Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub96 należy wspomieć, że to jest cytat Maksymiliana Werstapenowicza o Hamiltonie.
0
Bobusia połamia i kto niby będzie u nas grał na 9?
0
@kuz Ale my zawszem mamy siły na 10-15 minut, a potem do przerwy nas gnoją, druga połowa wygląda jak pierwsza.
1
Na bramce powinien stać bułka, ale tutaj jest chora kolejka. Broni ten który czeka dłużej niż ten, który jest w formie.
0
Bobuś weź przykład z Wojtusia i daj sobie spokój z tymi asami.
2
Jam bym go do szafy z macierewiczem wsadził i niech tam siedzi dopóki nie wyzdrowieje w 100%. On jest w gorącej wodzie kąpany i pewnie chciałby grać na boisku o kulach.
0
@addept przecież w reprezentacji nie ma kto lepiej gra, tylko kto jest wyżej w hierarchii. To już było wałkowane.
0
@Elvisek no i miał rację. Gdzie byli dzieciaki 4 lata temu a gdzie był Zieliński.
0
Czyli real potrafi się dogadać, żeby nie powoływać najlepszego piłkarza do reprezentacji, a my nie możemy się dogadać, żeby zostawili dzieciaki w domu, albo dali im mniej grać.
0
@19Macio93 przecież tak wygląda piłka nożna w wykonaniu pań. Dlatego też chcą znównania płac z mężczyznami.
0
@zaky274 XD to tak jakbyś powiedział, że Grosicki wymiata w ekstraklasie i został zawodnikiem roku i czy zdecyduje się wrócić grać do europy. To ten sam poziom piłki.
4
Polscy dziennikarze nie potrafia zadawać ciekawych pytań, jak już taki się znajdzie to traci akredytacje ;)
Gdybyśmy grali przeciwko argentynie zadaliby dokładnie te same pytania, tylko zmienili by nazwisko.
1
@pasquda wszystko zgodnie z planem, to pień drewna
6
@LinekMichal siedzi w norze, może nie wyjść w tym roku jak Bobuś będzie tak strzelał.
0
Pieniek XD jeden strzał 1 gol xD Wojtuś wskakuj do bramki po pierwszej połowie.
2
Bestia z Delty Warszawa.
1
Drewniany Bobus > galaktyczny atak XD
1
Od sęka się odbiło.
Booooobuś!! Będzie klepał brameczki do 40stki.
0
Nasi powinni się uczyć jak łapać kontuzje.
Robert daj sobie spokój z reprezentacją i postrzelają wojtusowi na bramkę.
0
@JoeSatriani To zależy co pokaże do stycznia. Jak pokaże tyle co przez ostatnie 3 lata to wystawić za bramę z rekinem.
4
Powoli, powoli i większością w Barcelonie będą Polacy ;)
18
Bardzo. Wszyscy wiedzieli, że Bobuś jeszcze zostanie. Nie ma nikogo kto by miał go zastąpić, ostatni wojak siedział na ławie i grzebał w nosie pół roku, a teraz zweryfikowała go nawet Legia XD
Bobuś był zawsze w formie, tylko wuefista go stłamsił swoim brakiem profesjonalizmu.
4
Wystawić z walizkami za bramę z napisem "na sprzedaż".
16
Trzeba było go sprzedawać jak dawali za niego 20 czy 25mln. Po tym sezonie nikt nie da za niego więcej niż 5 i to dlatego bo siedział na ławce barcelony.
0
@Sebolinho wychodzą z nor tylko jak Bobusiowi przytrafi się niecelny strzał na bramkę, a potem znów uciekają do nory
3
Za rok tygrys z faweli do rakowa.
Bobuś czeka na przeprosiny od tych co go wyzywali i wychwalali fawelarza widząc tylko jego filmiki na youtube.
4
Mekambe strzelał na zawołanie farmerom z francji, a teraz schodzi z boiska ze spuszczoną głową xD
Farmerzy pokonali galaktyczny atak realu.
46
XDDDD Najlepszy atak w historii footballu i nie potrafi strzelić gola bez karnego xDDDDDDDDD
0
@lioney10 60 minuta pierwszy gol, 75 minuta drugi i do domu
0
@Kaziol47 myślę, że rekin szybciej biega od tego spasionego klauna i nie jest takim hamulcowym jak tamten akrobata od fikołków na murawie.