0

U21 to łatwa nagroda dla Jamala. Trener roku Xabi albo Carleto. Drużyna roku Madryckie...

0

@szymonekk Grajki niech sobie graja z logo, ja bym z chęcią taką bez loga ponosił.

5

Bez tego logo spotify to by była 10/10

3

Największym rasistą jest sam Vini.

11

On przynajmniej rzucił propozycję, inne legendy się wypięły.

3

Mam nadzieję, że policzyli zęby, żeby nie okazało się, że chłop ma 28 lat a nie 18.

2

Jak to jest, że piłkarze na pierwszym treningu reprezentacji od razu łapią kontuzje?
Oni się tam napirdalają? Grają w siatkonogę?
Kadra FC Szpital się powiększa.

10

@Peciak mistrzostwo europy z brazylią

2

Hola hola, nie odklejamy się jeszcze. Przecież my w połowie sezonu możemy zaliczyć niezlą czkawkę jak większość dostanie transfer do FC Szpital.
Zacznijmy od równej gry w lidze i rotacją zawodników, żeby ich nie połamać.

0

@BISHBASHBOSH tiki-sraka

2

Nic dziwnego. Nie bez powodu nazywany jest wuefistą. Chłopaki macie tutaj piłeczkę i sobie popykajcie, a ja popatrzę.

44

Mam nadzieję, że przez najbliższe kilka lat nie zobczymy DNA barcelony, tylko niemiecki pociąg rozjeżdzający kolejnych rywali.

0

Czemu te prześcieradła zawsze zaczynają strzelać koło 70 minuty.

1

Haha rasista z kartką.

0

Jest nasz tygrys z faweli. Nie zawiedź nas.

1

@kanver_ jak to Robercik mówi on ma ten hiszpański luz

0

Będzie 1:1 i dziadowi będą powoli taczkę szykować.

7

Jeszcze będzie miał okazje nie raz zagrac. Mamy wąską kadre meczową, ale szeroką szpitalną.

1

Oni się pozbędą rasisty wcześniej niż później, tam będzie ostry kwas.


1

Haaland 6 goli, Robert 4 choć mógłby mieć o wiele więcej.
Najlepszy piłkarz na świecie 0. xD

2

Ja jestem zdania, że lepiej mieć dwóch dobrych niż jednego.

10

@BISHBASHBOSH żeby Robert nie wrócił sflaczały. Niech on odpuści sobie tę prezentacje.

0

@picznik oho hejter wracaj na stronę realu.

4

Jak wróci Gavi to my chyba pozbędziemy się obrońców, tam tylko będzie pressing.

0

Gdybyśmy mieli Cancelo i Felixa to coś czuje, że by jeszcze bylo lepiej.

3

Kataloński podziąg z niemieckim maszynistą.

1

Dobrze, że dziś bez jakiś kontyzji czy mikro urazów. Czysty mecz i genialny wynik.

1

Przypomnijcie co pisaliśmy rok temu jak wuefista był dyrygentem.

1

Co tu się dzieje..

3

Jutro Trygrys z faweli strzeli Realowi i będzie impreza xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?