1

To poszaleli xD
Trzeba było wuefistę zwolnić w marcu i dać Flickowi pracować od marca, to by dokładnie wiedział kogo potrzebuje. Nagle by się okazało, że Felix i Cancelo potrafią jednak grać.
Kolejny sezon wegetacji, bo raczej nic nie ugramy.
W pucharze drużyn szpitalnych mamy szanse.

0

@dzefrej234 last dance to miał w Anglii. Teraz to już są tańce hulańce na stypie.

0

@umtiti jak będzie leżał w łóżku to jednak bezzębny rekin lepszy.

2

Pomyśleć, że na La Bambli pisali, że sprzedamy go za mniej niż 60mln, bo się nie opłaca.
Go to trzeba oddać go gdzieś za darmo, żeby nie płacić mu pensji jak nonstop leży w domu.

0

@Yoshi94 nie. Podpisaliśmy olmo, bo wzięliśmy go 10 lat na raty, a za Nico musielibyśmy dać tu i teraz 60mln, a my nawet na papier do kibla nie mamy. To jest jedyny powód.

0

@Messi1000000 żeby ciules myśleli, że gruby ze szwagrem coś robią. A tak naprawdę to tylko pismaki robią szum, a oni pewnie leżą nawaleni.

2

FC Szpital ma dobry skład, brakuje im tylko bramkarza.

4

Wuefista ucz się jak udziela się wywiadów.

0

@slayer jak wszyscy pójdą grać w FC Szpital to żebyśmy nie zostali z 10 zawodnikami na murawie.

1

Niedługo będą mikroskopu używać, żeby nam gole anulować. Szkoda, że zawsze tak nie ma. Poprzednim meczu też nam nie dali karnego z tego co pamiętam.

1

Głupio wyszło Oriol, ale mógłbyś wrócić?

7

Nie piłkarze a rzeźnicy.
Gdyby to był inni zawodnik innego klubu o innym kolorze skóry to by sam tebas walił w bębny

9

Niemiecki pociąg leci na pełnej kur..
Następny przystanek Real Valladolid

3

Ferrana to nawet za 15mln pogonić, bo nikt nie da więcej. Za tyle kupić kogoś na lewą stronę, albo na defensywnego pomocnika.

2

@nike007 przecież presuje i biega bez piłki. Żólty zabrałmu gola i karnego.

1

Pedriego jeszcze połamali, a ten mu daje żółtą.
KRYMINAŁ!

4

Chłop sobie ręką dotyka i 0 reakcji.

0

@KondiCules Tak jak Robercik posadził Roque

3

Widać, że nie spuszczamy glowy po straceniu gola jak to było rok temu.
Teraz jest kilka żolnierskich słow i jazda do przodu.

2

Mamy to.
Jeszcze jedna!

2

Jakby tego Wiliamsa sprowadzić to już atak byłby niezły.

1

Znów mu zabrali gola. Madryciarze wysłali przelew.
Maszyna się nie zatrzyma jedzie dalej.

2

Pan Flick obudził bestię ze Znicza Pruszków.
Pan Piłkarz 4 vs 0 najlepszy atak w historii piłki nożej

4

Teraz jeszcze LEwy i lecimy po 3 pkt. Flick tam im po niemiecku kilka słów powiedział i raz dwa zaczeli grać.

4

Niech Gruby dzowni po Szczesnęgo on by na 100% bronił lepiej niż ten niemiecki manekin.

2

W przerwie Flick odpali przemowe po niemiecku i po przerwie odpalamy niemiecki czołg

0

Widać rezultaty treningów Lewego. Chłopa dotknął palcem, a ten się przewraca.

3

Sam mu się na łokieć pcha i jeszcze się burzy.

0

@MajkiYB Jak ty porównujesz tamtą maszynę do tego zespołu? My gramy 17 letnimi dziećmi.

2

Za Ter Stegena mogliby postawić manekina i nikt by nie zauwżył różnicy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?