Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeżeli Robertowi odbija się od sęka to co to było? xD
0
@masik86 tylko którym xD
4
Ciekawe kiedy doczekamy się transferu Digi Donga. To jest dopiero kozak.
0
@suszini to czemu można nimi grać w drużynach z facetami? Czemu lecą z tych samych paczek co faceci?
4
Jak oni liczą statystyki pań? Skoro one mają 90 to dzieciaki z akademii powinny mieć po 99.
0
@MAZULI Indywidualnie to nawet Piątek zrobił większa kariere niż tamtejsze gwiazdy.
Niech podziękują PZPNowi jak zatrudniali g0wno tenerów z polski mając kase na kogoś z zagranicy. Woleli to przechlać. Nawałka dostał samograja.
1
@[Oli] wtedy to nawet głupio stali.
3
Niech ten stary dziad zniknie, on, hajto i inni starzy piłkarze, których boli dupa co osiąga to pokolenie.
3
Oriol Kraken Klauzula Strachu Romeu.
On w klauzuli powinien mieć granie każdego meczu przeciwko Barcy, przecież wuefista go wpuszczał jak trzeba było mecz przegrać.
0
Robert daje lekcje ciabatty i tańczy z innymi zawodnikami. To też buduje relacje i więzy między zawodnikami. Już nie wspominając po kocich ruchach na boisku.
0
@Ajan123 chyba już wszyscy zapomnieli o przypadku z Fatim.
Socios to ma pamięć złotej rybki.
1
Socios łyknął to jak młode pelikany.
3
@bartulek98 Lewy miał szczęście, że jak uciekł z Polski to był pod okiem najlepszych trenerów na świecie.
Najważniejsze było dla niego to, że od początku trafił na wymagającego Kloppa, a nie na wuefistę.
0
@BISHBASHBOSH Złote pokolenie się skończyło. Mieliśmy szanse i mogliśmy ją wykorzystać to zamiast PZPN zaiwestować w dobrego zagranicznego trenera to oni brali "darmowych" Polaków.
Przecież Nawałka to dostał samograja i nic z tym nie zrobił.
Smuda, Fornalik, Nawałka i Brzęczek zniszczyli złote pokolenie piłkarzy. Kolejne za 50 lat.
0
@Eto'o9 R10 Nikt nikogo nie może zmusić do operacji, ale jak nie chcesz operacji to masz pół roku na dojść do siebie albo zrywamy kontrakt. Tak to powinno wyglądać.
10
Niech on przejdzie operacje i niech rozegra jeden wtedy mu dawajcie kontrakt.
Oni to chyba lubią robić sami sobie problemy.
0
Jak oni odebrali piłkę i mieli szansę na kontrę to 8 naszych ciągle stało w polu karnym i nawet dupy nie ruszyli.
Lepiej jakby cała 11 ustala na linii bramkowej niż biegała jak kurczaki bez głowy.
1
Po co ten lewy marnuje siły na taką reprezentacje? Weź skończ już skończ to.
0
@Who_you_mam tam to by się działo.
4
~POGŁOSKI~
Lekarz Daniego Olmo poinformował o możliwym transferze do FC Szpital. Laporta i Deco zaprzeczają wszystkim plotkom.
3
@AxelF no mam nadzieję, że nie będzie tak jak w zeszłym roku. Przegraliśmy mecz w LM i straciliśmy 3mln, ale za to polecieliśmy do meksyku za 2mln i też przegraliśmy XD
1
@th@les jest taki terminarz, że każdy będzie musiał wreszcie wpuścić 2 czy 3 skład i wtedy punkty mogą uciec. Real raczej będzie miał więcej męczy w sezonie niż my to będzie większa szansa na stracenie punktów w lidze.
0
Real powinien pozbyć się szkodnika i sprowadzić Haalanda.
Tylko kto by takiego szkodnika chciał w drużynie, chyba tylko arabusy, bo raz dwa sciagneliby go na ziemię.
3
W zeszłym roku już pisałem, że wuefista tyrał 16 latka. To oczywiście mądre głowy z komentarzy pisały, że on jest młody i szybko się regeneruje XD
0
@BISHBASHBOSH hejterom nie wytłumaczysz. Wrócą czasy hajtów krzynówków to zapłaczą za drewnianym lewandowskim.
0
@KrychaFCB polski guardiola powinien go sciągnąć już tam niepotrzebny
0
@aspr1me Za Flicka strzelił 17 karnych w bajernie i 1 nietrafił.
Może już to to zaczęło wkurwiać te tańcowanie.
1
CO LEwy kolejny karny bez baciaty?
Chłop odmienił styl strzelania karnych i wrócił do normalnych xD
Wreszcie da się to oglądać.
0
Kupujemy Szymańskiego
4
Widać tutaj jak stara generacja była wychowana i jak widzi tą nową.
To co Lewy mówi to samo mówi Kubica o młodych kierowcach. Teraz młodzi nie mają już dzieciństwa nie cieszą się w taki sam sposób sportem jak poprzednia generacja, która wchodziła do dorosłej piłki/wyścigów później.
Najważniejsze, żeby nie odbierać im dzieciństwa, bo drugi raz go już nie będą mieli.