Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będzie przekręt jak w 2023. Wtedy Haalandowi zabrali balona.
2
@SirChuck Ludzie zapomieli, że jeszcze istnieje Haaland i to on jest na najlepszej drodze do zostania kolejną wybitną jednostką. To on jako jedyny dorównuje im w liczbach grając w najsilniejszej lidze.
O nim jest cicho, bo sam nie jest medialny ani nie jest kontrowersyjny i nie stoją za nim psychofanatyczne media.
1
Trzeba było sprzedać jak dawali 20 czy 25 za niego. Nie bez powodu wuefista go nie chciał, a Flick wolał postawić na dzieciaki ze szkółki. Tutaj nawet od sęka się nie odbija.
11
Wreszcie ktoś przeczytał komentarze
1
Tak jak nie odmawia się Ferrari to też nie odmawia się Barcelonie. Dawaj szluga sobie zapalisz i złapiesz kilka piłeczek.
3
Wszystkie szklanki i dzieciaki powinny został w meblościance. Taki mecz to przepchnąć 1:0 i zrobić kolejnego transferu do FC Szpital.
2
Czemu takich czopów nie degradują do niższej ligi, skoro wiadomo, że się nie nadają do sędziowania.
5
@Flyingbetoniarka Mats ale my tylko żartowaliśmy, weź wracaj nie rób pranka.
33
Za ataki na nogi dzieciaka takie, żeby złapał kontuzje powinny polecieć 2 czerwone.
Dzieciak robi ich jak chce to czopkom nerwy puszczają.
1
@viscabee9 na punkcie jednego, który wszędzie widzi spisek.
Poza tym rasizm nie tylko odnosi się do czarnych.
23
Na innym stadionie to już by była konferencja poświęcona rasizmowi.
1
Dawajcie jeszcze 1 XD Ciuch Ciuch
0
Jeszcze czas na 2 gole
0
Uff. Jest jakiś margines błędu.
0
Czemu oni nie wracają? Czemu stoją jak słupy
1
Widać, że czym ciemniejszy piłkarz tym ma większe fory. Gdyby to było na odwrót to już byłby karny.
0
Co ten murzyn zrobił lewemu? Po kręgosłupie mu przeszedł
0
Problem jest taki, że nas nie stać na Szczęsnego.
6
W listopadzie Flick będzie grał na boisku, bo nie będzie piłkarzy.
0
Kolejny zasila skład FC Szpital.
4
I co Hejterzy? Znów od sęka się odbiło? XD
1
Mam nadzieję, że szybko wyjdziemy na prowadzenie i w połowie będą zmiany. Mamy jedną 11, jak będziemy cały czas grali tymi samymi to w listopadzie sam Flick będzie grał w pomocy.
1
@mekston fasolarza to powinni wsadzić w kontener i wysłać do Meksyku.
0
@kombo13 Puma go sponsoruje, gdyby to był adidas to by białego prześcieradła nie zdejmował
1
60-70 minuta strzela pierwszego gola. Zawsze tak jest
2
Oczywiście gównoburza. To zwykły wyraz Zbawienie. Rozumiem, że Niemcy już nie mogą używać swojego języka, bo wszystko kojarzy się z austriackim malarzem.
Przypominam, że trener Monaco to Adi Hutler. Kojarzy wam się z czymś? No mi nie ;)
1
@Natwill daj coś więcej. Nikt ich w siatkę na boisku nie złapał.
6
@tomasthc Szczęsny by przyszedł na rok czy dwa za pół darmo.
4
Za wuefisty po porażce się chichrali aż Gundo był zdziwiony co też powiedział w czasie wywiadu.
Teraz wiedzą, że po porażce ma być stypa i leżenie na grochu.
Szkoda, że kolejny kapitan nie potrafi przyjąć błędu na klatę. Same miękkie faje.
0
@FCBCzarnuH co mieli zrobić ludzie z przodu jak my byliśmy cały czas cofnięci.