Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Popitek12
0
Wygląda jak pierwsza bramka. Byle by się białasy nie obudziły w 70 minucie.
3
Przecież kołtoń to jest podnóżek rudego.
Lewy najlepszym polskim piłkarzem w historii i nawet nie ma tutaj z czym dyskutować.
To, że trafił na takie pokolenie a nie inne.
0
Czy to 1 kwietnia?
0
@morrison możesz sobie włączyć wwszystkie akcje danwego zawodnika i sobie obejrzysz co robił przez cały mecz.
0
@[Oli] taka sama głupota jak zastrzeżenie danych kolorów, albo przedmiotów codziennego użytku.
3
Gracia ma 470 minut w tym sezonie, a ja w ogóle nie mogę sobie przypomieć jego występów. Taki niewidoczny.
3
Tam wystarczyłaby jedna piłkarka transpłciowa i zdominowałaby tak ten świat, że zaczęłyby się protesty jak w innych dyscyplinach sportowych.
Trzymam kciuki ;)
11
Może niech zaczną mu podawać piłki? Lewy ma najlepsze statystyki strzał/bramka.
Haaland, Vini, Mekambe mają o niebo gorsze statystyki od niego i ktoś podważa ich umiejętności?
5
Też nie rozumiałem tego narzekania na Olmo w czasie meczu, to on jako jeden z nielicznych grał na 1 kontakt i od razu podawał do przodu a nie do tyłu.
0
@FCBMati10 ogólnie jak się słucha komentarzy kibiców to jest tak
Gra Real to kibice barcelony piszą, że komentator wali konia do realu
Gra Barca to kibice realu piszą, że komentator wali konia do barcelony.
Jak jest el classico to kibice realu piszą, że komentator wali konia do barcelony, a kibice barcelony piszą, że ten sam komentator wali konia do realu.
3
Potężny Rekin Wielorybi zgniótł borussie.
0
Przepraszam cie wielki Rekinie, że zwątpiłem.
0
Nie no Płotkę wpuszcza xD Jeszcze niech Digi donga brakuje.
0
Oni mają więcej okazji niż my, tylko strzelić nie potrafią. Powinniśmy się cieszyć, że jest 1:1 i to po karnym.
1
Czemu on wkłada sobie rece w gacie jak Al Bundy?
0
Barca chyba zapomiała, że ma napasników.
Tak o cyk cyk piłeczke sobie podają w środku pola i nic z tego nie wychodzi.
3
Strasznie hamujemy akcje. Nie ma takiego kąsania. Za dużo cofania piłki
0
Co ten kunde wyprawami w tym meczu. Znów nie potrafi normalnie wykopać piłki tylko próbuje się kiwać.
0
@RomanGroza jak pisałem na początku sezonu, że szkoda, że nie ma Felixa i cancelo to mnie zwyzywali, że po co skoro są dzieciaki ze szkółki.
2
Czemu u nas tak nie mogą wyglądać trybuny?
Głośniej jest na dożynkach w pcimie niż u nas na meczach.
28
Przejechaliśmy katalońskim walcem po bajernie i realu to czemu nie mamy przejechać się po borussi.
Bobuś dzisiaj z golem.
0
Wystawianie niektórych zawodników na siłę jest jak wystawa koni.
Oni sobie biegają podają, czasami coś strzelą, a pan arab, pan szejk sobie takiego zawodnika ogląda i dokonuje zakupu.
Jak konia nie pokażesz to nikt nim zainteresowany nie będzie.
0
Jak zwykle przed realem rozkładają nogi a jak będą grać z nami to będą płuca wypluwać.
2
Czemu real tak po ludzku nie może przegrać. Wszystkich by to ucieszyło.
0
@cymanski15 jak za starych dobrych czasów. Kiedyś też były takie wielkie płachty.
1
Jeszcze Vini, który się nie wyleczył się połamie i może młodzi dostaną szansę pograć coś w tym sezonie.
0
@aroski15 to też się podziela z sekcja mężczyzn ta premia tak? Tak jak teraz sekcja mężczyzn i ich sponsorzy sponsorują ich sekcje, bo z własnej ekspozycji by się nie utrzymały.
Nie tak wygląda równouprawnienie. Chyba że lubisz w pracy zarabiać tyle co kolega, który co godzinę chodzi na pół godziny na papierosa i ma 99% niższe od ciebie wyniki.
0
@comtedurgell przecież to się odbędzie kosztem mężczyzn. Jak mieli pule pieniędzy to teraz będzie dzielona po równo a nie według ekspozycji.
Myślisz, że magicznie więcej dadzą na kobiety? Nie, przed negocjacjami już mieli pulę i w czasie negocjacji ją podzielili.
0
"Kolejnym celem umowy Barça-Nike będzie uczynienie namacalnym zaangażowania obu podmiotów na rzecz równości i sportu kobiet, dzięki czemu będzie taka sama premia za tytuły pierwszej drużyny mężczyzn i kobiet."
Czemu Nike ma płacić więcej za mniejszą ekspozycję swojej marki? Przecież to się odbędzie kosztem drużyny mężczyzn co jest dyskryminacja ze względu na płeć.
Nike powinno proporcjonalnie płacić za ekspozycję swojej firmy.
Już nigdy od nich nie kupię koszulki. Dyskryminują mnie GŁÓWNEGO odbiorcę ich produktów.