Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kebappe już może być spokojny o złotą piłkę, której nie dostanie. To klątwa za to, że żabojady nie dały piłki Robercikowi.
2
Za 30 to bierzcie Ferrana.
1
Za to co odwalił Ronald Araujo i nie wziął błędu na klate powinien stracić opaskę na rzecz Gundo.
Ter Stegen, Lewandowski, Gundo, Gavi.
1
Skończą w jakieś spalarni śmieci zamiast rozdać dzieciakom. Takie firmy wolą spalić ubrania niż rozdać.
0
@MOLESTA człowieku nas rok temu nie było stać na krychowiaka, a w tym roku jesteśmy w jeszcze gorszej sytuacji, bo nie ma kogo sprzedać.
0
Deko ma kompleks prześcieradeł i musi jak oni sprowadzać fawelarzy, tylko szkoda, że to zawsze są kapiszony.
1
A oni potrafią po angielsku? Co jak kapitanem zostanie Gundo i zacznie do niego szprechać po niemiecku? Kartę mu za to da czy co? XD
0
@preemo barceloński deal
8
Nie było takiej padaki jak za 711 i starego bajeranta.
1
Chłopacy dobrze się pokazują. Może będą jakieś transfery.
6
Szczerze mówiąc myślałem, że to będzie wyglądać gorzej, a nie jest źle.
2
Jakbyśmy mieli Prodiża zamiast Szczawiego w tym roku to byśmy doszli do finału LM.
6
Brakuje Roberta, który dostawiłby nogę.
0
Wypuścić połamanego krakena
0
Tę opaskę to niech sobie na oczy nałoży.
33
Strasznie opaleni ci Holendrzy na murawie, a na trybunach jacyś tacy bladzi.
0
Na wykończona Holandię musi wejść Robercik i zrobić Pio Pio.
2
Dobrze, że w Niemczech gramy to jest dużo naszych, którzy pojechali zbierać truskawki.
To nasze stadiony
0
Dobra Robert już nie udawaj i wchodź na murawę.
3
Coś czuję, że zatyrają Jamala na tych mistrzostwach.
Jest 3:0 to już dawno powinien go ściągnąć. Cały sezon grał do tego całe mistrzostwa będzie grał. Wykończą go jak Pedriego.
1
Jeszcze nam Gundo połamią.
5
Jakimś cudem wszyscy ci pogaci lewacy mieszkają na zamkniętych osiedlach z uzbrojonymi ochroniarzami.
Ciekawe dlaczego?
15
Ja bym wymienił. Felix zawsze coś tam gra, a fawelarz znów by siedział na ławie i w nosie dłubał.
Jak Roque coś tam pokaże to za rok będzie mógł godnie zmieniać Robercika w 70 minucie.
0
@umtiti chłop co się odkleił.
Przecież fati to jest wiecznie połamany i on grał jak paralityk po powrocie.
8
Powinien się spakować, wrócić do Barcelony i pokazać Flickowi ciabattę.
Nie ma sensu tracić zdrowia na imprezie, w której z góry jesteś skazany na porażkę.
0
Zamiast grać mecze towarzyskie to mogli po prostu ćwiczyć zgranie grając w siatkonogę.
0
Byle by szybko Lewy nie wracał do nas po zgrupowaniu, bo tutaj jeszcze bardziej go połamią pseudo lekarze.
0
Prodiż już nie ma kim grać xD
0
Najlepszy piłkarz jak z koziej dupy trąbka.
0
@michalgajdek skoro ma dość toksycznych mediów to tym bardziej nigdy tu nie wróci jako prezes, bo by go zjedli.
Już szybciej zostanie w ManCity jako wysoko postawiony członek i będzie ciągnął petrodolary.