Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Smutek w mym sercu, bo Robercik nie strzela i siedzi smutny.
2
Dzieciak się obudził. Barca wraca.
0
Digi dong na pusta xD
0
Najlepszy Brazylijczyk
0
Hamulcowy digi dong xD
0
@JaroCoach jednak wyszło jak zwykle xD
0
XD do kogo ta ryba podaje? Japienie
1
Módlcie się żebyśmy nie wracali do domu z 1 punktem.
2
@Dajnatace po nowym roku wróci
4
Te spalone to by mogli gwizdać minutę później. Po co się tak spieszą?
0
Powinni tego gola zaliczyć Lewemu, mu się ten karny należał. Flick przeproś Bobusia.
1
Znów.
Zabrali karnego Bobusiowi.
Olmo ładne podanie.
1
1 szansa 1 gol. My 6 szans 1 gol.
6
Mógł przeskoczyć do pola karnego jak Endrick.
1
@esem91 zapomniałeś chyba, że rekina to już w zeszłym roku pakowaliśmy do pudła, żeby oddać komukolwiek. Przecież nie od dziś wiadomo, że on nie potrafi grać.
0
@Sewren122 przegrywy xD co 2 setki nie wykorzystali
0
Bez lewego nie ma goli xD
Drewniany emeryt jako jedyny potrafi dobrze sęk ustawić.
0
Pedri ciągnie ten wagonik.
2
Nawet VAR nie sprawdza xD u ciepłych już by anulowali.
Ręcznik też się nie popisał.
0
@elitive jeszcze hamulcowego digi donga
0
Płotka, Fati i digi dong do sprzedaży w zimowym okienku. Akurat będziemy mieć na rejestrację olmo
0
@dafik85 pojebło mu się już. Tak samo w Korei. Północna miała iść na wojnę, a południowa ma wojnę domową.
1
Rekin co zjebał xD ale ładne podanie Rafini
1
Ale doping mają a u nas stypa
0
@JaroCoach głupio wyszło xD
Szybciej ktoś go kupi xD
0
@Foesum był filmik jak Lewy gada z Flickiem na treningu, jakby coś mu tłumaczył.
7
Lewy siedzi za tę pyskówkę na treningu xD
Dziś nam Ferran przypomni dlaczego powinien już dawno zostać spakowanym i wystawionym za drzwi.
0
@BORO_12 po co ci grajek, który nie gra i zgarnia 12 melonów rocznie? On ma chyba 3 najwyższą pensje w klubie.
2
Wychodzimy prawie najmocniejszym składem, bramkarz tylko do zmiany. Jak nie wygramy waląc 3-4 gole to można się zwijać, stawiać autobus i wszystkie mecze przepychać 1:0. Musimy strzelać więcej niż nas przeciwnik, a on ma dość łatawo jak trafia w światło bramki.
2
Fatiego nikt normalny nie kupic za więcej niz 5mln, a Digi Donga jak się sprzeda za 20 to będzie świeto i picie szampana do 9 stycznia.