2

@ali3gator To chwilowy trend. Jakby odcięło się je od kroplówki głównego zespołu to z własnych sponsorów nie miałby na koszulki.

0

@Dfd222 z tym suarezem to już w ogóle beka.
Ciekawe czemu nie dali Grosickiego za 23 i 24 rok jak zdobywał piłkarza roku w ekstraklasie, przeciez to podobny poziom jak nie wyższy od MLS.

0

@Bastek1987 Bobuś ma brzemie złego paszportu, tak jak Kubica kiedyś.

10

Smiech na sali z tym Messim. Wczoraj napisałem, że jak wygra w USA mistrzostwo kartofliska to mu dadzą złotego balona, a tutaj nominacja do nagrody połkarza roku.

6

@Maco za kogo miałby wchodzić? on nigdy nie bronił i człapał na boisku. Z tempem flicka by nie wytrzymał 10 minut.

0

@MesQueUnClub96 napisz, że są 2 płcie i od razu leci perm ⁠(⁠ ͡⁠°⁠ ͜⁠ʖ⁠ ͡⁠°⁠)

0

@PatrychoO to akurat normalne w kręgach lewicowych

1

@FanBarcy22 też mam tego czarnucha, ale bez zawodnika. Najlepsza koszulka sezonu.

0

Oldboyowie to jakby popracowali nad kondycją to nie jeden by jeszcze mógł pograc w takim MLS.

1

@ini_barca nie wyśmiewaj tak 3 ligowców, bo w zeszłym sezonie to jeszcze od jednego byśmy dostali xD

4

"Musicie mi wybaczyć, ale to nie jest Puchar Europy. To kawał gó*na" - napisał wczoraj na swoim profilu na portalu X słynny statystyk MisterChip, który załączył do tak ostrej opinii kilka liczb: "27 z 81 meczów (33%!!!), które rozegrano w nowym formacie, zakończyło się różnicą bramek co najmniej trzech bramek. W dzisiejszych dziewięciu meczach padły wyniki: 0:6, 1:6, 1:5, 5:0 i 3:0" - pisze.

Ja tam chce oglądać bramki, nawet jak będzie grała Barcelona z jakimiś ogórami. Najgorsze mecze jakie można oglądać to 0:0 albo przepchnięte na farcie 1:0. To już wole jak chłopaki się bawią i strzelają sobie bramki. Na mocniejszych przyjdzie pora później.

1

@dziku77 nie mógłby, tylko by to zdobył. No chyba, że messi wygra jakiś turniej kartofliska to wtedy wiadomo z urzędu on dostaje balona.

0

@Ronaldinho10theking o faktach się nie dyskutuje

1

Rudy wracaj walić kounika i idź chlać z kolegami alkoholikami z reprezentacji.

0

@SirChuck Początek można mu wybaczyć, bo wchodzi do nowego zespołu. Teraz to jest tragedia.

0

Nic z niego nie będzie. Na pewno w katalonii go nie poskładają. Jednorazowe przebłyski nie są warte jego ceny. Do tego jest hamulcowym w pociągu niemca.

2

@Inmessionate10 mu na głowie pewnie siedzi ta sprawa z gwałtem, a to może się ciągnąć latami. Nawet jak wszyscy mówią, że będzie dobrze to on jedyny wie jak było i siedzi mu to w głowie cały czas.

1

Jestem ciekaw na jakiej podstawie endrick jest wyceniany na 60 mln a Guller na 45 mln. Oni kompletnie nic nie pokazują, za to nasze dzieciaki, które grają na równi a jak nie lepiej od największych gwiazd są wycenami na 1/3 ceny.
Ciekawe czy Xabi zostawi u siebie Endricka czy go spuści do jakiegoś klubu z niższej półki tak jak my naszego tygryska.

6

To zdjęcie upadającego mekambe idealnie odwzorowuje sytuację realu i stanu psychicznego Kamila Gały.

2

Galaktyczny atak to już nawet przestał z karnych strzelać. Teraz będą liczyć na samobóje przeciwnika.
Ciekawe czy Xabi ich coś tam poruszy czy galaktyczny projekt upadnie jak PSG.

1

@Ramon_Villaverde prześcieradła to by wczoraj z 6:0 przegrali jakby tam stał nasz ręcznik.

5

Kamil znów ma wylew na Twitterze xD
Piękny to jest miesiąc miodowy.
Nasze wpadki to nic przy wpadkach prześcieradeł.
Najlepszy atak w historii footballu nie potrafi strzelić gola z karnego xD

0

@Kuchar zawsze 2 mecze więcej. Mogą być kontuzje

0

@MesQueUnClub96 z Atalanta może i przegrają, ale z brestem raczej nie

0

Jest możliwe żeby Real nawet nie wszedł do baraży LM?

8

Jak wytrzymają do 60 minuty to aktywuje się siła przyjaźni.

0

@luna666moon 2:0 bo tyle było strzałów w światło bramki

0

Jaki fart. kurła a już chłop się cieszył

0

@F3DO Wczoraj mnie tak coś złapało jak zobaczyłem flagi na stadionie bajernu. Jak Robercik tam grał to był to normalny widok, a u nas taka stypa fest.

0

Dziś wszyscy jesteśmy czerwoni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?