2

Smutek w mym sercu, bo Robercik nie strzela i siedzi smutny.

2

Dzieciak się obudził. Barca wraca.

0

Digi dong na pusta xD

0

Najlepszy Brazylijczyk

0

Hamulcowy digi dong xD

0

@JaroCoach jednak wyszło jak zwykle xD

0

XD do kogo ta ryba podaje? Japienie

1

Módlcie się żebyśmy nie wracali do domu z 1 punktem.

2

@Dajnatace po nowym roku wróci

4

Te spalone to by mogli gwizdać minutę później. Po co się tak spieszą?

0

Powinni tego gola zaliczyć Lewemu, mu się ten karny należał. Flick przeproś Bobusia.

1

Znów.
Zabrali karnego Bobusiowi.
Olmo ładne podanie.

1

1 szansa 1 gol. My 6 szans 1 gol.

6

Mógł przeskoczyć do pola karnego jak Endrick.

1

@esem91 zapomniałeś chyba, że rekina to już w zeszłym roku pakowaliśmy do pudła, żeby oddać komukolwiek. Przecież nie od dziś wiadomo, że on nie potrafi grać.

0

@Sewren122 przegrywy xD co 2 setki nie wykorzystali

0

Bez lewego nie ma goli xD
Drewniany emeryt jako jedyny potrafi dobrze sęk ustawić.

0

Pedri ciągnie ten wagonik.

2

Nawet VAR nie sprawdza xD u ciepłych już by anulowali.
Ręcznik też się nie popisał.

0

@elitive jeszcze hamulcowego digi donga

0

Płotka, Fati i digi dong do sprzedaży w zimowym okienku. Akurat będziemy mieć na rejestrację olmo

0

@dafik85 pojebło mu się już. Tak samo w Korei. Północna miała iść na wojnę, a południowa ma wojnę domową.

1

Rekin co zjebał xD ale ładne podanie Rafini

1

Ale doping mają a u nas stypa

0

@JaroCoach głupio wyszło xD
Szybciej ktoś go kupi xD

0

@Foesum był filmik jak Lewy gada z Flickiem na treningu, jakby coś mu tłumaczył.


7

Lewy siedzi za tę pyskówkę na treningu xD
Dziś nam Ferran przypomni dlaczego powinien już dawno zostać spakowanym i wystawionym za drzwi.

0

@BORO_12 po co ci grajek, który nie gra i zgarnia 12 melonów rocznie? On ma chyba 3 najwyższą pensje w klubie.

2

Wychodzimy prawie najmocniejszym składem, bramkarz tylko do zmiany. Jak nie wygramy waląc 3-4 gole to można się zwijać, stawiać autobus i wszystkie mecze przepychać 1:0. Musimy strzelać więcej niż nas przeciwnik, a on ma dość łatawo jak trafia w światło bramki.

2

Fatiego nikt normalny nie kupic za więcej niz 5mln, a Digi Donga jak się sprzeda za 20 to będzie świeto i picie szampana do 9 stycznia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?