Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Klub/władze pośmiewisko, tylko kibice i piłkarze na tym tracą.
8
Do końca kontraktu będzie, bo nie widać nikogo na horyzoncie kto mógłby mu to i teraz zagrozić.
Wszystkiego najlepszego dla Pana Piłkarza i niech gra jak najdłużej, żeby hejtorów dvpy bolały.
0
@Wiking88 najwidoczniej nie ma budżetu na wypłacenie 60mln tu i teraz, a olmo kupili na raty na 30 lat.
2
Jak co roku, najpierw rzucają dużymi nazwiskami, a na końcu i tak przychodzą płotki albo odrzutki z innych klubów.
2
Czyli nie potrafili dać 60 mln za Nico, ale dadzą 100 za tego? Ciekawe czy dadzą mu gwarancję rejestracji xD
0
@Ronad10 Bo nie przyjdzie. Ja po prostu nie mam założonych różowych okularów i mówie jak jest. Nie żyje w bańce czasów przeszłych.
Jesteśmy klubem z 3 ligi; nie mamy pieniędzy; nasz zarząd może dzielnie walczyć o najgłupszy zarząd z wisła kraków; przyłkarze nie są rejestrowani na sezon i nie mogą grać; nowi piłkarze nie dostają zapewnienia, że zostaną zarejestrowani od 1 meczu; kupowanie niepotrzebnych piłkarzy; renegocjacja kontraktów, bo nas nie stać na ich wypełnienie; przedłużanie kontraktów na chorych warunkach; jesteśmy nikim na runku transferowym - nikt niczego od nas nie chce; w negocjacjach z innymi klubami to niy my dyktujemy warunki, tylko oni; renegocjacja umowy z Nike trwa od pół roku, już w tym "tygodniu"; kasa za Barca One itp.
Czego jeszcze chcesz?
0
@Ronad10 Jak mam inaczej odpowiedzieć na taki głupi zarzut. Trzymam poziom rozmówcy.
0
@Ronad10 idz pocałuj krystynę, którą masz na plakacie nad łóżkiem
0
@Herbert To już wole to, bo oni wiedzą na co się piszą, a nie na bajki sprzedawane przez włodarzy.
10
Dwójka naszych kapitanów, pozycja, którą powinno się otrzymywać za zasługi dla drużyny i klubu. Jeden całuje herb a za chwilę romansuje z Bejernem, a drugi nic nie robi/wiecznie połamany i bierze kosmiczne pieniądze.
Kapitanowie Roland Makdonald i Digi Dong.
1
Był temat sprzedaży praw do nazwy FC Barcelona arabom, żeby sobie mogli tak nazwać klub u siebie. Co o tym sądzicie i ile by mogło dać za to. Jakby dali 200mln co rok przez 5 lat do dobry deal. A taka kwota za taką nazwę to pewnie dla nich jak splunięcie. A dzięki tej dałoby się wyjść z długów. Lepsza taka forma niż sprzedać się definitywnie arabom.
1
@emjot szkoda mi czasu na klikanie shifta, dla hiszpanów
1
@Kinginiesta Mam nadzieję, że już nikt się nie nabierze na barcelońskie wakacje.
0
@taxky jesteśmy przyzwyczajeni co nie?
3
@Cyzix Jak już zaczynasz pisać bzdury to przynajmniej udawaj prawdę.
Najpierw pismaki zaczęły na niego szczuć (wiadomo kto ich nasnał), a że on sobie nie da to po prostu zwinął manatki i idzie tam gdzie go szanują.
33
Wraca tam gdzie go szanują.
Dziękujemy
Zarządowi długi kij od szczoty wiadomo gdzie
0
@Wojtek84 Tym powinni zająć się kibice na miejscu, którzy mają prawo głosu. No, ale oni jak to hiszpanie siedzą na dupie i nic nie robią.
0
@CPuyol Ja bym się nie zdziwił jak to by była prawda, że on chciał mieć gwarancje zarejestrowania od 1 spotkania, a to co wyszło z Olmo pokazuje, że oni takiej gwarancji nie chcieli zapewnić. Nie wiadomo w ogóle kiedy olmo zarejestrują.
0
XD
Niech oni najpierw zarejestrują piłkarzy z pierwszego składu. Banda nieudaczników.
0
@DAM1ANOo najpierw niech zarejestrują olmo
0
@michalgajdek ja mam pytanie.
Był temat sprzedaży praw do nazwy FC Barcelona arabom, żeby sobie mogli tak nazwać klub u siebie. Co o tym sądzicie i ile by mogło dać za to. Jakby dali 200mln co rok przez 5 lat do dobry deal. A taka kwota za taką nazwę to pewnie dla nich jak splunięcie. A dzięki tej dałoby się wyjść z długów. Lepsza taka forma niż sprzedać się definitywnie arabom.
2
Kiedyś była kwestia sprzedania praw do FC Barcelona szmatogłowym, żeby mogli jeden klub u siebie nazwać FC Barcelona. Niech sprzedadzą coś takiego turbanom za 1mld i skończą się problemy finansowe, dla pustynnych biznesmenów to są groszowe sprawy.
0
@bartoszek Pep rozdaje karty w klubie, a u nas głupi i głupszy.
0
Wypchnąć go jak najszybciej z klubu. Śledzik.
1
Trzeba było go wpuścić w zeszłym roku w kilku meczach. Nikt nie da 15mln za dzieciaka, który nic nie pokazał.
4
@Sapos93 chłop jest gwiazdą, wygrał wszystko. Nie da sobie pluć w twarz.
0
@Pustelnik dlatego też śmieje się z ludzi, którzy piszą, że jakby przyszedł Nejmar albo Messi to by klepali po 30 goli. Ludzie porównują ligę amerykańska, w której obrońcy stoją jak czopki do La ligi.
3
@Ronad10 dublet w ten weekend. Hejterzy Robercika i prześcieradła siedzą w norze.
16
Jutro wypuszczą filmik o złych sędziach, będzie płacz.
0
Pierwsze punkty zgubione. Vamos Robercik!