Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gruby powinien zamówić anielski orszak, bo taka będzie stypa na stadionie.
Czy on kiedykolwiek widział jak wygląda doping w Niemczech? Czy on jeździ tam już najebany o nic na oczy nie widzi z tej loży VIP.
9
Grają na jakiś ogórów i wychodzą najmocniejszym składem.
Mecz bez karnego dla realu to mecz stracony.
0
Białasy grając z ogórami nie wystawią endricka i Ardy. Kiedy te dzieciaki mają się ograć?
0
@preemo w newsie kiedyś było, że do maja musimy się wynieść.
3
@4Fabregas4 równie dobrze można dać na listę Grosickiego, bo był najlepszym zawodnikiem Ekstraklasy.
3
Haha nagroda pocieszenia.
0
@Botanik jego kariera to już dawno temu się skończyła idąc do PSG
6
@insp1re też to właśnie miałem napisać. Dziwna punktacja.
17
Może gruby miał na myśli 126 rocznice?
Skoro do maja mamy się wynosić ze stadionu to gdzie będziemy rozgrywać mecze? U grubego na podwórku?
0
Jeszcze ze 2 takie incydenty i będziemy mieć drugiego Fatiego.
Oni tam mają lekarzy czy jakiś znachorów?
1
@Barca_bwo to przez glutenowe pierożki anki
0
Byle by do nowego roku. Po nowym roku Wojtuś pokaże jak się broni i flick nie będzie miał argumentów, żeby ciągle trzymać go na ławie.
18
Mu trzeba zmienić dietę. Powinien jeść kiełbasę krakowską i pierogi z serem. Robercik tak jadł i jest niezniszczalny.
0
@Arekvip nikt do niego nic nie ma, po prostu przydałby się ktoś bardziej ofensywny
0
Jak nie działają te pseudo wrzutki, które nawet nie trafiają do celu to może raz na jakiś czas walnijcie bombe z daleka jak mekambe.
Zmiany też nic nie dały.
Trzeba było Casado ściągnąć i wpuścić Femina albo Gaviego.
2
Jak taki autobus stawiają to może niech ktoś walnie bombę z daleka jak mekambe, a nie jak te ciołki wrzucają.
2
Za dużo niechlujstwa i samolubstwa
1
Pedri dziś ładnie. Ładnie podaje
0
Robercik się wolno rozpędza, albo nie chce tracić siły. Jak już się rozpędzi to on wcale wolny nie jest.
4
Co ten ręcznik robi na środku boiska?
3
To nie lewy dwie setki zmarnował, tylko mają bramkarza a nie ręcznik jak my.
0
Ich bramkarz potrafi bronić.
0
Dopiero teraz zobaczyłem powtórkę bramki. Tragedia.
1
Po co on wystawia rafinie, daj mu chłopie odpoczać. Martinez te ż mógłby odpocząć.
3
Jak nie zacznie dostawać po dupie - czerwonych kartek, to się niczego nie nauczy. On jest zbyt głupi. Już go mieli dość w klubie, ale za dobrze gra, żeby się go pozbyć. Kiedyś wreszcie trafi na arbitra, który ma jaja i wywali go z czerwoną.
Real za te filmiki o arbitrach powinien grać bez publiczności, to szkodzi lidze i nakłada presje na arbitrów.
0
Niech strzela. Trzeba go sprzedać za tyle ile go kupiliśmy, albo z jak najmniejszą stratą.
0
Flick dostał misje pompowania go, żeby w okienku się go pozbyć. Połamanego nikt by nie kupił.
0
Przecież mógł odejść po poprzednim sezonie. Teraz ma jeszcze mniej powodów żeby odejść.
1
Lewy będzie grał od początku, a rekin wejdzie za rafinie, on musi odpocząć.
0
Haha u białasów wylew negreiry. Może zaczęliby wygrywać mecze strzelając gole, a nie nonstop licząc na karne?
Chyba już zapomieli, że Tebas jest białasem i mają u niego protekcje. W dupach im się poprzewracało roszczeniowi bandyci piłkarscy.