2

FDY i Pedriego poskładać i sprzedać. Do bramy i się nie znamy.
Grają 5 meczy na pił gwizdka i lądują na L4, po co komu tacy pracownicy?
Lepszu Oriol na boisku niż połamany Pedri w szpitalu.

0

W canal+ to chyba realczycy pracują, bo chcą szczawiego zostawić.

1

Pedri to dziś grał?
FDY, Pedri do sprzedania, po co nam połamańce, którzy mają przebłyski.
Za nich można by było kupić dobrych grajków.
Tutaj pół kadry jest do wymiany. Niech przychodzi nowy trener i czyści szatnie.

2

Problem z piłkarzami w barcy, że wszyscy chcą strzelać a nikt nie chce asystować.
Tomasz Młynarz to też napastnik a żył i cieszył się z podawania do Lewandowskiego.

3

Nowy trener już powinien być wybrany i mieć listę piłkarzy, którzy chce się pozbyć i których pozyskać. Czas przewietrzyć szatnie i pozbyć się szklanych grajków i jednorazowych geniuszów.

0

To nie my jesteśmy dobrzy, tylko real dziś gra na pół gwizdka.

1

@mightyanaldevastator dziękuję. Ktoś w komentarzach przypomniał mi, że fawelarz istnieje to muszę go trochę poszkalować.

1

@pasquda miał jeden dobry mecz z PSG i należy go zatrzymać xD

1

Ciekawe co musi czuć wielką brazylijska gwiazda za 40mln, która od miesięcy siedzi na ławie.

0

@seeba aż zapomniałem o tym fawelarzu xD

1

@szyper bo oni są samolubni.
Zauważ, że młodzi grają z młodymi i niechętnie podają do starszych.
Oni grają na własne statystyki a nie na wynik drużyny.

0

Płotka a nie rekin.

0

@pepulinho my nawet jak robimy kontratak to kończy się w połowie boiska zatrzymaniem i cofnięciem piłki, bo nikt nie biegnie.

1

Pozbyć się tych szklanych piłkarzy. Po co nam geniusze, którzy grają 1/3 męczy?

0

Pedriego i FDY to by w Polsce lepiej na NFZ wyleczyli niż ci lekarze w Barcelonie.

0

Ten znow się połamał. Jeszcze niech Pedri się połamie i będzie komplet.

3

Pomarańczowy kupiony. Karny z tyłka i nie uznany gol.

1

Prawie miał to.
Ale brzydki ten vini.

1

Specjalnie wziął nogę na młodego. Sprytnie.

1

XDDD Beka. Żeby tylko teraz sreal się nie odpalił

0

Czekam na Young Leosie na koszulkach, idealnie by pasowała tego co się dzieje w tym klubie.

0

Podniecanie się bramkami w lidze farmerskiej.
Zobaczcie co zrobil Lukas Podolski przechodząc na emeryturę do ekstraklasy, tylko on grał sam i nie kupili z nim w pakecie połowy emerytów z Arsenalu (Barcelony przydpadku Messiego).

0

Szkoda, że nie piszecie newsów jak dostają w czambo.

0

Oddam media społecznościowe jakieś agencji i nie będziesz miał problemu, bo nie będziesz ich widział.

0

@Alicja3500 przyzwyczaj się.

1

@Richelieu pewnie nie raz w szatni były poruszane takie kwestie i niczego się nie nauczyli, dlatego Gungo czasami coś powie mediom, żeby te bambiki z szatni się obudziły.

0

W tym roku to pies z kulawą nogą zdobyłby trofeum, taka posucha.

15

Za rok powinien zostać kapitanem, bo ci którzy są teraz to są zwykle ciepłe kluchy.
On, Lewy i ter Stegen.

2

Za 150 to kupią Roberta i FDJ, możemy dołożyc w gratisie Oriola.

2

Weź to na klatę i idź dalej. Gundo jako jedyny ma jaja i mówi jak jest. On i Lewandowski wiedzą co to znaczy wygrać wszystko, a ty powinieneś brać z nich przykład.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?