3

Pisałem już kiedyś, że nikt tam nas nie zrobi w chvja jak grubas i jego sitwa.
Wszystko na czym położy łapy Redbull zamienia w złoto, oni nie biorą ludzi z przypadku do zarządzania ich majątkiem. U nas biorą swoją sitwę, żeby wszyscy klepali się po pleckach i ciągneli kasę tak długo jak się da.

3

@MesQueUnClub_87 bo to miękkie faje. Wyjdzie gruby, opowie historię o Messim wszyscy zaczną płakać i dadzą mu kolejną kadencję.

4

Transferem zastępczym już był Olmo, żeby gruby i jego ferajna na konferencjach rzucała hasłami, że kupili topowego piłkarza.
Od 2 lat potrzebujemy defensywnego pomocnika, a oni kupują każdego tylko nie jego.

0

My nawet na zero nie wyjdziemy z tym stransferem xD

0

Od grudnia Oskar Hernandez, zadziała klauzula wydajności i się pożegnamy z niemieckim bajerantem

1

@vangoor na pewno niezbędny dla deco i jego konta bankowego

0

@Roobo ważne, żeby sezon zacząć z przytupem

1

@Arkadio90 barcelońska karuzela

0

Obrona i bramkarz nie istnieją.

1

Grubcio mmowi prawdę mamy dobrą drużynę, nie potrzebujemy wzmocnień.

1

Znów wina Lewandowskiego tego drewniaka. Pewnie napluł na rękawice bramkarza, hultaj.

0

@kanver_ Polak Polakowi Polakiem.

0

Robert by strzelił. Ale jak on był na boisku to nie było nikogo kto by podał.

1

@PaPo byle by nie skończył jak on, i to w jeszcze młodszym wieku. Niech wzorców szuka gdzie indziej

0

@FCBarcaOfficial gruby obiacal mu sprowadzenie zawodników, a znów pewnie kupili zachciankę grubego i deko

0

Tygrys z faweli mógłby wejść i pokazać pazur.

0

Brakuje Gaviego.

0

@kuz 3 mecze załatwię sobie L4, dobra wypłata i dobra pogoda

4

Właśnie przegrywamy jedyne trofeum w tym sezonie do wygrania.

0

@Rivaldinho11 dobrze, że Arka Gdynia nie miała wolnego miejsca w kalendarzu

0

@Messibestplayerintheworld xD czyli gruby sprowadził olmo, żeby móc mówić na wywiadach, że sprowadzili najlepszego możliwego zawodnika xD

0

Druga bramka i znów wina Lewego co nie?

0

Oscar Hernandez od grudnia. Stawiajcie u buka oszczędności.

0

Ale w cymbał dostał

2

Flick ani jednego meczu nie zagrał w podstawowym składzie, a wy juz modlicie się do wuefisty, żeby wrócił.
Już zapomieliście jak nas lały ogórki z 4 ligii?

0

@xavi890 chłop zagrał 3 mecze, w żadnym nie zagrał podstawowym składem a wy już chcecie dzownić bo wuefiste?

25

@Faro ja też szczególnie jak leży połamany w domu i ogląda mecz z kanapy

0

Spokojnie. To puchar Tymbarka nie ma co panikować.

0

41 minuta, ao ni nie mają siły biegać. Flick to pewnie już się turla pod krzesełkami.

0

@Bulbulator właśnie też o tym pomyślałem z 15 minut temu, że mógłby troche tego zrzucić, żeby szybkości złapać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?