0

@Midast Tak samo FDY, po co ma odchodzić jak tutaj ma kosmiczną wypłatę, której nikt oprócz arabów mu nie da.
Mają dobrych agentów a klub słabych negocjatorów to niech płaczą i placą.

0

@BORO_12 Po czym on ma odpoczywać? Jak on tam prawie nie grał.

0

Mam nadzieję, że Lewy to tam już od 2 tygodni siedzi i tak nie ma co robić, chyba że anki w domu pilnuje.

1

@maroon Mam nadzieję. Za dużo mają samochód kilka trzeba zezłomować

0

@Arden Gorzej być nie może niż było. Tylko trzeba jeszcze grubasa wywalić i jego pomagierów.

0

@Piotr,1985 endrick też xD

4

Essa! Krótko z bagietami.

1

@gaviypedri68 Nikt go nie kupi za więcej niż 20mln, a jak sprzedadzą za mniej niż 40 to będzie blamaż dla grubcia.

0

Na jego miejscu bym poszedł. Pograł w jednym z najlepszych klubów, zdobył mistrzostwo. Tutaj nic więcej go już nie czeka. Wygranie ligi będzie możliwe tylko jak sreal się wywróci i sobie ten głupi łeb rozwali. Liga mistrzów jest poza zasięgiem.
Niech idzie na 2 lata zarobi kasę na 3 pokolenia do przodu a potem wróci do europy.

0

@revolution33 do jego brzucha zmiescilby sie haaland, nico i jeszcze kimich robiący fikolki

3

Grubcio zaczyną nowy sezon kłamstw xD

2

Lepiej biegać wolniej ale mądrze niż szybko i głupio.

0

@BISHBASHBOSH dlatego napisałem, że potrzebuje fizjo z zagranicy, bo ci co są na miejscu to chyba robią więcej złego niż dobrego.
Ciekawe jaki wróci Gavi, bo to też jest wielka niewiadoma.

0

Bezzębni wyspiarze i bagiety prześlizgnęli się dalej.
2 zespioły grające antyfuball.

1

Bezzębni wyspiarze out!

1

Żółt obsrał zbroje i zmienili go przed karnymi.

2

Inny dobrze umięsniony piłkarz by się przewrócił pokuśtykał i wróciłby do grania.
Niestety Pedri jest ze szkła i nawet lekki kontakt z przeciwnikiem kończy się na L4.
Opuszczone mecze
21/22 41
22/23 19
23/24 25
Jeżeli w przyszłym sezonie nie weźmie się za niego jakiś fizjo z zagranicy (bo ci z hiszpani to jakieś patałachy) to przed 25tką skończy karierę.

0

Kolejny mecz przeciwnik Francji strzeli sobie samobója. Oni w tym turnieju nie strzela sami gola

0

Żółw nie miał jaj strzelać karnego.
Felix, mam nadzieję że Krystyna pokaże ci fast attack w szatni

4

Hejterzy lewy się nie zatrzymuje, on tańczy baciattę na dwa tempa.

1

Ciekawe kiedy wpuszczą Dumbele

2

@Faro jak my go hejtujemy w czasie meczów to też jestesmy srealczykami?

0

@BorzyKrzys człapanko im messiego

0

Krystyna biegnij, co się obijasz

0

@Messiasz2 Zaraz się na ciebie rzuća za Pedriego. Prawda jest taka, że Pedri to szklany chłopiec, a jak już gra to często człapie po boisku.

2

Ciekawe czy za 1.5h rdzenni francuzi zaczną podpalać samochody po przegranej XD

3

Mam nadzieję, że ten francuski antyfootball dzis odpadł

0

@tomek8756 wursty już na grillu, bo tuskacz szaleje

0

Korea - Niemcy 2024

1

Jamial w Finale Hattrick i zdobywa złotą piłkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?