2

Oho Digi Dong. Ciekawe czy wytrzyma tempo spotkania.

2

Jak w sobotę jeszcze przejedziemy się po prześcieradłach to będzie pięknie.

0

@PiotrR digi donga jak najszybciej sie pozbyć za wszelką cenę. On już nigdy nie wróci do regularnego grania.

1

@FabianekMrozek tam też jest wuefista na emeryturze

1

@Hosh szkoda, że już w marcu nie przyszedł Flickr. Straciliśmy tyle miesiecy przez szwagrów i wuefisty

0

Ale bestia z faweli. Vini może się schować.

2

Bobuś jak zwykle idealnie, tak gdzie powinien być i cyk odbicie od sęka.

0

Szczęsny nawet by się nie musiał wyciągać i by to złapał.

0

Ale oni byli wysoko ustawieni jak my xD myślałem, że oni będą grać tylko na środku pola.

0

@Pz strims in jest

0

Wygrana będzie milym zaskoczeniem, ale Bajern przegrał z Aston Villą, więc mamy szanse.
Ja liczę na remis.
Jest spora liczba graczy, którzy wchodzą na ostatnie 10-15 minut, no i szpital duży.
Na bramce mamy kogo mamy. Wystarczy, że strzelą w światło bramki i można spodziewać się gola.

0

Ja tam będę się cieszył z remisu. Ale mentalnie jestem przygotowany na parady ręcznika.

0

Ten co zrobił... jak w fifie 98 XD rajd przez całe boisko i strzał.

4

Przyszedłem było 2:0, poszedłem i wrociłem i jest 2:2. Było tak pięknie.

0

Mam nadzieję, że odejdzie jak najszybciej, bo w ogóle nie pasuje do drużyny. Kolejny najemnik, ale on to nawet do pracy się nie garnie.
Znając życie wróci zagra dwa dobre mecze i większość zapomni jaki jest z niego obibok.

2

@gukwa Serio? Proponujesz komuś samobójstwo? Kolega to chyba mógłby odpocząć @michalgajdek
Musisz mieć niezłą papkę między uszami. Widać, że nawet czytać nie potrafisz i nikt nie ocenia jego jako piłkarza.

1

@Casiarz Ci, którzy narzekają na Bobusia to ci sami, którzy by chcieli powrotu messiego, bo człapie w kartoflanej lidze i gra w drużynie na którą poszło więcej kasy niż całe mls jest warte.

6

@gukwa co ty gadasz. Szwagry najpierw zwolniły wuefistę, a później znów go zatrudnili, żeby go zwolnić 2 miesiące później. Zamiast już w lutym-marcu zatrudnić Flicka. Nikt nie wie jakby się spisywali oriol, Felix, cancelo pod skrzydłami Flicka.

0

Flick od razu uznał, że mecz z bajernem można sobie odpuścić i skończy karierę ręcznika.

0

Hahaha jakie drewno między słupkami.
Przecież Bajern będzie strzelał jak do kaczek

2

Pieniek miał jedną akcję i to prawie zwalił xD

4

Rok temu to człowiek tylko się wkurwiał jak oglądał tę stypę, a teraz aż się sama morda cieszy

3

Niech Flick ściąga Rafinie w przerwie, niech on ma trzyma siły na prześcieradła.

0

Mogliby przetestować Pieńka, bo jego nawet nie można ocenić, bo nie ma co robić.

0

Zatańczył Bobuś! Cza cza cza!

0

@LinekMichal no właśnie. Przecież jak oni atakują to ci obrońcy stoją w miejscu jak pachołki. Tam się od nich piłka odbija.
Inter Miami to drugie Manchester City. Wywalili gigantyczny hajs, żeby wygrać ligę.

0

@dariooo przecież tam Polak ma już 15 goli.

1

@Wiking88 przecież on gra w lidze na poziomie ekstraklasy.

9

"Juan Angulo ma dopiero 16 lat, a już mierzy 193 centymetry"
Patrząc na tę bramkę to oni wszyscy jacyś tacy olbrzymi.
Kupić go za groszę i wysłać do akademii, bo skończy się jak z tygrysem z faweli, który ma 0 techniki.

0

@VegetaPolska no konar zapłonął i od razu było to widać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?