1

Gruby powinien zamówić anielski orszak, bo taka będzie stypa na stadionie.
Czy on kiedykolwiek widział jak wygląda doping w Niemczech? Czy on jeździ tam już najebany o nic na oczy nie widzi z tej loży VIP.

9

Grają na jakiś ogórów i wychodzą najmocniejszym składem.
Mecz bez karnego dla realu to mecz stracony.

0

Białasy grając z ogórami nie wystawią endricka i Ardy. Kiedy te dzieciaki mają się ograć?

0

@preemo w newsie kiedyś było, że do maja musimy się wynieść.

3

@4Fabregas4 równie dobrze można dać na listę Grosickiego, bo był najlepszym zawodnikiem Ekstraklasy.

3

Haha nagroda pocieszenia.

0

@Botanik jego kariera to już dawno temu się skończyła idąc do PSG

6

@insp1re też to właśnie miałem napisać. Dziwna punktacja.

17

Może gruby miał na myśli 126 rocznice?
Skoro do maja mamy się wynosić ze stadionu to gdzie będziemy rozgrywać mecze? U grubego na podwórku?

0

Jeszcze ze 2 takie incydenty i będziemy mieć drugiego Fatiego.
Oni tam mają lekarzy czy jakiś znachorów?

1

@Barca_bwo to przez glutenowe pierożki anki

0

Byle by do nowego roku. Po nowym roku Wojtuś pokaże jak się broni i flick nie będzie miał argumentów, żeby ciągle trzymać go na ławie.

18

Mu trzeba zmienić dietę. Powinien jeść kiełbasę krakowską i pierogi z serem. Robercik tak jadł i jest niezniszczalny.

0

@Arekvip nikt do niego nic nie ma, po prostu przydałby się ktoś bardziej ofensywny

0

Jak nie działają te pseudo wrzutki, które nawet nie trafiają do celu to może raz na jakiś czas walnijcie bombe z daleka jak mekambe.
Zmiany też nic nie dały.
Trzeba było Casado ściągnąć i wpuścić Femina albo Gaviego.

2

Jak taki autobus stawiają to może niech ktoś walnie bombę z daleka jak mekambe, a nie jak te ciołki wrzucają.

2

Za dużo niechlujstwa i samolubstwa

1

Pedri dziś ładnie. Ładnie podaje

0

Robercik się wolno rozpędza, albo nie chce tracić siły. Jak już się rozpędzi to on wcale wolny nie jest.

4

Co ten ręcznik robi na środku boiska?

3

To nie lewy dwie setki zmarnował, tylko mają bramkarza a nie ręcznik jak my.

0

Ich bramkarz potrafi bronić.

0

Dopiero teraz zobaczyłem powtórkę bramki. Tragedia.

1

Po co on wystawia rafinie, daj mu chłopie odpoczać. Martinez te ż mógłby odpocząć.

3

Jak nie zacznie dostawać po dupie - czerwonych kartek, to się niczego nie nauczy. On jest zbyt głupi. Już go mieli dość w klubie, ale za dobrze gra, żeby się go pozbyć. Kiedyś wreszcie trafi na arbitra, który ma jaja i wywali go z czerwoną.

Real za te filmiki o arbitrach powinien grać bez publiczności, to szkodzi lidze i nakłada presje na arbitrów.

0

Niech strzela. Trzeba go sprzedać za tyle ile go kupiliśmy, albo z jak najmniejszą stratą.

0

Flick dostał misje pompowania go, żeby w okienku się go pozbyć. Połamanego nikt by nie kupił.

0

Przecież mógł odejść po poprzednim sezonie. Teraz ma jeszcze mniej powodów żeby odejść.

1

Lewy będzie grał od początku, a rekin wejdzie za rafinie, on musi odpocząć.

0

Haha u białasów wylew negreiry. Może zaczęliby wygrywać mecze strzelając gole, a nie nonstop licząc na karne?
Chyba już zapomieli, że Tebas jest białasem i mają u niego protekcje. W dupach im się poprzewracało roszczeniowi bandyci piłkarscy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?