Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pena jak pieniek oczy zamknął i liczy na szczęście.
0
Mam nadzieję, że te zakulisowe rozgrywki nie będą nas kosztować mistrzostwa. Możliwe, że czekają na 2-3 słabe spotkania Peni, żeby mieć pretekst wywalenia go na ławę.
1
@Krystian1588 mógł zatrudnić pepe, to by ugryzł suareza w rękę a nie tylko go odepchnął
6
Monaco powinno być ukarane, bo mają trenera ADOLFA HUTLERA.
1
To to już jest jakaś paranoja. Rozumieć mieć ochroniarzy, ale to co messi odwala to jest chore.
1
@oddychaj kolego, a u nas to nie grały z ogórkami z dołu tabeli?
0
@Joeblack1989 święta prawda statystyk.
LM też dla robercika.
Ludzie pamiętają zdobywane puchary, a nie jaka była rzeczywistość.
2
@Stinger_ tylko lewy miał przez rok czy dwa taka drużynę jak Suarez przez cały czas, a i tak lewy lepszy. Suarez tylko 2x król strzelców ligi. Raz La lagi raz PL. Do tego Suarez może mu buty czyścić w LM.
0
Lewy wycisnął z kariery maks co mógł jako Polak.
Dopiero w wieku 22 lat trafił do dobrego zespołu, a w wieku 26 lat do topowego.
Patrząc na innych do których go porównują to stracił minimum 6 lat.
1
Flick się nie zna, na la bambli pisali, że to drewniak i od sęka mu się odbija.
0
@dawidbudzik było zdjęcie jak carletto bierze go za rękę i ciągnie jak niesfornego dzieciaka, ale nie wiem czy to z tego meczu czy z jakiegoś innego xD
30
Vini śmieje się z sędziego. Nic
Jude wyzywa sędziego. Nic
Rafinia się odezwie. No elo masz tu kartonik xD
0
Wiadomo o co chodzi z ręką Robercika?
3
Jak czytam komentarze o Torre to jeden rabin powie ogór, a drugi rabin powie pan piłkarz.
0
@kuz Digi Dong to będzie człapał. Ostatnio jak wrócił to czlopal. Ciekawe czy tempo Flicka go nie połamie.
1
@Wojtek84 komentarz tragedia
2
"Od sęka się odbiło. "
Pan Piłkarz! Trofeum Panini już ma właściciela.
5
No dajcie spokój na jeden mecz dzieciakowi. Serio nie ma nikogo kto by mógł wejść na jego pozycję?
1
Deco: Tak Peniek będziesz teraz bronił, tak zapewniam cię.
Tymczasem Laporta: Wojtuś ty się nie martw, jest podpisik jest brameczka.
2
Ciekawe kiedy zagra pierwszy mecz. Pewnie chwilę będzie musiał poćwiczyć i dojść do formy i wskakuje między słupki.
0
Dam małego tipa prześcieradłom, niech dadzą opaskę Viniemu to będzie mógł dyskutować. Tylko taki kapitan to rozwali szatnie od środka ;)
4
Ciekawe kiedy może zagrać pierwszy mecz. Niech mu Flick palić nie zabroni, bo jeszcze organizm szoku dostanie i chłop przestanie piłkę łapać.
1
@zwolaczek po drugiej stronie barykady też piszą o naszych meczach.
34
Młody już się uczy zachowań typowo madryckich. Wie, że więcej może i sobie na to pozwala. Raz drugi by dostali czerwoną to by się nauczyli grać z ludźmi.
2
@Marcin91fcb szkoda, że Zieliński tutaj nie trafił on by też się sprawdził.
0
@SirChuck Lewy, kane, haaland, bez podań prawdziwa 9 nie istnieje. To nie jest messi czy ronaldo, którzy nie dostawiali tylko "sęka".
Mbape grał w lidze farmerskiej i kręcił liczby w drużnie o 3 poziomy lepszej od innych w lidze. Haaland przeszedł weryfikacje w niemczech, a teraz bije rekordy w anglii.
Jamal to nie profil goleadora i nie będzie miał takich statystyk jak ronaldo czy messi.
Zagrożeniem dla nich jest Haaland, jeżeli zostanie w city i city nie spadnie do 5 ligii. Nawet żółw nie jest dla niego zagrożeniem.
4
Niech ktoś powie szwagrom, żeby mu pozwolili na szlugi będzie deal.
0
Będzie przekręt jak w 2023. Wtedy Haalandowi zabrali balona.
2
@SirChuck Ludzie zapomieli, że jeszcze istnieje Haaland i to on jest na najlepszej drodze do zostania kolejną wybitną jednostką. To on jako jedyny dorównuje im w liczbach grając w najsilniejszej lidze.
O nim jest cicho, bo sam nie jest medialny ani nie jest kontrowersyjny i nie stoją za nim psychofanatyczne media.
1
Trzeba było sprzedać jak dawali 20 czy 25 za niego. Nie bez powodu wuefista go nie chciał, a Flick wolał postawić na dzieciaki ze szkółki. Tutaj nawet od sęka się nie odbija.