1

Lubię oglądać bundesligę. Oglądałem wszystkie mecze lewego, tam na stadionach jest moc. U nas to stypa piknikowa, byle by browarek był i kiełbacha w ręku, zero dopingu.

5

Pustynie z kozami albo granie na kartoflisku z hamburgerami to jest twój szczyt sportowy i finansowy, panie kapitani.
Najlepiej jakbyś już nie wracał, tylko tam został i poszedł na obiad z benzemą i ronaldo.

0

Skończy się tak samo jak ściąganie na siłę tygrysa z faweli. Robert poczuje oodtyk na tyłku innego gracza i znów zacznie strzelać, a chłop będzie grzał ławę.
My musimy ciułać każdy ojrocent i wysyłać listy miłosne do Haalanda.

1

Pozbyć się fatiego, roque, digi donga i dać mu podwyżkę, nawet jakby miał siedzieć na ławie i wchodzić jako zamienik to lepiej mieć takiego zamiennika niż kogoś na poziomie uszatka.

1

@kanver_ On więcej zmarnował akcji niż Lewy. No, ale to nie jest Polak to z automatu ma +3

3

@BORO_12 zły paszport jak Robert. Za więcej niż 7 to musi fikołki robić.

24

Ludzie się czepiają Roberta, że herbu nie całuje po bramce. Robert nigdy nie całował herbu żadnego klubu.
A ten nasz wielki kapitan całował klub a za plecami dogadywał się z bajernem, a teraz ucieka do Juventusu. Tyle znaczy całowanie herbu w dziejszych czasach i bycie kapitanem.

27

Znów męczennika musieli w siatkę łapać, żeby innych graczy nie pobił.

3

Gdyby madrycioki z bilbao grali to by w łeb dostali. Majorka to po 60 minucie to już leżała i się wypięła.

1

@michal26 czyli co można sobie ręką zatrzymać piłkę podać do przodu i strzelić gola? Chyba wam się coś pomieszało.
Gdyby to był przywilej korzyści dla majorki to miałoby to sens.

0

@MesQueUnClub96 typowe rządowe bingo

0

@joloskyy czyli można grać w piłkę reczną?

3

Czyli mecz wydrukowany. Puścili grę jak impotent rządowy dotknął piłkę ręką, a potem padł gol. Zrobili wszystko, żeby nie doszło do karnych.

0

@kibic1899 na eleven powiedzieli, że wszystko git, że sędzia puścił. nie wiem co oni ćpają

13

Białas dotknął piłkę ręką i im akcje puścił xD
Już drukują. Jakby dotknął i majorka przejęła piłkę to byłby sens. Typowe drukowanie dla prześcieradeł.

0

Jacy impotenci tyle razy musieli strzelać xD

1

@ali3gator 60mln to byśmy dali na pensje tych, którzy chcą tu przyjść "za darmo"

0

@Czarny_ck bo on nigdy nie wychodził tak bardzo i tak często. Do tego on pół roku nie grał to nie ma takiej pewności.
Widać jak Pena broni to nonstop ma minę jak zesrany kot i zamyka oczy przy strzale, a Wojtuś szyderczy uśmieszek cały czas i jazda.

0

@Keltridge ja nie godny

7

Przecież Wojtuś był lepszy i pewniejszy grając swoje 2 spotkanie w przeciągu pół roku. Pena jak stoi w bramce to wygląda jakby nonstop miał pełno w gaciach.

1

Powinien dostać minimum 4 mecze na trybunach. A potem powinna zostać zorganizowana gala MMA vini vs laporta

1

Wszyscy jesteśmy Viniciusami i nosimy ten krzyż życia codziennego.

8

Mam nadzieję, że w finale też postawi na Szczęsnego. To inna klasa bramkarza.

1

@La Pulgaa Rafinia może, ale lewy juz nie? xD

2

@Popitek12 jeszcze 1

8

Szczęsny MVP według sofascore. Nota 8.5. Najlepsza nota Peni w tym roku to 8.1 z celtą.

10

Teraz kilka dni grillowania Lewgo, a o sytuacjach Rafini zapomną po 15 minutach.

0

@TroY_PL galson to całe 90 minut ma meltdown na twiterku

1

Wojtuś powinien dostać MVP tak na zachętę.

3

No nie wiem. Ten spalony to taki trochę naciągany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?