Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To poszaleli xD
Trzeba było wuefistę zwolnić w marcu i dać Flickowi pracować od marca, to by dokładnie wiedział kogo potrzebuje. Nagle by się okazało, że Felix i Cancelo potrafią jednak grać.
Kolejny sezon wegetacji, bo raczej nic nie ugramy.
W pucharze drużyn szpitalnych mamy szanse.
0
@dzefrej234 last dance to miał w Anglii. Teraz to już są tańce hulańce na stypie.
0
@umtiti jak będzie leżał w łóżku to jednak bezzębny rekin lepszy.
2
Pomyśleć, że na La Bambli pisali, że sprzedamy go za mniej niż 60mln, bo się nie opłaca.
Go to trzeba oddać go gdzieś za darmo, żeby nie płacić mu pensji jak nonstop leży w domu.
0
@Yoshi94 nie. Podpisaliśmy olmo, bo wzięliśmy go 10 lat na raty, a za Nico musielibyśmy dać tu i teraz 60mln, a my nawet na papier do kibla nie mamy. To jest jedyny powód.
0
@Messi1000000 żeby ciules myśleli, że gruby ze szwagrem coś robią. A tak naprawdę to tylko pismaki robią szum, a oni pewnie leżą nawaleni.
2
FC Szpital ma dobry skład, brakuje im tylko bramkarza.
4
Wuefista ucz się jak udziela się wywiadów.
0
@slayer jak wszyscy pójdą grać w FC Szpital to żebyśmy nie zostali z 10 zawodnikami na murawie.
1
Niedługo będą mikroskopu używać, żeby nam gole anulować. Szkoda, że zawsze tak nie ma. Poprzednim meczu też nam nie dali karnego z tego co pamiętam.
1
Głupio wyszło Oriol, ale mógłbyś wrócić?
7
Nie piłkarze a rzeźnicy.
Gdyby to był inni zawodnik innego klubu o innym kolorze skóry to by sam tebas walił w bębny
9
Niemiecki pociąg leci na pełnej kur..
Następny przystanek Real Valladolid
3
Ferrana to nawet za 15mln pogonić, bo nikt nie da więcej. Za tyle kupić kogoś na lewą stronę, albo na defensywnego pomocnika.
2
@nike007 przecież presuje i biega bez piłki. Żólty zabrałmu gola i karnego.
1
Pedriego jeszcze połamali, a ten mu daje żółtą.
KRYMINAŁ!
4
Chłop sobie ręką dotyka i 0 reakcji.
0
@KondiCules Tak jak Robercik posadził Roque
3
Widać, że nie spuszczamy glowy po straceniu gola jak to było rok temu.
Teraz jest kilka żolnierskich słow i jazda do przodu.
2
Mamy to.
Jeszcze jedna!
2
Jakby tego Wiliamsa sprowadzić to już atak byłby niezły.
1
Znów mu zabrali gola. Madryciarze wysłali przelew.
Maszyna się nie zatrzyma jedzie dalej.
2
Pan Flick obudził bestię ze Znicza Pruszków.
Pan Piłkarz 4 vs 0 najlepszy atak w historii piłki nożej
4
Teraz jeszcze LEwy i lecimy po 3 pkt. Flick tam im po niemiecku kilka słów powiedział i raz dwa zaczeli grać.
4
Niech Gruby dzowni po Szczesnęgo on by na 100% bronił lepiej niż ten niemiecki manekin.
2
W przerwie Flick odpali przemowe po niemiecku i po przerwie odpalamy niemiecki czołg
0
Widać rezultaty treningów Lewego. Chłopa dotknął palcem, a ten się przewraca.
3
Sam mu się na łokieć pcha i jeszcze się burzy.
0
@MajkiYB Jak ty porównujesz tamtą maszynę do tego zespołu? My gramy 17 letnimi dziećmi.
2
Za Ter Stegena mogliby postawić manekina i nikt by nie zauwżył różnicy.