Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pytanie czemu nie robił tego w Bajernie. Może to frustracja spowodowana niechlujnymi podaniami. Szkoda, że klub pozbył się piłkarza, który jako jeden z nielicznych potrafił podawać w inny sposób niż tylko niecelnie po ziemi.
3
Spokojnie za tydzień nowy kontrakt zaraz po pieniądzach za Barca One.
5
Reprezentacja szpitalna się powieksza.
W pucharze ordynatora mamy większe szanse niż w pucharze króla.
1
Ale ekipe zmontowali, ekipe ...
Digi Dong, rafinia, Roland Makdonald i szklany Pedri. Tam to powinien być Gavi, nawet jak nie gra to pewnie bardziej motywuje drużyne niż ten szpital.
Dopiero co się pozbyli prawdziwego kapitana i mianowali takich czopków.
0
@4Fabregas4 tak, było widać na boisku jak dużo daje. Zobacz sobie statystyki ostatniego jego meczu. Lewandowskiego aż buch boli jak czyta la bamble.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Właśnie dlatego Nico nie chciał przyjść, nie jakaś presją ze strony brata czy pozwy od klubu wątrobę Barcelony.
Brak kasy na wykupienie piłkarza + brak gwarancji zarejestrowania.
Kibice Barcelony w cyrku się nie śmieją.
0
@damcio24 bo Gundo się nadaje do wygrywania trofeuf a nie do przegrywania, dlatego u nas nie pasuje. Czego nie rozumiesz? ;)
0
@Greenalley Każdy ma swoją racje. Ja po prostu myśle, że to max jaki będzie wart kiedykolwiek i raczej nie zarobimy na nim. Dla mnie on był niepotrzebnie sprowadzany, trzeba bylo się skupić na Nico, albo szukać defensywnego, a ten transfer był po prostu z dvpy.
0
@kpiarz Ćwiąkała i Święty robią najlepsza robotę. Kto dla ciebie jest dziennikarzem? Borek, Pol? Może inni klauni mejweni?
0
@Junio Mati Kopyto
0
Komentarz usunięty
0
@Greenalley Ilu to już było graczy, którzy peakowali wcześnie, a potem był zjazd?
Mario Balotelli peak w wieku 23 lat.
Mario Götze peak 22-23 lata, Można tak wymieniać.
1
@Criell no wiadomo, dla nas 3 pkt
3
Odnoszę wrażenie, że za Faye za rok czy dwa dostalibśmy więcej niż za tygrysa z faweli.
Pozbywamy się ludzi z potencjałem, a bierzemy szklanego Olmo, który właśnie osiągnął swój szczyt i już raczej wyżej nie będzie.
2
Mam nadzieję, że strzeli gola ośmieszając tym Grubego i jego przydupasa.
1
@Kamil689 nie a co? Jest czas musi się zaklimatyzować, może w zimowym okienku zarejestrujemy.
1
@Hadim Przecież FDJ jest przykuty do łóżka jak ty chcesz go sprzedać? Z łóżkiem to niehumanitarnie.
0
@Veraciter Gdzie przedłużenie od Rolanda Makdonalda? Jakoś od pół roku mu to nie wychodzi i się wykręca. Poczytaj newsy.
Jak wraca gra 3 mecze i człapie po boisku. Odnoszę wrażenie, że kibice mają pamięć złotej rybki.
0
@WiktoRVEB całował, żeby wkurzyć atletiko
0
Ja go trochę polubiłem. Taki 100% piłkarz najemnik, nie całuje herbu, nie robi szopki. Przynajmniej nie udaje jak inni.
0
@Litman Jak nie jak arabusy proponowały mu astronomiczną pensje i jeszcze kasę za podpis. W USA też by mu tyle dali jak nie więcej.
Po prostu Stachurska woli tańczyć ciabattę na plaży w Barcelonie, a sam Robert jeszcze ma jakieś ambicje.
1
@Herbert nie mamy pana płaszcza i co nam pan zrobi? xD
0
@martool2 bo siedzą na bezrobociu u matuli na garnuszku i nic im się nie chce. Przecież to Hiszpanie nie oczekuj od nich jakiegoś zrywu.
0
@KibicBarcy84 widać właśnie mentalność prezesów i niektorych kibiców jak właśnie pozbyli się najlepszego zawodnika poprzedniego sezonu. Według tych "kibiców" był nikim, dlatego też od razu drugi najlepszy klub na świecie go wziął z pocałowaniem ręki. XD
1
Najładniejsze bramki jeszcze jak trzymał formę z bajernu.
0
@KibicBarcy84 Fati też miał pójść na odbudowe, a wrócił połamany, bez minut na boisku i z jeszczą gorszą reputacją. Sprzedawać tak szybko jak się da te kapiszony.
1
Klub/władze pośmiewisko, tylko kibice i piłkarze na tym tracą.
8
Do końca kontraktu będzie, bo nie widać nikogo na horyzoncie kto mógłby mu to i teraz zagrozić.
Wszystkiego najlepszego dla Pana Piłkarza i niech gra jak najdłużej, żeby hejtorów dvpy bolały.
0
@Wiking88 najwidoczniej nie ma budżetu na wypłacenie 60mln tu i teraz, a olmo kupili na raty na 30 lat.