3

Haha beka z tych, którzy chcieli połamanego matsa wpuścić za Wojtusia.

0

To są głupie niepotrzebne dryblingu jamala. Miał obok siebie kolegę do którego mógł podać.

1

Dobry grajek już połamany.

0

HAAHHAHA
Jamal pudłuje 100%, o której wyscy zaraz zapomną.
Lewy strzela gola, o którym hejterzy zapomną xD takie życie

4

Znów worek kartofli Roland będzie łamał linię spalonego.

20

Kask, ubranie robocze i niech idzie pomagać budować stadion. Worki z cementem niech nosi albo śmieci zbiera.

0

@sevs ale to jest ośmiornica, a nie przeciętny bramkarz

2

@Elvisek bo lewy jest top 3 piłkarzy wszechczasów i ich to boli, a Szczęsny to po prostu dobre bramkarz.

0

@Murazor właśnie różnica jest tak, że Wojtek nie miał operacji kręgosłupa i szybciej doszedł do formy fizycznej. Wójta był na emeryturze 3 miesięcy a nie prawie rok.

1

Przecież jak wróci w maju to nikt normalny po roku bez gry go nie wpuści, do tego połamanego. Zdrowy Szczęsny czekał 3 miesiące na granie, a miesiąc dochodził do formy fizycznej.
Wpuszczenie Matsa na najważniejszy okres w sezonie byłoby samobójstwem.

23

XDDDDD ZesrałTV codziennie nowe wysrywy. Modrycioki to nie mają wstydu.

1

@zaba107 No nie wiem. Ja bym wolał, żeby atletiko wygrało, oni szybciej gdzieś punkty stracą niż varowcy.

4

Jak oni strzelają, gorzej niż na orliku.

0

Strzelcie gola tym madryciakom. Czerwone madrycioki na dłuższą metę więcejh punktów stracą, lepiej żeby oni wygrali dziś.

0

@Rifek za tyle to można za cały rok zapłacić, ale nie za pół. Niech spada

0

Czemu oni nie atakują, tylko jak czopy czekają niżej.

3

Pytanie
Lepiej wziąć na pół roku za drobne i żeby robił za zmiennika czy nie brać nikogo i nie mieć zmienników?
Każdy widział na filmikach jak wyglądały treningi i mobilizacja za czasów wuefisty. Lewy, który stał na boisku 15 minut i czekał aż koledzy i trenerzy przyjdą trenować.
Może bat Flicka by go ustawił do pionu.

1

Kolejna statystyka, dlaczego Lewy to najlepsza 9 na świecie
https://i.imgur.com/Nc47VQu.png

19

Kto by się spodziewał, ze Ferran wychodzi i robi liczby na jakiś pachołkach, które stoją, a tam gdzie trzeba powalczyć o punktym albo o trofea to wchodzi Pan Piłkarz.

0

Fati powinien być jechany za to co robi. Nie chcę się odbudować na wypożyczeniu, tylko chce siedzieć na dupie i pobierać pensje.
Ale fatiego nie można jechać, bo to wychowanek i całuje herb.

11

Już wcześniej pisałem, że to deprecjonowanie Polaka. Szkoda, że takich artykułów nie piszą o innych zawodnikach.
Lewy ma już w nogach 2.5tys minut w tym sezonie, a nie 900.
Ferran wbija te gole na ogórkach z którymi wygrywamy 5+ goli. Nie licząc goli z BVB to reszta goli tak naprawdę nie miała wpływu na wygraną czy przegraną.
Dzięki golom Roberta zdobyliśmy 12pkt w Lalidze.
Oczywiście też nie ma nigdy nic nie powiedziane jak Ferran nie trafia setek, a jak Lewy ich nie trafia to megafon w dłon i krzyczymy.
Obrzydliwa jest ta jazda po Lewym, nawet zagraniczni kibice jak widzą takie głupie statystyki to się dziwią i piszą, że Lewy nie zasługuje na takich pseudo kibiców.

Nitka


2

@Marusek Za wuefistę, on stał już i czekał aż inni się zbiorą a już dawno była godzina treningu. Wuefista sobie stał obok i z kimś gadał, a reszta miała w dupie trening i punktualność.

2

Za wuefistę to by siedzieli i pili gdzieś harnasie pod palmą, a nie myśleli o treningu. Czują, że mogą w tym roku coś osiągnąć i dają z siebie wszystko.
Widać rękę prawdziwego fachowca.

2

Gdyby Roberta wpuszczał na te spotkania z ogórkami to by nikt nie kwestionował tego kto teraz idzie po złotego balona. Niektórzy statystyki sobie robią właśnie na takich ogórasach.

12

Najlepsze to to, że Inigo wrócił.

29

Po kształcie czaszki widać, że on nie ma więcej niz 60iq. Nie wiedział co robi i jakie mogą być tego skutki.

5

Jamal i Rafinia dziś niewidoczni bez Robercika. Non stop popełniają błędy, bez głównego dyrygenta.

0

@pride1899 bo to trefum panini

2

Jak ktoś wychodzi przed końcowym gwizdkiem to jest dupa a nie kibic.

1

Lewy mógłby sobie dziś zapewnić trofeum panini, a tak to pewnie zdobędzie to mekambe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?