1

Właśnie skończyłem oglądać powrórkę. PRZEPROŚCIE LEWEGO hejterzy, zobaczcie co wasz nowy Nejmar gra. Najgorszy z drużyny. Jeżeli Lewy to drewniak, Roque to jest cegła leżąca od czasu bombardowania warszawy.
Lewa strona nie istniala przez tego tygrysa z dwiema lewymi nogami.
Za sprowadzenie tego fawelarza powinien być kryminał. Kto dał za tę ceglę 60mln (ze zmiennymi)?
Dekorama i Gruby powinni na kolanach przepraszać kibiców i sami spłacić bociana za sprowadzenie tego flopa.
Na plus pierwsza połowa i młodzi się pokazali.

0

@szymekdymek Kraken w przedsezonie wymiatał, dopiero jak dostawał dawkę DNA Barcelony to mu się odkleiło.

0

Tygrysek z faweli to powinien grać od 1 minuty, nawet na prawej czy tam lewej stronie i dopiero od drugiej połowy zejść na środek za Lewego. Przecież on ma tyrać w przedsezonie, żeby pokazać się trenerowi albo potencjalnemu kupcowi.

2

Skończy się tym, że nikogo nie kupimy i będzie wina trenera.
Kupić Nikosia i defensywnego, a oni się napalili na tego olmo jak Kubica ma mały włoski rajd.
Gruby i dekorama to jak flip i Flap.

16

Czyli kupimy kolesia, którego nie potrzebujemy, a nie kupimy kolesia, na którym za 2 lata można niezlą kasę zarobić.

1

Bardzo dobrze. Kraken musi być w drużynie. Ktoś musi drukować mecze dla Grubcia.

8

Grubcio i Dekorama wzięli pożyczkę z bociana, a Nikoś nie chce przyjść. XD zaraz za tę kasę kupią jakiegoś czopka i ogłoszą sukces.

0

@Barcaa12 czytają tutaj komentarze

1

Czyli to co od razu pisałem, że chłop jest słaby dlatego go wuefista nie wpuszczał, żeby go jeszcze bardziej nie upokorzyć, żeby jego cena nie spadła z klifu.
Hejterzy Lewego i tak będą płakać w komentarzach, a prawda jest taka, że nasz drewniak wykopał "nowego nejmara".
Hejterzy szczekają a Robercik dalej tańczy ciabatte.

0

Płotka wie, że jest do odstrzału. Nawet nie jeździe pokazać się Flickowi, tylko będzie w domu w fortnajta grał i przeglądał pikpoka.

1

@BORO_12 Zobacz w jakiej formie wrócił Lewy, wygląda jak młody bóg. Tymczasem płotka wróci i ledwo będzie miał siłe chodzić.

1

Jamal bawi się z Nico, a dziewczyna Jamala ze swoim kolegą ;)

10

Mam nadzieję, że półgłówki grubasa nie dadzą mu grać za szybko, bo on to pewnie będzie chciał jak najszybciej wrócić.

1

Nikt go nie kupi. Wysłać na trybuny do kolejnego okienka, żeby znów się nie połamał i sprzedać za 1$ + ewentualny % z kolejnej sprzedaży. Tracimy tylko na jego wypłacie.

1

Nagłówki powinny brzemieć tak:
Kwestia tygodni, czyli nikogo jeszcze nie kupiliśmy.

0

Może tam Roque dostałby szansę? Wystarczy żeby zaczął indetyfikowac się jako kobieta.

1

@Coutinho007 Oriola Krakena Romeu, specjalista od drukowania meczy dla Grubcia i Sreko.

0

Jak sprzedadzą za 40mln tzn, że zamrozili 40mln + stracili na inflacji i wypłacie. Takie biznesy to tylko Grubcio ze swoim przydupasem xD
Mogli rok temu zamiast krakena kupić normalnego defensywanego pomocnika, to wzięli fawelarza co nic nie grał.

0

@Krecinho Roberto lepiej nie mieć niż mieć. On miał jeden dobry mecz i zapomnieli jakim był kapciem.

0

@ziomal88 haha. ty (specjalnie z małej) i twoje błyskotliwe odpowiedzi.

0

@Barca_Big_Moment kristensen się nie sprawdza, a Kraken jest do ustawiania meczu jak wygrywamy a musimy przegrać

0

@waletpl to co on robi. Siedziałbym na L4 i ciągnął gigantyczna kasę. A potem do arabów na 2 lata na emeryturę.

3

Wrócił i ma braki fizyczne to wiele mówi co się z nim stało przez rok w Barcelonie. Przyjął za dużą dawkę DNA Barcelony.

0

@Pablozeusz pójdzie na dwa lata zarobi i wróci do Europy, jeżeli coś pokaże.

2

Robert właśnie tańczy baciatte z Alvaro, a w tym czasie tygrys, który miał wysłać drewniaka na emeryturę pakuje walizki i wysyłają go kontenerem do szmatogłowych.
Cza cza cza

7

@MILOSZ_F22 ktoś ma kompleks prześcieradeł i ich Brazylijczyków. Ktoś musiał zarobić ;)

0

Piłkarze powinni być oklejeni sponsorami jak bolidy F1, jak jest miejsce tzn, że może tam być sponsor.

0

Poczekajmy 3 miesiące, teraz ze wszystkiego jest zadowolony. Co ma powiedzieć? Że sztab medyczny, fizjo to więcej szkodzą niż pomagają?

0

FDY i Ronald Mcdonald nie powinni być kapitanami. Jeden ciągnie kasę, a drugi nie potrafi przyznać się do błędów.
Gundo, Lewy, Stegen, Gavi.
Opaska Gundoganowi należy się jak psu buda.

0

Gość będzie ciągnął hajs do konca kontraktu, a potem do arabusów na emerytorkę złapać kontuzje jak Nejmar xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?