1

@BISHBASHBOSH Najlepiej niż za darmo gra. Za to Messi nie mógl zostać i grać za darmo tylko odleciał do szmatogłowych a poźniej do farmerów za ocean.

6

Tak dziękują Panu piłkarzowi, który wygrał im mistrzostwo i sprowadził Gundogana.
Chory grubas Laporta i jego Wuefista.

13

Real znalazł sobie Brazylijczyka to i dureń deco chciał sobie jednego sprowadzić, choć nikt takiego teraz nie potrzebował tylko defensywnego pomocnika. To oni sprowadziło oriola w cenie 4 batonów z biedronki, a za resztę kupili kolesia co siedzi na ławie i dłubie w nosie.

0

Piłkarze znów się odwrócą i będą grać na zwolnienie wuefisty i na wotum nieufności przeciwko grubasowi

0

@Macior79 Tak wysłać go do ligi na poziomie ekstraklasy.

3

Może i Barcelona chce Nico, ale Nico nie chce Barcelony.
Równie dobrze można napisać kolejny artykuł o Haalandzie czy Mbappe.

0

Grosicki w tym roku będzie kolejny raz piłkarzem roku. Tutaj jest ten sam kasus. Topowy piłkarz przychodzi grać do amatorskiej farmerskiej ligi i wykręca liczby jak dorosły grając z dziećmi.

0

Żeby tutaj coś się zmieniło to musi być trzęsienie ziemi. Jak za rok nie złapiemy się do pucharów to może pogonią dziada i wuefistę.
Kto by chciał przyjąć do tego klubu teraz grać? Nikt normalny. Chyba że chcą przyjechać na emeryturę wygrzać kości i przy okazji coś zarobić.

1

Ciekawe co Gundo powiedział. On jako jedyny mówi jak jest.

5

Niech jeszcze Nike zrobi ich w balona i będzie bingo.
Jaki prezes taki trener.

5

Wuefista może ogłosi dziś odejscie po 2025.

4

Szczawi
Mecz był nasz już wygrywaliśmy. Tylko te 3 błędy kosztowały nas 3 bramki. Murawa była zła, a sędzia był jeszcze gorszy.
Zmiany były bardzo dobre, Oriol wprowadził powiew świeżości do drużyny.
Ciągle jesteśmy w grze o mistrzostwo ligii i nie można się poddawać.

0

@aarroo76 właśnie patrze, że to ma już 20 sezonów.

1

Serio trzeba atakować a on wprowadza Oriola? Tam trzeba wprowadzić samych atakujących, a on wprowadza ślimaka Oriola.

13

Do wszystkich, którzy cieszyli się z pozostania Szczawiego. Tak po ludzku wam nie wstyd?

0

Mamy 100% barcelonę wuefisty. Kolejny rok będzie jeszcze gorszy.

1

Szczawi i jego Roberto. Daj mu jeszcze 3 lata kontraktu.

0

Wystarczy sprowadzić Tomasza Młynarza do tercetu: Lewandowski, Tomasz, Gundo i chłopaki będą strzelać.
Tomaszowi należy zagwarantować godną emeryturę na barcelońskiej plaży i przyjdzie.

Ci co narzekają na Lewandowskiego to przypominam, że cała drużyna gra piach przez pewnego wuefistę na ławię.
W lidzę to był dramat, a w LM dostaliśmy najlepsze możliwe losowanie, a potem Napoli słabsze od nas.

0

Komentarz usunięty

3

@WiemJak Będzie "jo nie wiedzioł co podpisuje" XD
Za 10 lat może być taka inflacja, że to będzie wartę 1/3 tego co teraz.

6

I kto teraz ugrzeje ławkę Robercikowi jak go zdejmą w 87 minucie? Czy ktoś pomyślał o Robercie?

0

Na pewno go nie wysyłać do Anglii, bo wróci połamany. On musi zacząć od słabszej ligii nabrać pewności siebie. Tak samo Fati powinien pójść na wypożyczenie gdzieś gdzie zacznie strzelać nawet jakby miał pójść szczepel niżej grać.

0

Ja bym chciał Tomasza Młynarza, bo on się nie zastanawia tylko podaje do Robercika.
Do dziś jak czasami zapomni, że Roberta już nie ma w drużynie to kopie w kierunku Barcelony.

1

@Heros11 to psychofan kolesia, który uciekł do szmatogłowych, bo czek zobaczył, a potem do farmerskiej ligii.
Lewy miał jaja przejść do upadłej Barcelony pomoc zdobyć mistrzostwo.
Jeden uciekł z tonącego statku jak szczur, a drugi przyszedł go załatać.

0

Niemiecki finał. Mówię wam.
Niemiecka maszyna vs bagiety vs siła przyjaźni.

0

Problem z Raphinią jest taki, że on odpala raz na jakiś czas tak jak Dembele.
Raphinią jest gorszą wersja Dumbele, oni mają tylko prędkość nic więcej, 0 dryblingu.

0

Nowy kontrakt powinien być umową o dzieło.
Gra mecz/ jest gotowy do gry dostaje wynagrodzenie.
Darmowe L4.

7

Bardzo dobrze napisane. Pozdrawiam ciepło Pana redaktora.
Barcelona to taki cyrk z głupimi małpami. Zamiast kupić defensywnego pomocnika to sprowadzili nikomu niepotrzebnego napastnika.
Teraz od roku nie mamy def pomocnika, a nasz nowy nabytek siedzi na ławie i grzebie w nosie.
Za rok będzie grzebał też w nosie, a my ciągle nie kupimy pomocnika.
Polityka transferowa jest na poziomie Laporty i Xaviego

10

Pan Robert powiedział, że chce sobie strzelać to Pan Robert strzela, czego on nie zrozumiał?
Jak Pan Gundogan chce strzelać to Pan Gundo strzela.
Reszta ma patrzeć i trzymać kciuki.

1

Wypożyczyć i obserwować.
Fatiego pogonić jak najszybciej do arabów, bo z niego to już nic nie będzie, a oni zapłacą za niego 15-20, bo więcej niż 10 nie jest wart.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?