0

Chłop ozdrowiał jak Nejmar XD

0

@Jorginho odnoszę wrażenie, że tutaj dużo osób ma jakis kompleks i wstydzi się bycia polakiem.

1

Ale żółw biegł, u nas takiego biegacza nie ma.

0

@Conradxc dla Polaków erę

15

61 goli z 96 meczach dla BARCELONY, a p0laki i tak będą go nazywać drewnem.
Powinniście się cieszyć, że żyjecie w erze Lewandowskiego, a nie jakiś Żewłakowów.

4

Rychło w czas. Banda nieudaczników.

0

@Kapitan9 ja hajter? poczytaj moje komentarze

3

Ale piecze hejterów. Robercik jeszcze 2 lata z nami, a hejterzy mogą mu buty czyścić, w których tańczy ciabattę.

2

@maroon wymiana pokoleniowa, za darmo to dobry deal xD

10

@Faro pewnie siedzi na czacie i wypisuje coś o drewniaku z polski

3

@maroon Najlepiej to Haalanda, bo będzie nam 9 potrzebna.

2

Mam nadzieję, że nie odejdzie. Zostanie i będzie grał, albo będzie siedział na ławie i otrzymywał ogromną pensje. Sami go namawiali, żeby przyszedł. Był najlepszym piłkarzem zeszłego sezonu, a teraz po roku go wywalają, bo Grubas i jego przydupas kupili Olmo, który nikomu nie jest potrzebny i mają jeszcze większe dziury w kieszeniach.
Toksyczny klub do którego nikt nie chce przyjść.

1

To była pierwsza składna akcja w meczu? Czy było coś więcej?

3

@GucioH Ja się będę cieszył jak z grupy wyjdziemy.

3

Pedri dziś słabo. Non stop gubi piłkę, albo źle podaje.

1

Szkoda, że się od Lewego nie odbiła ta piłka.

1

Pau powinien wejść za Lewego po 80 minucie.

2

@RC28 Jak muppet

0

Mógł podać do Pana Roberta.

3

ALE PIĘKNIE STRZELIL, bez żadnych tańców ciabatty.
Pan PIŁKARZ!! Wybawca Barcelony.

0

@Konstanty23 XD skisłem

0

@Koziol333 hejterzy, nic na nich nie poradzisz. Jak Robercik strzela to wracają do nory.

0

@LatajacyHolender to też prawda

2

@Frogens od tego jest. Ma wsadzić sęka tak, żeby strzelić gola.

5

Pan Piłkarz. Wielki Polak. Potężna dostawiona noga. To jest to co powinien robić cały czas, a nie udawanie 10-tki.

2

Czekam na el classico.

0

@samel tiki srakę

1

Skrzydła nie istnieją. Tylko środkiem atakujemy.

0

Nie no Lewy mógłby troche się ruszyć do przodu, a nie lata jako 10.

2

Widać kto tutaj ma jaja i jest prawdziwym piłkarzem. Wszedł do bagna z łajna i nie da pozwoli sobie szargać dobrego imienia. Najlepszy piłkarz poprzedniego sezonu, a ci mu robią takie coś. To samo było z lewym, ale on to poważniejsze problemy niż klub i hiszpańska prasa.
Liczę, że jak Gundo odejdzie to j3bnie drzwiami aż w sosnowcu będzie słychać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?