Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Właśnie skończyłem oglądać powrórkę. PRZEPROŚCIE LEWEGO hejterzy, zobaczcie co wasz nowy Nejmar gra. Najgorszy z drużyny. Jeżeli Lewy to drewniak, Roque to jest cegła leżąca od czasu bombardowania warszawy.
Lewa strona nie istniala przez tego tygrysa z dwiema lewymi nogami.
Za sprowadzenie tego fawelarza powinien być kryminał. Kto dał za tę ceglę 60mln (ze zmiennymi)?
Dekorama i Gruby powinni na kolanach przepraszać kibiców i sami spłacić bociana za sprowadzenie tego flopa.
Na plus pierwsza połowa i młodzi się pokazali.
0
@szymekdymek Kraken w przedsezonie wymiatał, dopiero jak dostawał dawkę DNA Barcelony to mu się odkleiło.
0
Tygrysek z faweli to powinien grać od 1 minuty, nawet na prawej czy tam lewej stronie i dopiero od drugiej połowy zejść na środek za Lewego. Przecież on ma tyrać w przedsezonie, żeby pokazać się trenerowi albo potencjalnemu kupcowi.
2
Skończy się tym, że nikogo nie kupimy i będzie wina trenera.
Kupić Nikosia i defensywnego, a oni się napalili na tego olmo jak Kubica ma mały włoski rajd.
Gruby i dekorama to jak flip i Flap.
16
Czyli kupimy kolesia, którego nie potrzebujemy, a nie kupimy kolesia, na którym za 2 lata można niezlą kasę zarobić.
1
Bardzo dobrze. Kraken musi być w drużynie. Ktoś musi drukować mecze dla Grubcia.
8
Grubcio i Dekorama wzięli pożyczkę z bociana, a Nikoś nie chce przyjść. XD zaraz za tę kasę kupią jakiegoś czopka i ogłoszą sukces.
0
@Barcaa12 czytają tutaj komentarze
1
Czyli to co od razu pisałem, że chłop jest słaby dlatego go wuefista nie wpuszczał, żeby go jeszcze bardziej nie upokorzyć, żeby jego cena nie spadła z klifu.
Hejterzy Lewego i tak będą płakać w komentarzach, a prawda jest taka, że nasz drewniak wykopał "nowego nejmara".
Hejterzy szczekają a Robercik dalej tańczy ciabatte.
0
Płotka wie, że jest do odstrzału. Nawet nie jeździe pokazać się Flickowi, tylko będzie w domu w fortnajta grał i przeglądał pikpoka.
1
@BORO_12 Zobacz w jakiej formie wrócił Lewy, wygląda jak młody bóg. Tymczasem płotka wróci i ledwo będzie miał siłe chodzić.
1
Jamal bawi się z Nico, a dziewczyna Jamala ze swoim kolegą ;)
10
Mam nadzieję, że półgłówki grubasa nie dadzą mu grać za szybko, bo on to pewnie będzie chciał jak najszybciej wrócić.
1
Nikt go nie kupi. Wysłać na trybuny do kolejnego okienka, żeby znów się nie połamał i sprzedać za 1$ + ewentualny % z kolejnej sprzedaży. Tracimy tylko na jego wypłacie.
1
Nagłówki powinny brzemieć tak:
Kwestia tygodni, czyli nikogo jeszcze nie kupiliśmy.
0
Może tam Roque dostałby szansę? Wystarczy żeby zaczął indetyfikowac się jako kobieta.
1
@Coutinho007 Oriola Krakena Romeu, specjalista od drukowania meczy dla Grubcia i Sreko.
0
Jak sprzedadzą za 40mln tzn, że zamrozili 40mln + stracili na inflacji i wypłacie. Takie biznesy to tylko Grubcio ze swoim przydupasem xD
Mogli rok temu zamiast krakena kupić normalnego defensywanego pomocnika, to wzięli fawelarza co nic nie grał.
0
@Krecinho Roberto lepiej nie mieć niż mieć. On miał jeden dobry mecz i zapomnieli jakim był kapciem.
0
@ziomal88 haha. ty (specjalnie z małej) i twoje błyskotliwe odpowiedzi.
0
@Barca_Big_Moment kristensen się nie sprawdza, a Kraken jest do ustawiania meczu jak wygrywamy a musimy przegrać
0
@waletpl to co on robi. Siedziałbym na L4 i ciągnął gigantyczna kasę. A potem do arabów na 2 lata na emeryturę.
3
Wrócił i ma braki fizyczne to wiele mówi co się z nim stało przez rok w Barcelonie. Przyjął za dużą dawkę DNA Barcelony.
0
@Pablozeusz pójdzie na dwa lata zarobi i wróci do Europy, jeżeli coś pokaże.
2
Robert właśnie tańczy baciatte z Alvaro, a w tym czasie tygrys, który miał wysłać drewniaka na emeryturę pakuje walizki i wysyłają go kontenerem do szmatogłowych.
Cza cza cza
7
@MILOSZ_F22 ktoś ma kompleks prześcieradeł i ich Brazylijczyków. Ktoś musiał zarobić ;)
0
Piłkarze powinni być oklejeni sponsorami jak bolidy F1, jak jest miejsce tzn, że może tam być sponsor.
0
Poczekajmy 3 miesiące, teraz ze wszystkiego jest zadowolony. Co ma powiedzieć? Że sztab medyczny, fizjo to więcej szkodzą niż pomagają?
0
FDY i Ronald Mcdonald nie powinni być kapitanami. Jeden ciągnie kasę, a drugi nie potrafi przyznać się do błędów.
Gundo, Lewy, Stegen, Gavi.
Opaska Gundoganowi należy się jak psu buda.
0
Gość będzie ciągnął hajs do konca kontraktu, a potem do arabusów na emerytorkę złapać kontuzje jak Nejmar xD