Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Digi dong powinien zapirdalać na galerze.
3
Pięknie Bobuś. Trochę go nie było w meczu, bo nie było podań. Właśnie dlatego Robercik jest wspaniały, może mieć jedną szansę i jej nie marnuje.
1
@barteq pewnie będzie błądził na wypożyczeniach przez kilka lat, a potem się go sprzeda za grosze. Wątpie, żeby teraz go ktoś kupił.
3
Wiecie co, w lecie po Xavim nikt nawet nie spoglądał w stronę Barcelony, a teraz wszystko się zmieniło o 180 stopni.
1
Ja czytałem, że jest bunt przeciwko Lewandowskiemu, że nie strzela xD i przeciwko niemu ma niby być między innymi Gavi, który się chyba dość dobrze z nim dogaduje. Wszystko wyssane z dupska. Nie ma co tego powielać, tylko prześcieradla się cieszą.
3
@Zbyszard to jest odklejony wąsacz, który mówi, że baby powinny tyle zarabiać co chłopy w piłce, choć mają promil oglądalności xD
0
Flick niech zrozumie, śe to nie jest normalny klub ze zdrowymi finansami, my żyjemy na pożyczkach od bociana i na transferach rożłożonych na 10 lat.
Tutaj trzeba wrócić do 1:1, a potem zrobić trochę górki, a nie cały czas w dołku.
0
Chcę się zaskoczyć. Niech się pokaże, to może się go sprzeda bez dużej straty.
0
@Borneo niech gra i się zobaczy to już trwa 3 lata. On już dawno powinien zostać sprzedany. Z niego nic nie będzie. Jak chce zostać to obniżyć mu pensje na poziomie dzieciaków z akademii. On będzie tu siedział do końca kontraktu i ciągnął kasę.
0
Teraz takich piłkarzy nie ma. Robercik na polskiej mortadeli wyrósł to i zdrowy jak koń.
11
Dobrze, że nie czyta tych hiszpańskich wysrywów w prasie to ma spokój.
Xavi czytał i mu na głowę to siadało, wszędzie widział wrogów i spiski.
2
@Comentateiro tak zwane barcelońskie koło spierdolenia. Ważne, żeby się kręciło a my z nim.
1
Nasze madryckie słońce zamknięte w skorupie żółwia.
Wszystkie pudła najlepszego zawodnika na świecie zaraz po niezwycieżcy złotego balona.
0
Ciekawe czy odbiorą mekambe karne. Chłop ma głowę w sądzie a nie na boisku.
1
Wszystko przez tych szamanów.
Dobrze zaczął się grudzień, wracamy na właściwe tory.
1
XDDDDDDDDDDDDD hahahah
Dają im karne a oni ich nie wykorzystują
0
Kolejny karny xD
Oni tylko z karnych strzelają.
0
Jaki on jest upośledzony xD
0
hahaha muszą stracić punkty
15
Gdyby Lewandowski założył koszulkę niemiec z Gerdem Müllerem to by został ukrzyżowany.
0
@DonCarletto nie było, bo był spalony. A i tak chcieli to przepchnąć.
0
Po co on to analizował? To tylko pokazuje, że oni robią wszystko, żeby ich pchać do przodu xD
0
Komentarz usunięty
0
Będzie karny, oni zawsze dostają karnego jak jest 50/50
0
@AlphaNumeric To samo jest z Bobusiem czasami. Nie widać go na boisku, ale jak trzeba to wie gdzie konar przyłożyć i gola strzelic.
1
@capoN czyli
pena 99/1
courtois 16/1
oblak 29/1
Agirrezabala 14/1
I tyle w temacie
0
@Pedri16Future Podobno Wojtuś ma problem z graniem nogami. Pieniek ma problem z graniem rękami xD
0
Ferran coś tam pokazał strzelił sobie gola może jakiś głupi klub się na niego nabierze tak jak my i go kupi. Ferran sobie nie radzi na środku ani na skrzydłach.
Pau powinien być zmiennikiem Bobusia.
Fati, Ferran i FDJ (jedna jaskółka wiosny nie czyni) sprzedać jak najszybciej i kupić kogoś kto gra a nie siedzi nonstop na L4.
4
O właśnie zauważyłem, że Harry Kane już nie zdobędzie w tym roku pucharu niemiec xD
7
Wystarczyło zdjąć rekina i gra się klei xD