Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Pisałem już kiedyś, że nikt tam nas nie zrobi w chvja jak grubas i jego sitwa.
Wszystko na czym położy łapy Redbull zamienia w złoto, oni nie biorą ludzi z przypadku do zarządzania ich majątkiem. U nas biorą swoją sitwę, żeby wszyscy klepali się po pleckach i ciągneli kasę tak długo jak się da.
3
@MesQueUnClub_87 bo to miękkie faje. Wyjdzie gruby, opowie historię o Messim wszyscy zaczną płakać i dadzą mu kolejną kadencję.
4
Transferem zastępczym już był Olmo, żeby gruby i jego ferajna na konferencjach rzucała hasłami, że kupili topowego piłkarza.
Od 2 lat potrzebujemy defensywnego pomocnika, a oni kupują każdego tylko nie jego.
0
My nawet na zero nie wyjdziemy z tym stransferem xD
0
Od grudnia Oskar Hernandez, zadziała klauzula wydajności i się pożegnamy z niemieckim bajerantem
1
@vangoor na pewno niezbędny dla deco i jego konta bankowego
0
@Roobo ważne, żeby sezon zacząć z przytupem
1
@Arkadio90 barcelońska karuzela
0
Obrona i bramkarz nie istnieją.
1
Grubcio mmowi prawdę mamy dobrą drużynę, nie potrzebujemy wzmocnień.
1
Znów wina Lewandowskiego tego drewniaka. Pewnie napluł na rękawice bramkarza, hultaj.
0
@kanver_ Polak Polakowi Polakiem.
0
Robert by strzelił. Ale jak on był na boisku to nie było nikogo kto by podał.
1
@PaPo byle by nie skończył jak on, i to w jeszcze młodszym wieku. Niech wzorców szuka gdzie indziej
0
@FCBarcaOfficial gruby obiacal mu sprowadzenie zawodników, a znów pewnie kupili zachciankę grubego i deko
0
Tygrys z faweli mógłby wejść i pokazać pazur.
0
Brakuje Gaviego.
0
@kuz 3 mecze załatwię sobie L4, dobra wypłata i dobra pogoda
4
Właśnie przegrywamy jedyne trofeum w tym sezonie do wygrania.
0
@Rivaldinho11 dobrze, że Arka Gdynia nie miała wolnego miejsca w kalendarzu
0
@Messibestplayerintheworld xD czyli gruby sprowadził olmo, żeby móc mówić na wywiadach, że sprowadzili najlepszego możliwego zawodnika xD
0
Druga bramka i znów wina Lewego co nie?
0
Oscar Hernandez od grudnia. Stawiajcie u buka oszczędności.
0
Ale w cymbał dostał
2
Flick ani jednego meczu nie zagrał w podstawowym składzie, a wy juz modlicie się do wuefisty, żeby wrócił.
Już zapomieliście jak nas lały ogórki z 4 ligii?
0
@xavi890 chłop zagrał 3 mecze, w żadnym nie zagrał podstawowym składem a wy już chcecie dzownić bo wuefiste?
25
@Faro ja też szczególnie jak leży połamany w domu i ogląda mecz z kanapy
0
Spokojnie. To puchar Tymbarka nie ma co panikować.
0
41 minuta, ao ni nie mają siły biegać. Flick to pewnie już się turla pod krzesełkami.
0
@Bulbulator właśnie też o tym pomyślałem z 15 minut temu, że mógłby troche tego zrzucić, żeby szybkości złapać.