
2
Czekam na el classico.
0
@samel tiki srakę
1
Skrzydła nie istnieją. Tylko środkiem atakujemy.
0
Nie no Lewy mógłby troche się ruszyć do przodu, a nie lata jako 10.
2
Widać kto tutaj ma jaja i jest prawdziwym piłkarzem. Wszedł do bagna z łajna i nie da pozwoli sobie szargać dobrego imienia. Najlepszy piłkarz poprzedniego sezonu, a ci mu robią takie coś. To samo było z lewym, ale on to poważniejsze problemy niż klub i hiszpańska prasa.
Liczę, że jak Gundo odejdzie to j3bnie drzwiami aż w sosnowcu będzie słychać.