Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lubię oglądać bundesligę. Oglądałem wszystkie mecze lewego, tam na stadionach jest moc. U nas to stypa piknikowa, byle by browarek był i kiełbacha w ręku, zero dopingu.
5
Pustynie z kozami albo granie na kartoflisku z hamburgerami to jest twój szczyt sportowy i finansowy, panie kapitani.
Najlepiej jakbyś już nie wracał, tylko tam został i poszedł na obiad z benzemą i ronaldo.
0
Skończy się tak samo jak ściąganie na siłę tygrysa z faweli. Robert poczuje oodtyk na tyłku innego gracza i znów zacznie strzelać, a chłop będzie grzał ławę.
My musimy ciułać każdy ojrocent i wysyłać listy miłosne do Haalanda.
1
Pozbyć się fatiego, roque, digi donga i dać mu podwyżkę, nawet jakby miał siedzieć na ławie i wchodzić jako zamienik to lepiej mieć takiego zamiennika niż kogoś na poziomie uszatka.
1
@kanver_ On więcej zmarnował akcji niż Lewy. No, ale to nie jest Polak to z automatu ma +3
3
@BORO_12 zły paszport jak Robert. Za więcej niż 7 to musi fikołki robić.
24
Ludzie się czepiają Roberta, że herbu nie całuje po bramce. Robert nigdy nie całował herbu żadnego klubu.
A ten nasz wielki kapitan całował klub a za plecami dogadywał się z bajernem, a teraz ucieka do Juventusu. Tyle znaczy całowanie herbu w dziejszych czasach i bycie kapitanem.
27
Znów męczennika musieli w siatkę łapać, żeby innych graczy nie pobił.
3
Gdyby madrycioki z bilbao grali to by w łeb dostali. Majorka to po 60 minucie to już leżała i się wypięła.
1
@michal26 czyli co można sobie ręką zatrzymać piłkę podać do przodu i strzelić gola? Chyba wam się coś pomieszało.
Gdyby to był przywilej korzyści dla majorki to miałoby to sens.
0
@MesQueUnClub96 typowe rządowe bingo
0
@joloskyy czyli można grać w piłkę reczną?
3
Czyli mecz wydrukowany. Puścili grę jak impotent rządowy dotknął piłkę ręką, a potem padł gol. Zrobili wszystko, żeby nie doszło do karnych.
0
@kibic1899 na eleven powiedzieli, że wszystko git, że sędzia puścił. nie wiem co oni ćpają
13
Białas dotknął piłkę ręką i im akcje puścił xD
Już drukują. Jakby dotknął i majorka przejęła piłkę to byłby sens. Typowe drukowanie dla prześcieradeł.
0
Jacy impotenci tyle razy musieli strzelać xD
1
@ali3gator 60mln to byśmy dali na pensje tych, którzy chcą tu przyjść "za darmo"
0
@Czarny_ck bo on nigdy nie wychodził tak bardzo i tak często. Do tego on pół roku nie grał to nie ma takiej pewności.
Widać jak Pena broni to nonstop ma minę jak zesrany kot i zamyka oczy przy strzale, a Wojtuś szyderczy uśmieszek cały czas i jazda.
0
@Keltridge ja nie godny
7
Przecież Wojtuś był lepszy i pewniejszy grając swoje 2 spotkanie w przeciągu pół roku. Pena jak stoi w bramce to wygląda jakby nonstop miał pełno w gaciach.
1
Powinien dostać minimum 4 mecze na trybunach. A potem powinna zostać zorganizowana gala MMA vini vs laporta
1
Wszyscy jesteśmy Viniciusami i nosimy ten krzyż życia codziennego.
8
Mam nadzieję, że w finale też postawi na Szczęsnego. To inna klasa bramkarza.
1
@La Pulgaa Rafinia może, ale lewy juz nie? xD
2
@Popitek12 jeszcze 1
8
Szczęsny MVP według sofascore. Nota 8.5. Najlepsza nota Peni w tym roku to 8.1 z celtą.
10
Teraz kilka dni grillowania Lewgo, a o sytuacjach Rafini zapomną po 15 minutach.
0
@TroY_PL galson to całe 90 minut ma meltdown na twiterku
1
Wojtuś powinien dostać MVP tak na zachętę.
3
No nie wiem. Ten spalony to taki trochę naciągany.