0

Kebappe już może być spokojny o złotą piłkę, której nie dostanie. To klątwa za to, że żabojady nie dały piłki Robercikowi.

2

Za 30 to bierzcie Ferrana.

1

Za to co odwalił Ronald Araujo i nie wziął błędu na klate powinien stracić opaskę na rzecz Gundo.
Ter Stegen, Lewandowski, Gundo, Gavi.

1

Skończą w jakieś spalarni śmieci zamiast rozdać dzieciakom. Takie firmy wolą spalić ubrania niż rozdać.

0

@MOLESTA człowieku nas rok temu nie było stać na krychowiaka, a w tym roku jesteśmy w jeszcze gorszej sytuacji, bo nie ma kogo sprzedać.

0

Deko ma kompleks prześcieradeł i musi jak oni sprowadzać fawelarzy, tylko szkoda, że to zawsze są kapiszony.

1

A oni potrafią po angielsku? Co jak kapitanem zostanie Gundo i zacznie do niego szprechać po niemiecku? Kartę mu za to da czy co? XD

0

@preemo barceloński deal

8

Nie było takiej padaki jak za 711 i starego bajeranta.

1

Chłopacy dobrze się pokazują. Może będą jakieś transfery.

6

Szczerze mówiąc myślałem, że to będzie wyglądać gorzej, a nie jest źle.

2

Jakbyśmy mieli Prodiża zamiast Szczawiego w tym roku to byśmy doszli do finału LM.

6

Brakuje Roberta, który dostawiłby nogę.

0

Wypuścić połamanego krakena

0

Tę opaskę to niech sobie na oczy nałoży.

33

Strasznie opaleni ci Holendrzy na murawie, a na trybunach jacyś tacy bladzi.

0

Na wykończona Holandię musi wejść Robercik i zrobić Pio Pio.

2

Dobrze, że w Niemczech gramy to jest dużo naszych, którzy pojechali zbierać truskawki.
To nasze stadiony

0

Dobra Robert już nie udawaj i wchodź na murawę.

3

Coś czuję, że zatyrają Jamala na tych mistrzostwach.
Jest 3:0 to już dawno powinien go ściągnąć. Cały sezon grał do tego całe mistrzostwa będzie grał. Wykończą go jak Pedriego.

1

Jeszcze nam Gundo połamią.

5

Jakimś cudem wszyscy ci pogaci lewacy mieszkają na zamkniętych osiedlach z uzbrojonymi ochroniarzami.
Ciekawe dlaczego?

15

Ja bym wymienił. Felix zawsze coś tam gra, a fawelarz znów by siedział na ławie i w nosie dłubał.
Jak Roque coś tam pokaże to za rok będzie mógł godnie zmieniać Robercika w 70 minucie.

0

@umtiti chłop co się odkleił.
Przecież fati to jest wiecznie połamany i on grał jak paralityk po powrocie.

8

Powinien się spakować, wrócić do Barcelony i pokazać Flickowi ciabattę.
Nie ma sensu tracić zdrowia na imprezie, w której z góry jesteś skazany na porażkę.

0

Zamiast grać mecze towarzyskie to mogli po prostu ćwiczyć zgranie grając w siatkonogę.

0

Byle by szybko Lewy nie wracał do nas po zgrupowaniu, bo tutaj jeszcze bardziej go połamią pseudo lekarze.

0

Prodiż już nie ma kim grać xD

0

Najlepszy piłkarz jak z koziej dupy trąbka.

0

@michalgajdek skoro ma dość toksycznych mediów to tym bardziej nigdy tu nie wróci jako prezes, bo by go zjedli.
Już szybciej zostanie w ManCity jako wysoko postawiony członek i będzie ciągnął petrodolary.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?