9

Jak mam pole kartofli i z tego pola mam rocznie 10 ton kartofli to jestem lepszym rolnikiem od kogoś kto ma 10kg białym trufli rocznie?

7

@bulo oglądałeś lewego wcześniej? To nie jest mały Messi, który kręci bączki wokół innych graczy tylko duży chłop, który ma znalezc się w odpowiednim miejscu i dostawić nogę albo przywalić z daleka. Haaland jest jak Lewandowski, siłowy i dokłada nogę.
Jakby Messi przyszedł zrobił 10/10 na koniec sezonu (oby tyle zrobił) to byście mu pomniki stawiali i złote balony rozdawali. Chłop jest najlepszym strzelcem w top5 lig w tym momencie w wieku 37 lat i bije się o złotego buta z napastnikami w swoim prime. Jakby lewey skonczyl z tyloma bramkami co ma teraz na koniec sezonu to nikt normalny by mu niczego nie zarzucił, bo chłop już jest jedną noga na emeryturze, a mamy dopiero listopad.

0

@mekston Hamilton ma 6, masa 1

20

@bulo jak miał grać skoro nie dostawał podań i się cofał.
Zrobił to co ma robić, znalazł szansę i ją wykorzystał, ale znajdą się tacy co będą ciągle narzekać.

4

@martool2 Lewy dostaje zawsze -1 za bycie "drewniakiem, polakiem" itp.
Z tego pewnych osób nie wyleczysz.
Gdyby grał Aubameyang to by dostał +1, "bo to legenda" za która ciągle płaczą.

0

Ta druga bramka była do wybronienia.
Wojtiś wyższy większy zasięg nóg i ramion by go wyjął.

0

Digi Dong zamiast strzelać to ustal jak słup i czeka z podaniem

3

Ten ręcznik w bramce. Jeszcze przegramy to na własne życzenie.

0

My nawet linii nie trzymamy jak w poprzednich meczach. Coś się popsuło.

0

Co to miało być. Ten mecz to tragedia. Przecież my to możemy przepierdolic.

0

@MILOSZ_F22 na farcie to może się odbić od piłkarza po rikoszecie, on tutaj sobie wszystko sam wypracował.

3

Pięknie. Bobuś mistrz.

0

2m spalony a ci puszczają grę i męczą graczy.

0

@MessiForeverTheBest nie dostaje podań. To, że piłka leci w jego kierunku to nie od razu jest dobre podanie.

0

@jedrek7000 największym problemem są niechlujne podania.

3

Uszatego schować do schowka na miotły i go nie wyciągać. T R A G E D I A

0

Uszat out do rezerw. Koleś jest tragiczny. Zaraz będziemy grać w 10

0

Biegać to biegają, tutaj jest za dużo niecelnych podań i dużo do tyłu. To nie to samo co graliśmy na początku sezonu.

2

Takie ataki na ledzwia powinny być tak samo traktowane jak ataki na nogi. Takim uderzeniem można zrobić duza krzywdę.

0

Ta akcja to będzie woda na młyn dla prześcieradeł

0

Uszaty brawo. Pierwsza dobra akcja

0

Rafinia zwalił mógł podawać

0

Chłop kolejny mecz i kolejny raz łamie linie spalonego. Uszat na ławę.

2

Ten klocek już żółta xD ten koleś się nie nadaje.

0

@Erykosss na czarną listę obok zarządu BVB, który nie chciał dać podwyżki Robercikowi, bo jest Polakiem, i Claire Williams za to, że kradła części bolida Robercikowi K.

1

Jak do końca roku Wojtuś nie będzie między słupkami to ja Flicka wpisuje na czarną listę niezależnie od wyników.
Nie po to się sprowadza emeryta z emerytury do zakładu pracy, żeby on siedział i nic nie robił.

3

@kanver_ on mu przede wszystkim pokazał drogę, którą ma podążać i przede wszystkim mu zaufał po pierwszym sezonie nie ściągnął go na ławkę.
Pierwszy sezon miał słaby 9 goli 4 asysty na 1900 minut.
Drugi sezon już był jego 30 goli i 12 asyst.

3

@Almighty tak jak zobaczyli, że nic nie idzie to każdy się wkurzał i próbował grać na swoje konto i wychodziło to jeszcze gorzej. Do tego dochodzi cofanie się Lewego, który po prostu chciał pokopać piłkę. Ten sezon był stracony i po nowym roku już powinien wchodzić Flick budować zespół na przyszły rok.

1

Nie uwierzę, że jego menadżer czy ludzie z nim współpracujący nie dostali terminu wcześniej. Pewnie oficjalne zaproszenie poszło 2 tygodnie temu, ale data była znana wcześniej. No chyba, że Lapcio i spółka ZOO organizują takie eventy na ostatnią chwilę i ich największym wyzwaniem jest znalezienie klauna, który ma wolny termin.

0

@T^L do skolekcjonowania zabrakło mu Wengera i Fergusona i miałby niezłą kolekcję :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?