La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1019 Culés

1

Głupi lud (kibic) musi dostać jakąś kiełbasę, żeby czuł się syty.
Gdyby nie Olmo to nie byłoby żadnego transferu w tym okienku i byłby wstyd.
A to, że on nie jest nam potrzebny tak jak nie był potrzebny tygrys z faweli to już inna sprawa.

0

@Rupert_Haubica Za 60mln to juz można przeprowadzić dużo roznych transferów, ale sie uparli na szklanego gościa na pozycję na której w zasadzie mamy aktualnie przesyt

0

@Rupert_Haubica nie rozumiem dlaczego byłby wstyd? Zero transferów to nie wstyd. Biorąc pod uwagę jak gra młodzież, patrząc na naszą pustą kasę brak transferów w tym okienku powinien być pierwszym pomysłem prezesa. Chyba, że ktoś się trafi za super pieniądze.

0

@paquito88 Głupi kibic musi dostać jakaś kiełbase w oknie letnim, żeby czuł, że jego klub jest tym największym i najlepszym. Dlatego Grubcio i dekorama sprowadzą niepotrzebnego Olmo, zamiast zrobić wszystko, żeby sprowadzić Williamsa i w przyszłości na nim zarobić. Olmo dobił do sufitu.

0

@LukaszFan na horyzoncie innych transferów nie widać, a kupić coś muszą, żeby odbębnić sukces. Nie ważne kogo ważne, żeby kupic. Przykład ostatnio fawelarz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?