Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Oho Digi Dong. Ciekawe czy wytrzyma tempo spotkania.
2
Jak w sobotę jeszcze przejedziemy się po prześcieradłach to będzie pięknie.
0
@PiotrR digi donga jak najszybciej sie pozbyć za wszelką cenę. On już nigdy nie wróci do regularnego grania.
1
@FabianekMrozek tam też jest wuefista na emeryturze
1
@Hosh szkoda, że już w marcu nie przyszedł Flickr. Straciliśmy tyle miesiecy przez szwagrów i wuefisty
0
Ale bestia z faweli. Vini może się schować.
2
Bobuś jak zwykle idealnie, tak gdzie powinien być i cyk odbicie od sęka.
0
Szczęsny nawet by się nie musiał wyciągać i by to złapał.
0
Ale oni byli wysoko ustawieni jak my xD myślałem, że oni będą grać tylko na środku pola.
0
@Pz strims in jest
0
Wygrana będzie milym zaskoczeniem, ale Bajern przegrał z Aston Villą, więc mamy szanse.
Ja liczę na remis.
Jest spora liczba graczy, którzy wchodzą na ostatnie 10-15 minut, no i szpital duży.
Na bramce mamy kogo mamy. Wystarczy, że strzelą w światło bramki i można spodziewać się gola.
0
Ja tam będę się cieszył z remisu. Ale mentalnie jestem przygotowany na parady ręcznika.
0
Ten co zrobił... jak w fifie 98 XD rajd przez całe boisko i strzał.
4
Przyszedłem było 2:0, poszedłem i wrociłem i jest 2:2. Było tak pięknie.
0
Mam nadzieję, że odejdzie jak najszybciej, bo w ogóle nie pasuje do drużyny. Kolejny najemnik, ale on to nawet do pracy się nie garnie.
Znając życie wróci zagra dwa dobre mecze i większość zapomni jaki jest z niego obibok.
2
@gukwa Serio? Proponujesz komuś samobójstwo? Kolega to chyba mógłby odpocząć @michalgajdek
Musisz mieć niezłą papkę między uszami. Widać, że nawet czytać nie potrafisz i nikt nie ocenia jego jako piłkarza.
1
@Casiarz Ci, którzy narzekają na Bobusia to ci sami, którzy by chcieli powrotu messiego, bo człapie w kartoflanej lidze i gra w drużynie na którą poszło więcej kasy niż całe mls jest warte.
6
@gukwa co ty gadasz. Szwagry najpierw zwolniły wuefistę, a później znów go zatrudnili, żeby go zwolnić 2 miesiące później. Zamiast już w lutym-marcu zatrudnić Flicka. Nikt nie wie jakby się spisywali oriol, Felix, cancelo pod skrzydłami Flicka.
0
Flick od razu uznał, że mecz z bajernem można sobie odpuścić i skończy karierę ręcznika.
0
Hahaha jakie drewno między słupkami.
Przecież Bajern będzie strzelał jak do kaczek
2
Pieniek miał jedną akcję i to prawie zwalił xD
4
Rok temu to człowiek tylko się wkurwiał jak oglądał tę stypę, a teraz aż się sama morda cieszy
3
Niech Flick ściąga Rafinie w przerwie, niech on ma trzyma siły na prześcieradła.
0
Mogliby przetestować Pieńka, bo jego nawet nie można ocenić, bo nie ma co robić.
0
Zatańczył Bobuś! Cza cza cza!
0
@LinekMichal no właśnie. Przecież jak oni atakują to ci obrońcy stoją w miejscu jak pachołki. Tam się od nich piłka odbija.
Inter Miami to drugie Manchester City. Wywalili gigantyczny hajs, żeby wygrać ligę.
0
@dariooo przecież tam Polak ma już 15 goli.
1
@Wiking88 przecież on gra w lidze na poziomie ekstraklasy.
9
"Juan Angulo ma dopiero 16 lat, a już mierzy 193 centymetry"
Patrząc na tę bramkę to oni wszyscy jacyś tacy olbrzymi.
Kupić go za groszę i wysłać do akademii, bo skończy się jak z tygrysem z faweli, który ma 0 techniki.
0
@VegetaPolska no konar zapłonął i od razu było to widać.