Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Midast Tak samo FDY, po co ma odchodzić jak tutaj ma kosmiczną wypłatę, której nikt oprócz arabów mu nie da.
Mają dobrych agentów a klub słabych negocjatorów to niech płaczą i placą.
0
@BORO_12 Po czym on ma odpoczywać? Jak on tam prawie nie grał.
0
Mam nadzieję, że Lewy to tam już od 2 tygodni siedzi i tak nie ma co robić, chyba że anki w domu pilnuje.
1
@maroon Mam nadzieję. Za dużo mają samochód kilka trzeba zezłomować
0
@Arden Gorzej być nie może niż było. Tylko trzeba jeszcze grubasa wywalić i jego pomagierów.
0
@Piotr,1985 endrick też xD
4
Essa! Krótko z bagietami.
1
@gaviypedri68 Nikt go nie kupi za więcej niż 20mln, a jak sprzedadzą za mniej niż 40 to będzie blamaż dla grubcia.
0
Na jego miejscu bym poszedł. Pograł w jednym z najlepszych klubów, zdobył mistrzostwo. Tutaj nic więcej go już nie czeka. Wygranie ligi będzie możliwe tylko jak sreal się wywróci i sobie ten głupi łeb rozwali. Liga mistrzów jest poza zasięgiem.
Niech idzie na 2 lata zarobi kasę na 3 pokolenia do przodu a potem wróci do europy.
0
@revolution33 do jego brzucha zmiescilby sie haaland, nico i jeszcze kimich robiący fikolki
3
Grubcio zaczyną nowy sezon kłamstw xD
2
Lepiej biegać wolniej ale mądrze niż szybko i głupio.
0
@BISHBASHBOSH dlatego napisałem, że potrzebuje fizjo z zagranicy, bo ci co są na miejscu to chyba robią więcej złego niż dobrego.
Ciekawe jaki wróci Gavi, bo to też jest wielka niewiadoma.
0
Bezzębni wyspiarze i bagiety prześlizgnęli się dalej.
2 zespioły grające antyfuball.
1
Bezzębni wyspiarze out!
1
Żółt obsrał zbroje i zmienili go przed karnymi.
2
Inny dobrze umięsniony piłkarz by się przewrócił pokuśtykał i wróciłby do grania.
Niestety Pedri jest ze szkła i nawet lekki kontakt z przeciwnikiem kończy się na L4.
Opuszczone mecze
21/22 41
22/23 19
23/24 25
Jeżeli w przyszłym sezonie nie weźmie się za niego jakiś fizjo z zagranicy (bo ci z hiszpani to jakieś patałachy) to przed 25tką skończy karierę.
0
Kolejny mecz przeciwnik Francji strzeli sobie samobója. Oni w tym turnieju nie strzela sami gola
0
Żółw nie miał jaj strzelać karnego.
Felix, mam nadzieję że Krystyna pokaże ci fast attack w szatni
4
Hejterzy lewy się nie zatrzymuje, on tańczy baciattę na dwa tempa.
1
Ciekawe kiedy wpuszczą Dumbele
2
@Faro jak my go hejtujemy w czasie meczów to też jestesmy srealczykami?
0
@BorzyKrzys człapanko im messiego
0
Krystyna biegnij, co się obijasz
0
@Messiasz2 Zaraz się na ciebie rzuća za Pedriego. Prawda jest taka, że Pedri to szklany chłopiec, a jak już gra to często człapie po boisku.
2
Ciekawe czy za 1.5h rdzenni francuzi zaczną podpalać samochody po przegranej XD
3
Mam nadzieję, że ten francuski antyfootball dzis odpadł
0
@tomek8756 wursty już na grillu, bo tuskacz szaleje
0
Korea - Niemcy 2024
1
Jamial w Finale Hattrick i zdobywa złotą piłkę.