0

FDY i Ronald Mcdonald nie powinni być kapitanami. Jeden ciągnie kasę, a drugi nie potrafi przyznać się do błędów.
Gundo, Lewy, Stegen, Gavi.
Opaska Gundoganowi należy się jak psu buda.

0

Gość będzie ciągnął hajs do konca kontraktu, a potem do arabusów na emerytorkę złapać kontuzje jak Nejmar xD

0

@Rupert_Haubica @ziomal88 teraz możesz przeprosić za ostatnia swoją wypowiedź do mnie.
Tymczasem Byczek Lewandowski tańczy ciabatte.

5

Ha ha ha. Gdzie są ci co pisali, żeby go zostawić?
Da się jakoś rozwiązać kontrakt z piłkarzem?
Ciekawe kiedy się będzie news o FDY i Pedrim.

0

Ja bym Olmo nie brał. Mamy tam grajków, a nikogo nie mamy na defensywnego pomocnika. Kolejne okno zmarnowane na kupienie graczy, którzy nam są niepotrzebni.
Wiliamsa brać, bo raczej nie straci na wartości i jak coś to się odsprzeda w podobnych pieniądzach, a Olmo może być flopem jak fawelarz.

8

Robercik już pakuje go do kontenera i macha na pożegnanie tańcząc baciatte.

1

@ziomal88 21 latkowie, którzy są częściej połamani w jednym sezonie niż Lewandowski przez całą karerę. He He He.
Nie rozumiesz przekazu, typowe dla głupiomądrych.
Nikt im nie odbiera umiejętności, ale brak im siły fizycznej.

0

Ten Olmo to na serio nam to tak potrzebne? Nie lepiej defensywnego szukać?

3

Lewy to jest byk, on mógłby zostać w klubie jako kołcz i batem lać tych suchoklatesów na siłowni.

1

Ciekawe ile dadzą, bo jak dadzą 15-20 to nikogo za tyle się nie kupi i lepiej go trzymać do końca kontraktu.

1

@D.Villa nie masz siana leć do bociana

0

@Herbert pewny, pewniejszy, ekstremalnie pewny, grubcio kłamca
4 stopnie słowa pewny

0

Przez przypadek wszedłem na portal o prześcieradłach i artykuł o Nico. Ale tam jest szambo, w artykule i w komentarzach.
Nic dziwnego, że nigdy nie spotkałem normalnego kibica prześcieradeł, wszyscy oni to jakieś patusy bez szkoły, to na szczęście nie spotykam ich na co dzień.

0

Teraz ciekawe czy wybierze klub czy pieniądze.

0

Szkoda chłopa, bo jako nieliczny miał jaja mówić jak jest i grał (prawie) cały czas na najwyższym poziomie.
Jakby dali dobrą kasę to można by kogoś było kupić na lata, bo Gundo 1-2 lata i emeryturka.

2

@Rarenzio co? Przechodził do nich najlepszy napastnik na świecie, a ty piszesz, że to było lapówkarstwo?

3

Ciekawe w jakiej kondycji wróci.
Pedro, FDY, Fati to cienie samych siebie.
Ciekawe co będzie z Gavim.

1

@BukmacherkaToNieTypy najlepiej do Realu co?
Wy tam macie swojego Endricka hehe

2

Niech lepiej zmieni idola, bo skończy jako połamany aktor znany z turlania się po boisku.

2

@Rakietic gdzie hurkacz zarabia więcej?
Świątek już w 2024 zarobiła ponad 7 mln$, do tego kasa od sponsorów.

2

@Azrik Płacimy tyle, żeby nosił koszulkę z daną drużyna albo danym piłkarze.
To nazwiska sprzedaja bilety (patrz messi w usa), sprzedają wyświetlnia, sprzedają sprzęt piłkarski czy chipsy.

1

Co za kuk XD Od nie wiem, że pieniądze biorą się od sponsorów, a sponsorzy chcą ekwiwalentu reklamowego?
Nich nie ogląda kobiecej piłki.
Niech zacznie sam oddawał 90% swojego wynagrodzenia piłkarkom i tak pewnie będzie mu starczeć od 1 do 1.

4

Najlepiej się go pozbyć, ale nikt go nie kupi za tyle kasy, a jeszcze on chce gigantyczną wypłatę. On ma tutaj wakacje, szpitał i bajeczną wypłatę. Nigdzie się nie ruszy.

0

Nico super, bo jak podpisałby nowy kontrakt to pewnie trzeba by bylo zapłacić 2x.
Tylko my defensywnego pomocnika potrzebujemy od 2 lat. W poprzednik roku to była jakaś tragedia, wuefista próbował tam każdego wsadzić i nic z tego nie wychodziło.
Trzeba się pożegnać z rafinią i budżet przeznaczyć na grajka na tej pozycji.

0

Mogli wywalić szczawiego szybciej, dać mu szanse dopóki nie znaleźliby trenera, ale po co. Lepiej płakać, że chłop się chce rozwijać a nie czekać na niepoważny klub.

1

Szkoda, że reszta naszych grajków wygląda jak suchklatesy, a potem łapią co chwilę kontuzję.

2

@Aragorn33 może jakby się na niego nie wypinali przez tyle czasu to by nie musiał opuszczać klubu? On jest tutaj ofiarą a nie zbrodniarzem.

10

@BukmacherkaToNieTypy Nie wiem, poznanie gracza rywala? Nie każdy jest zamknięty na wszystko i ma wsadzoną głowe we własną dupę.

1

@RobsonPL Zrobiliby charytatywny mecz, zbieraliby na siebie samych xD

3

Nie masz siana zadzwoń do bociana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?