Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kaziol47 myślę, że rekin szybciej biega od tego spasionego klauna i nie jest takim hamulcowym jak tamten akrobata od fikołków na murawie.
0
@Kidd Musiki wódkowe są wynikiem przepisów, które wprowadzili czyli kaucja na małpki, której nie można odzyskać.
Nie od dziś wiadomo, że polską rządzą debile.
0
Wojtuś uważaj na grubego bajeranta.
0
@4Fabregas4 do mentalności messiego mu jeszcze daleko, ciągle jest w grze i nie bije farmerów.
1
Nikt normalny nie chce spasionego leniwego klauna, który od kilku lat już nie gra.
1
I tak przybiegną odklejency, którzy napiszą, że Suarez był lepszy xD
0
@Emial22 footballia eu masz stare mecze
7
Pieńkowi to by nawet Ferran strzelił.
3
2 tygodnie temu mówiło się o operacji Digi Donga a on dziś biega jak sarenka.
8
@dawidbudzik tak bo zawodnicy wola przegrywać przez kolegę
2
@AxelF szybko biegał, a rekinowi się nawet biegać nie chce
2
Ja bym takiego dumbele zobaczył u nas pod skrzydłami Flicka. Jakby go wymienić za takiego rekina basenowego to brać z pocałowaniem dłoni.
25
XD wiesz kim ja jestem? Wiesz? Ściągnęli mnie z faweli, żebym pogonił drewnianego emeryta z Polski, a to on mnie pogonił.
Jezu jaki buc xD
3
Bobuś daj sobie spokój z tymi patałachami. Dawaj do klubiku trenować, trofeum panini czeka na ciebie. Wojtusiowi, ktoś musi strzelać na bramkę.
3
Wojtuś ma ten mityczny luz, o którym Bobuś mówił. On szybko zaklimatyzuje się w szatni. Wątpie, żeby z nim jakieś kwasy były. On zna swoją wartość i nie musi nikomu nic na siłę udowadniać.
1
Zawsze cieszy meltdown Kamila Gały na twitterze.
5
@SuperPatsonFCB w ekstraklasie to śmiesznie wygląda jak grajki po meczu przychodzą na wychowawcze pogadanki od imbecyli xD jeszcze ich muszą przepraszać za grę
39
To tak jakby Ferran sprzeciwiał się przyjściu Haalanda po kontuzji Robercika.
Pieniek ma tyle do gadania co zeszłoroczny śnieg.
1
@Gekon nasza korupcja wyszła po 20 latach, skąd wiesz czy ta nie wyjdzie po tylu.
0
Jakby przyszła oferta to od razu spakować i chłopa wystawic za bramę. Tylko znając szwagrów kasę by przepierdzielili na kolejną szklankę.
1
Gdyby Digi Dong był zdrowy i pokazywał coś na murawie to nikt o nic by się go nie czepial, w szczególności na tle dzieciaków to też nie trzeba być asem, żeby zabłysnąć.
Jak grał między kontuzjami to czlapal, ale czy to było jego nastawienie czy wina wuefisty, tego się dowiemy niedługo.
0
@GREGRTS a to Flicka wina, że ma taką wąską kadre zbudowana z dzieci.
0
@Ris93PL też prawda
0
@visca_josef idealnie nadawałby się do USA, taki sam poziom jak ekstraklasa tylko lepsza kasa
1
O tym samym wczoraj pomyślałem.
Alonso is back
5
Ferran to powinien na piechotę wracać.
1
Dzieciak jak zwykle dowozi.
3
Mamy jeden skład i nic więcej po za tym. Jak Flickr wymienia kilku graczy to wszystko się sypie.
5
Ferrana pozbyć się za wszelką cenę, brać ile dają. Lepiej już dzieciaka z akademii wpuścić.
0
Trzeba było trzymać tego Faye i go sprawdzić, a nie go sprzedawać.