0

Będzie przekręt jak w 2023. Wtedy Haalandowi zabrali balona.

2

@SirChuck Ludzie zapomieli, że jeszcze istnieje Haaland i to on jest na najlepszej drodze do zostania kolejną wybitną jednostką. To on jako jedyny dorównuje im w liczbach grając w najsilniejszej lidze.
O nim jest cicho, bo sam nie jest medialny ani nie jest kontrowersyjny i nie stoją za nim psychofanatyczne media.

1

Trzeba było sprzedać jak dawali 20 czy 25 za niego. Nie bez powodu wuefista go nie chciał, a Flick wolał postawić na dzieciaki ze szkółki. Tutaj nawet od sęka się nie odbija.

11

Wreszcie ktoś przeczytał komentarze

1

Tak jak nie odmawia się Ferrari to też nie odmawia się Barcelonie. Dawaj szluga sobie zapalisz i złapiesz kilka piłeczek.

3

Wszystkie szklanki i dzieciaki powinny został w meblościance. Taki mecz to przepchnąć 1:0 i zrobić kolejnego transferu do FC Szpital.

2

Czemu takich czopów nie degradują do niższej ligi, skoro wiadomo, że się nie nadają do sędziowania.

5

@Flyingbetoniarka Mats ale my tylko żartowaliśmy, weź wracaj nie rób pranka.

33

Za ataki na nogi dzieciaka takie, żeby złapał kontuzje powinny polecieć 2 czerwone.
Dzieciak robi ich jak chce to czopkom nerwy puszczają.

1

@viscabee9 na punkcie jednego, który wszędzie widzi spisek.
Poza tym rasizm nie tylko odnosi się do czarnych.

23

Na innym stadionie to już by była konferencja poświęcona rasizmowi.

1

Dawajcie jeszcze 1 XD Ciuch Ciuch

0

Jeszcze czas na 2 gole

0

Uff. Jest jakiś margines błędu.

0

Czemu oni nie wracają? Czemu stoją jak słupy

1

Widać, że czym ciemniejszy piłkarz tym ma większe fory. Gdyby to było na odwrót to już byłby karny.

0

Co ten murzyn zrobił lewemu? Po kręgosłupie mu przeszedł

0

Problem jest taki, że nas nie stać na Szczęsnego.

6

W listopadzie Flick będzie grał na boisku, bo nie będzie piłkarzy.

0

Kolejny zasila skład FC Szpital.

4

I co Hejterzy? Znów od sęka się odbiło? XD

1

Mam nadzieję, że szybko wyjdziemy na prowadzenie i w połowie będą zmiany. Mamy jedną 11, jak będziemy cały czas grali tymi samymi to w listopadzie sam Flick będzie grał w pomocy.

1

@mekston fasolarza to powinni wsadzić w kontener i wysłać do Meksyku.

0

@kombo13 Puma go sponsoruje, gdyby to był adidas to by białego prześcieradła nie zdejmował

1

60-70 minuta strzela pierwszego gola. Zawsze tak jest

2

Oczywiście gównoburza. To zwykły wyraz Zbawienie. Rozumiem, że Niemcy już nie mogą używać swojego języka, bo wszystko kojarzy się z austriackim malarzem.
Przypominam, że trener Monaco to Adi Hutler. Kojarzy wam się z czymś? No mi nie ;)

1

@Natwill daj coś więcej. Nikt ich w siatkę na boisku nie złapał.

6

@tomasthc Szczęsny by przyszedł na rok czy dwa za pół darmo.

4

Za wuefisty po porażce się chichrali aż Gundo był zdziwiony co też powiedział w czasie wywiadu.
Teraz wiedzą, że po porażce ma być stypa i leżenie na grochu.
Szkoda, że kolejny kapitan nie potrafi przyjąć błędu na klatę. Same miękkie faje.

0

@FCBCzarnuH co mieli zrobić ludzie z przodu jak my byliśmy cały czas cofnięci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?