1

@PaPo Możemy liczyć na potknięcie realu. Ale oni nawet drugi skład mają moceniejszy niż my.

2

Mamy za mało czekoladek w drużynie. Robert ostatnio się opalił na alvaro.

1

Akcja czekoladek. El Czekoladki

2

Takie piłki powinien dostawać Robert...

1

@kacperFCB_ oni czasami nie mają tak, że jak coś odwała to z automatu mają odbierane członkowstwo i ban do końca życia? U nas też nie ma ultrasów i stypa na młynie.

1

@La Pulgaa 6 na 10 w skali torresa

0

Niby prześcieradła graja najlepszym składem, ale coś średnio to im idzie.

1

@Dari0G powinien się cieszyć, że małpy nie miały noży.

2

@kanver_ czemu mieliby wymienić czopka na kolesia, który strzela gole? Gdzie tutaj jest sens?

0

0

@Bajson deal barceloński.

1

@goryl-16 a kto ma kogo zwolnic? kolega kolegę?

3

Atletic chce, Barcelona chce, Nico chce, ale jest Nico nie chce xD

1

Grubcio jak tam kontrakt z nike? Jak tam płatność za Barca One?
Inwestor Barca One pewnie raz włączył tę pdesuto telewizje i od razu obrócił się na pięcie i uciekł.
Z nike to już był deal done w marcy co nie? A no nie, Midasy.

0

Grubcio i deko, katalońskie midasy.
Czekam na zakończenie okienka i sprowadzenie kolejnej gwiazdy pokroju Roque.

0

@Wojtek88 no nie wiem, wolałbym mieć finanse i zarządzenie prześcieradeł niż grubego klauna i jego przydupasa.

0

@viscabee9 stetystyki xd, zobacz jakie on dostaje te piłki i taka piłka, która do niego dotarła już się liczy do statystyk, a ona nawet nie dokładna ani nie w miejsce, w które powinna być podana.

0

@korn234 mam Robertem Kubicą

0

Lewy zawsze biegł ostatnie 15m albo dokładał nogę. Tylko tutaj nie było precyzyjnych podań za wuefisty jak to było z niemieckiej maszynie.
Dobre podania w stylu Tomka Młynarza to można na jeden ręce policzyć.
Czasami strzelał za pola karnego, ale jak miał próbę w ostatnim meczu to na La Bambli było hurr durr czemu nie podał xD

0

@BKSChemik święta prawda. Przypominam jak ludzie walili kunika do dudka siedzącego wiecznie na ławie w realu.

1

@Almighty problem jest w tym, że po pół roku w Barcelonie wymyślił sobie, że identyfikuje się jako 10. Są mecze w których mu to wyszło, ale to są pojedyncze przypadki.
Pewnie myśli, że musi się cofać, bo nikt nie potrafi podawać. Ale co mu się dziwić skoro przyszedł z niemieckiej maszyny i podań od Tomka młynarza.

0

@MesQueUnClub_87 jestem zwolennikiem lewego, ale czasami powinien wchodzić od 60 minuty na zmęczonego przeciwnika.
Rafinia tak właśnie często wchodził i wtedy coś pokazywał, jak grał od początku to było średnio.

2

Ten sezon pokaże czy mieli rację. Jakoś w męczy z PSG potrafił pressować i był najlepszym zawodnikiem. Może to reszta nie potrafi podać półki dobrze?

0

@[Oli] idąc takim tokiem myślenia powinniśmy pozbyć się Gundo.
Zrobił lepsze statystyki niż w City, najlepszy zawodnik zeszłego sezonu, ale końcówka to już było człapanie po boisku.

2

@czarnatom każdy normalny chce sprzedać ferrana i fatiego. Jeden to niewypał za 40 milionów, a drugi połamaniec z gigantyczna wypłata.

0

@Riguelme srafinia to taki gorszy dumbele.

1

"Ostatni z wymienionych nie jest typowym skrzydłowym, ale w obliczu posiadania przez klub co najmniej kilku „10”, jak İlkay Gündoğan, Pedri czy Fermín López"
Przypominam, że Robert Lewandowski identyfikuje się jako 10. Proszę o tym nie zapominać, bo jest to boiskofobiczne.

1

@th@les mógł odpisać "twój stary pijany, essa" a nie jakieś emotki

0

@Rifek co to jest? Przejeli upadły klub i prawie co roku awansowali szczebel wyżej, a od czasy dojścia do bundesligi są zawsze w jej czubie.
Z takimi ludźmi u steru to byśmy byli drugim realem jak nie jeszcze większym klubem.

6

Przecież ten emeryt nie przyjdzie tutaj za darmo, a nikt mu nie da takiej pensji jak szmatogłowi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?