2

Pena jak pieniek oczy zamknął i liczy na szczęście.

0

Mam nadzieję, że te zakulisowe rozgrywki nie będą nas kosztować mistrzostwa. Możliwe, że czekają na 2-3 słabe spotkania Peni, żeby mieć pretekst wywalenia go na ławę.

1

@Krystian1588 mógł zatrudnić pepe, to by ugryzł suareza w rękę a nie tylko go odepchnął

6

Monaco powinno być ukarane, bo mają trenera ADOLFA HUTLERA.

1

To to już jest jakaś paranoja. Rozumieć mieć ochroniarzy, ale to co messi odwala to jest chore.


1

@oddychaj kolego, a u nas to nie grały z ogórkami z dołu tabeli?

0

@Joeblack1989 święta prawda statystyk.
LM też dla robercika.
Ludzie pamiętają zdobywane puchary, a nie jaka była rzeczywistość.

2

@Stinger_ tylko lewy miał przez rok czy dwa taka drużynę jak Suarez przez cały czas, a i tak lewy lepszy. Suarez tylko 2x król strzelców ligi. Raz La lagi raz PL. Do tego Suarez może mu buty czyścić w LM.

0

Lewy wycisnął z kariery maks co mógł jako Polak.
Dopiero w wieku 22 lat trafił do dobrego zespołu, a w wieku 26 lat do topowego.
Patrząc na innych do których go porównują to stracił minimum 6 lat.

1

Flick się nie zna, na la bambli pisali, że to drewniak i od sęka mu się odbija.

0

@dawidbudzik było zdjęcie jak carletto bierze go za rękę i ciągnie jak niesfornego dzieciaka, ale nie wiem czy to z tego meczu czy z jakiegoś innego xD

30

Vini śmieje się z sędziego. Nic
Jude wyzywa sędziego. Nic
Rafinia się odezwie. No elo masz tu kartonik xD

0

Wiadomo o co chodzi z ręką Robercika?

3

Jak czytam komentarze o Torre to jeden rabin powie ogór, a drugi rabin powie pan piłkarz.

0

@kuz Digi Dong to będzie człapał. Ostatnio jak wrócił to czlopal. Ciekawe czy tempo Flicka go nie połamie.

1

@Wojtek84 komentarz tragedia

2

"Od sęka się odbiło. "
Pan Piłkarz! Trofeum Panini już ma właściciela.

5

No dajcie spokój na jeden mecz dzieciakowi. Serio nie ma nikogo kto by mógł wejść na jego pozycję?

1

Deco: Tak Peniek będziesz teraz bronił, tak zapewniam cię.
Tymczasem Laporta: Wojtuś ty się nie martw, jest podpisik jest brameczka.

2

Ciekawe kiedy zagra pierwszy mecz. Pewnie chwilę będzie musiał poćwiczyć i dojść do formy i wskakuje między słupki.

0

Dam małego tipa prześcieradłom, niech dadzą opaskę Viniemu to będzie mógł dyskutować. Tylko taki kapitan to rozwali szatnie od środka ;)

4

Ciekawe kiedy może zagrać pierwszy mecz. Niech mu Flick palić nie zabroni, bo jeszcze organizm szoku dostanie i chłop przestanie piłkę łapać.

1

@zwolaczek po drugiej stronie barykady też piszą o naszych meczach.

34

Młody już się uczy zachowań typowo madryckich. Wie, że więcej może i sobie na to pozwala. Raz drugi by dostali czerwoną to by się nauczyli grać z ludźmi.

2

@Marcin91fcb szkoda, że Zieliński tutaj nie trafił on by też się sprawdził.

0

@SirChuck Lewy, kane, haaland, bez podań prawdziwa 9 nie istnieje. To nie jest messi czy ronaldo, którzy nie dostawiali tylko "sęka".
Mbape grał w lidze farmerskiej i kręcił liczby w drużnie o 3 poziomy lepszej od innych w lidze. Haaland przeszedł weryfikacje w niemczech, a teraz bije rekordy w anglii.
Jamal to nie profil goleadora i nie będzie miał takich statystyk jak ronaldo czy messi.
Zagrożeniem dla nich jest Haaland, jeżeli zostanie w city i city nie spadnie do 5 ligii. Nawet żółw nie jest dla niego zagrożeniem.

4

Niech ktoś powie szwagrom, żeby mu pozwolili na szlugi będzie deal.

0

Będzie przekręt jak w 2023. Wtedy Haalandowi zabrali balona.

2

@SirChuck Ludzie zapomieli, że jeszcze istnieje Haaland i to on jest na najlepszej drodze do zostania kolejną wybitną jednostką. To on jako jedyny dorównuje im w liczbach grając w najsilniejszej lidze.
O nim jest cicho, bo sam nie jest medialny ani nie jest kontrowersyjny i nie stoją za nim psychofanatyczne media.

1

Trzeba było sprzedać jak dawali 20 czy 25 za niego. Nie bez powodu wuefista go nie chciał, a Flick wolał postawić na dzieciaki ze szkółki. Tutaj nawet od sęka się nie odbija.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?