Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
U21 to łatwa nagroda dla Jamala. Trener roku Xabi albo Carleto. Drużyna roku Madryckie...
0
@szymonekk Grajki niech sobie graja z logo, ja bym z chęcią taką bez loga ponosił.
5
Bez tego logo spotify to by była 10/10
3
Największym rasistą jest sam Vini.
11
On przynajmniej rzucił propozycję, inne legendy się wypięły.
3
Mam nadzieję, że policzyli zęby, żeby nie okazało się, że chłop ma 28 lat a nie 18.
2
Jak to jest, że piłkarze na pierwszym treningu reprezentacji od razu łapią kontuzje?
Oni się tam napirdalają? Grają w siatkonogę?
Kadra FC Szpital się powiększa.
10
@Peciak mistrzostwo europy z brazylią
2
Hola hola, nie odklejamy się jeszcze. Przecież my w połowie sezonu możemy zaliczyć niezlą czkawkę jak większość dostanie transfer do FC Szpital.
Zacznijmy od równej gry w lidze i rotacją zawodników, żeby ich nie połamać.
0
@BISHBASHBOSH tiki-sraka
2
Nic dziwnego. Nie bez powodu nazywany jest wuefistą. Chłopaki macie tutaj piłeczkę i sobie popykajcie, a ja popatrzę.
44
Mam nadzieję, że przez najbliższe kilka lat nie zobczymy DNA barcelony, tylko niemiecki pociąg rozjeżdzający kolejnych rywali.
0
Czemu te prześcieradła zawsze zaczynają strzelać koło 70 minuty.
1
Haha rasista z kartką.
0
Jest nasz tygrys z faweli. Nie zawiedź nas.
1
@kanver_ jak to Robercik mówi on ma ten hiszpański luz
0
Będzie 1:1 i dziadowi będą powoli taczkę szykować.
7
Jeszcze będzie miał okazje nie raz zagrac. Mamy wąską kadre meczową, ale szeroką szpitalną.
1
Oni się pozbędą rasisty wcześniej niż później, tam będzie ostry kwas.
1
Haaland 6 goli, Robert 4 choć mógłby mieć o wiele więcej.
Najlepszy piłkarz na świecie 0. xD
2
Ja jestem zdania, że lepiej mieć dwóch dobrych niż jednego.
10
@BISHBASHBOSH żeby Robert nie wrócił sflaczały. Niech on odpuści sobie tę prezentacje.
0
@picznik oho hejter wracaj na stronę realu.
4
Jak wróci Gavi to my chyba pozbędziemy się obrońców, tam tylko będzie pressing.
0
Gdybyśmy mieli Cancelo i Felixa to coś czuje, że by jeszcze bylo lepiej.
3
Kataloński podziąg z niemieckim maszynistą.
1
Dobrze, że dziś bez jakiś kontyzji czy mikro urazów. Czysty mecz i genialny wynik.
1
Przypomnijcie co pisaliśmy rok temu jak wuefista był dyrygentem.
1
Co tu się dzieje..
3
Jutro Trygrys z faweli strzeli Realowi i będzie impreza xD