Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ali3gator To chwilowy trend. Jakby odcięło się je od kroplówki głównego zespołu to z własnych sponsorów nie miałby na koszulki.
0
@Dfd222 z tym suarezem to już w ogóle beka.
Ciekawe czemu nie dali Grosickiego za 23 i 24 rok jak zdobywał piłkarza roku w ekstraklasie, przeciez to podobny poziom jak nie wyższy od MLS.
0
@Bastek1987 Bobuś ma brzemie złego paszportu, tak jak Kubica kiedyś.
10
Smiech na sali z tym Messim. Wczoraj napisałem, że jak wygra w USA mistrzostwo kartofliska to mu dadzą złotego balona, a tutaj nominacja do nagrody połkarza roku.
6
@Maco za kogo miałby wchodzić? on nigdy nie bronił i człapał na boisku. Z tempem flicka by nie wytrzymał 10 minut.
0
@MesQueUnClub96 napisz, że są 2 płcie i od razu leci perm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@PatrychoO to akurat normalne w kręgach lewicowych
1
@FanBarcy22 też mam tego czarnucha, ale bez zawodnika. Najlepsza koszulka sezonu.
0
Oldboyowie to jakby popracowali nad kondycją to nie jeden by jeszcze mógł pograc w takim MLS.
1
@ini_barca nie wyśmiewaj tak 3 ligowców, bo w zeszłym sezonie to jeszcze od jednego byśmy dostali xD
4
"Musicie mi wybaczyć, ale to nie jest Puchar Europy. To kawał gó*na" - napisał wczoraj na swoim profilu na portalu X słynny statystyk MisterChip, który załączył do tak ostrej opinii kilka liczb: "27 z 81 meczów (33%!!!), które rozegrano w nowym formacie, zakończyło się różnicą bramek co najmniej trzech bramek. W dzisiejszych dziewięciu meczach padły wyniki: 0:6, 1:6, 1:5, 5:0 i 3:0" - pisze.
Ja tam chce oglądać bramki, nawet jak będzie grała Barcelona z jakimiś ogórami. Najgorsze mecze jakie można oglądać to 0:0 albo przepchnięte na farcie 1:0. To już wole jak chłopaki się bawią i strzelają sobie bramki. Na mocniejszych przyjdzie pora później.
1
@dziku77 nie mógłby, tylko by to zdobył. No chyba, że messi wygra jakiś turniej kartofliska to wtedy wiadomo z urzędu on dostaje balona.
0
@Ronaldinho10theking o faktach się nie dyskutuje
1
Rudy wracaj walić kounika i idź chlać z kolegami alkoholikami z reprezentacji.
0
@SirChuck Początek można mu wybaczyć, bo wchodzi do nowego zespołu. Teraz to jest tragedia.
0
Nic z niego nie będzie. Na pewno w katalonii go nie poskładają. Jednorazowe przebłyski nie są warte jego ceny. Do tego jest hamulcowym w pociągu niemca.
2
@Inmessionate10 mu na głowie pewnie siedzi ta sprawa z gwałtem, a to może się ciągnąć latami. Nawet jak wszyscy mówią, że będzie dobrze to on jedyny wie jak było i siedzi mu to w głowie cały czas.
1
Jestem ciekaw na jakiej podstawie endrick jest wyceniany na 60 mln a Guller na 45 mln. Oni kompletnie nic nie pokazują, za to nasze dzieciaki, które grają na równi a jak nie lepiej od największych gwiazd są wycenami na 1/3 ceny.
Ciekawe czy Xabi zostawi u siebie Endricka czy go spuści do jakiegoś klubu z niższej półki tak jak my naszego tygryska.
6
To zdjęcie upadającego mekambe idealnie odwzorowuje sytuację realu i stanu psychicznego Kamila Gały.
2
Galaktyczny atak to już nawet przestał z karnych strzelać. Teraz będą liczyć na samobóje przeciwnika.
Ciekawe czy Xabi ich coś tam poruszy czy galaktyczny projekt upadnie jak PSG.
1
@Ramon_Villaverde prześcieradła to by wczoraj z 6:0 przegrali jakby tam stał nasz ręcznik.
5
Kamil znów ma wylew na Twitterze xD
Piękny to jest miesiąc miodowy.
Nasze wpadki to nic przy wpadkach prześcieradeł.
Najlepszy atak w historii footballu nie potrafi strzelić gola z karnego xD
0
@Kuchar zawsze 2 mecze więcej. Mogą być kontuzje
0
@MesQueUnClub96 z Atalanta może i przegrają, ale z brestem raczej nie
0
Jest możliwe żeby Real nawet nie wszedł do baraży LM?
8
Jak wytrzymają do 60 minuty to aktywuje się siła przyjaźni.
0
@luna666moon 2:0 bo tyle było strzałów w światło bramki
0
Jaki fart. kurła a już chłop się cieszył
0
@F3DO Wczoraj mnie tak coś złapało jak zobaczyłem flagi na stadionie bajernu. Jak Robercik tam grał to był to normalny widok, a u nas taka stypa fest.
0
Dziś wszyscy jesteśmy czerwoni.